Nekonečný příběh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nekonečný příběh Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nekonečný příběh Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nekonečný příběh


Příběh o tlouštíkovi Bastiánovi, nesmělém a všemi spolužáky vysmívaném chlapci, „synovi nikoho“, zavede čtenáře do zvláštního světa. Je jím Fantázie a Bastián se do ní dostane skrze stránky neméně zvláštní knížky. Spolu s chlapcem Átrejem – „synem všech“ – prožije na Veliké Cestě Hledání četná dobrodružství. Nejednou se ocitne v nebezpečí, stane se z něj hrdina a zmoudří. Nakonec se vrátí tam, kde je jeho místo – mezi lidi.

Nekonečný příběh byl několikrát zfilmován.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nekonečný příběh zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nekonečný příběh (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nekonečný příběh zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nekonečný příběh.pdf (EUR-0.00)

  Nekonečný příběh.epub (EUR-0.00)

  Nekonečný příběh.doc (EUR-0.00)

  Nekonečný příběh.txt (EUR-0.00)

  Nekonečný příběh.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nekonečný příběh.PDF – (EUR 0.00);

  Nekonečný příběh.MOBI – (EUR 0.00);

  Nekonečný příběh.EPUB – (EUR 0.00);

  Nekonečný příběh.DOC – (EUR 0.00);

  Nekonečný příběh.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Die undendliche Geschichte (1988)

  Žánr:
  Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (96)

  Přidat komentář

  TERRORDROME

  28.12.2017

  Po milión rokoch od prvého videnia filmu som konečne dal aj knihu a stretnutie s klasikou vyšlo takmer bez výhrad na výbornú. Je to proste divoká jazda fantáziou, doslova aj obrazne. V prvej polovici ide o záchranu ríše fantázie pred ničotou. Bavila ma nihilistická Morla, vedátorský škriatok, vymleté postavičky hádžuce sa dobrovoľne do ničoty aby sa z nich v našom svete stali zombíci v hlavách ľudí a skvelé vypointovanie so starcom ktorý to celé zapisuje. Vôbec mi prišlo veľmi zaujímavé všetko to krkolomné a ľahko absurdné, ale funkčné ( aspoň v rámci sveta fantázie ) filozofovanie keď zisťujeme zmysel nezmyslu alebo to že minulosť v príbehoch vzniká až v prítomnosti a od tej chvíle existuje odjakživa. Medzičas po záchrane Fantázie je značne surrealistický, čo dokáže čitateľa zneistiť a druhá polovica kde sa hrdinom stáva Bastián je všeobecne hodnotená ako slabšia, ale mňa to furt bavilo ako chudák chlapec vyfasuje božské schopnosti a len z toho magorí a každý pokus niekomu pomôcť končí fiaskom, ako keď najprv stvorí najnešťastnejšie bytosti na svete čo ustavične plačú a potom z nich v rámci nápravy urobí vrieskajúcich trotlov ktorý sa nakoniec idú zblázniť sami zo seba. No a končí to cisárskym komplexom, megamasakrom, vypálenou slonovinovou vežou a návštevou fantazijského cvokhauzu. Koniec mi ale prišiel slabší, lebo po tom čo Bastián padne na úplné dno a zabudne aj vlastné meno, je k šťastnému koncu doslova dostrkaný všetkými naokolo a pôsobí to zrazu až moc jednoducho rozprávkovo. Ale inak paráda.

  85098211

  18.12.2017

  Nádherný příběh pro všechny čtenáře bez rozdílu věku. Poslouchala jsem jako audioknihu a interpretace byla vynikající. A toto absolutně strhující podání ještě víc umocnilo zážitek z knihy. Před mnoha lety jsem viděla i film. Ten je sice dobrý, ale na knihu ani zdaleka nemá ;-).

  M-arta

  10.12.2017

  Někde jsem zaslechla, že jsme ještě "vyrůstali na dětských knížkách svých rodičů", ale u současných dětí už je to nějak jinak (aktuálně totiž boduje hlavně fantasy literatura). Každopádně toto je tak trochu průnik pro obě naše generace – nádherně kultivovaně a pečlivě vypravená knížka, která nadchla i naše dítě natolik, že ji nějakou dobu bralo všude s sebou.

  DuncanIdaho

  08.12.2017

  Opravdu fantazijní příběh. Knihu bych rozdělil na Átrejovu půlku a Bastienovu půlku. První z nich byla opravdu pro děti. Ta druhá už tak ne, tam už se dají najít i určitá poselství, která děti nemusí pochopit. Druhá půlka mi však přišla v této knize dost zbytečná. Prostě bych ji ukončil záchranou Fantázie. Tu bastienovu část bych dal do další knihy. Hlavním hrdinou je někdo jiný. Celkově je kniha ale nádherná, krásně se při jejím čtení sní a fantazíruje. Živě jsem si představoval ty lesy, hory, rokliny a pouště. Stejně si tak člověk může vyfantazírovat i různé postavičky z Fantázie. Knihu vřele doporučuji všem, kteří mají alespoň zbytky fantazie, snad tím zachráníme Fantázii.

  Godvind

  25.11.2017

  K mému velkému překvapení kniha odvyprávěla děj slavného filmu dříve, než jsem se dostal k polovině svazku. Ta druhá část, po trochu táhnoucím se začátku, byla částí napínavější a zajímavější. Když už jsme dostali "Zachránce" do Fantazie, musíme mu pomoci zase zpět. Cesta to bude neméně obtížná… Knížka pro všechny, kdo se nestydí zabořit tvář do Falcovy nadýchané hřívy. Bez ohledu na věk.

  nicolettkaa

  24.11.2017

  Jako většina jsem byla hodně ovlivněna filmovou verzí příběhu (který patří mezí mé oblíbené). Ještě než jsem začala číst, myslela jsem, že kniha skončí, tak jak film. Bude zachráněn svět Fantazie. Jaké překvapení, že svět byl zachráněn a já byla teprve v půlce knihy! Děj druhé půlky byl pro mě tudíž naprostá novinka. Některé pasáže mě příliš nebavily a byly moc zdlouhavé. Navíc mě rozčilovala věta "toto s příběhem nesouvisí, povíme si o tom jindy". Ke konci mi ale bylo smutno, že už příběh končí a já se musím vrátit ze světa Fantázie do realného světa.
  Nekonečný příběh určitě není knihou jen pro děti a mládež! I dospělí v ní najdou spoustu zajímavých mouder a poselství.

  Gustik5

  10.11.2017

  Ač jsem poprvé viděl film, kniha je, jak tomu ostatně zpravidla bývá mnohem obsáhlejší. A zkrátka a jednoduše dějově barvitější. Velmi zajímavé dílo, ke kterému se rád vrátím, a to díky jeho originalitě a nevšednosti, díky níž nemá mezi ostatními srovnání.

  stepan8730

  04.11.2017

  Jedna z knih, kde jsem nejdřív dostal televizní/filmovou masáž a teprve po ní měl možnost si knihu pročíst. A měl jsem velkou radost, že knížka je v mnoha ohledech o něčem jiném, než o čem byla natočena pokračování filmu. Knížku jsem ocenil jako puberťák a několikrát jsem se k ní znovu vrátil. Taková … trochu pohádka pro odrostlejší, která ale fanoušky fantasy rozhodně nezklame.

  Jane007

  03.11.2017

  Začátek knížky napínavý a čtivý, konec se mi trochu vlekl. Proto hvězdička dolů. Každopádně je to milionkrát lepší než film.

  havranice

  26.09.2017

  Knihu jsem četla až jako dospělá a líbila se mi moc. Je to velmi kvalitně napsaná fantasy- jak jazykově, tak strukturou příběhu a myšlenkově. Pokud jste viděli jen onen známý film – tak zfilmována je jen polovina kniha, druhá polovina je ovšem neméně zajímavá, i když jiná. Jediné slabší místo pro mě byl v knize právě začátek té druhé půlky, kdy mě Bastienovo putování ve Fantázii chvíli nebavilo, ale to byly snad jen tři kapitoly a pak už to zase bylo super. V knize je mnoho pravdivých principů ohledně toho, jak lidé reagují na svá vnitřní zranění – např.když je někdo často v dětství outsiderem a navíc mu chybí láska a zájem rodičů, tak pak nemusí zvládnout touhu být slavný a mocný a může mít nakročeno k tomu stát se ne zrovna dobrým člověkem – a zastavit ho třeba může to, když ho někdo mateřskou láskou dosytí – pak mu může dojít, že to hledání slávy a moci byla jen slepá cesta, která v jeho srdci měla vykompenzovat deficity, které může opravdově zahojit jen něco docela jiného. A pokud se takové uzdravení a pochopení udá, tak ten člověk může pomoct k uzdravení i dalším. Je to podle mě o zrání osobnosti – o cestách k tomu zrání, které leckdy nemusí být přímé, ale hodně klikaté, nakonec se ale v knize poskládají ve srozumitelný Bastianův přerod. Tak třeba i o tomhle tato kniha je, kromě toho, že je to také super fantasy dobrodružný příběh….Je to podle mě z hlediska myšlenek, hutnosti a hloubky příběhu mnohem vyšší level než třeba Hobbit, který je také o putování a vypořádávání se s tím, co se na cestě objeví. Knihu jsem četla také proto, abych ji znala dříve, než ji dám svým dětem. Po jejím přečtení mi přišlo, že pro mou 9ti letou dceru to přeci jen ještě není. Určitě by si to užila a rozuměla by tomu dostatečně na to, aby to četla ráda, ale přijde mi, že mnoho rovin by jí v tomto věku ještě uteklo, a to by byla škoda. Vidím to tak nejdřív na 11 let.

  DeKo1996

  13.09.2017

  Úžasná kniha.. Daleko lepší než filmové zpracování.. Krásně se to četlo. Vůbec se mi ji nechtělo dočítat..
  Na ten příběh jen tak nezapomenu.. ♥

  MOu598

  15.08.2017

  Když jsem měla přečtenu polovinu příběhu, dávali zrovna v TV film. Mohla jsem tedy srovnávat. Každé je trošku jiné a obojí se mi líbí.
  Druhá půlka zfilmována není (alespoň myslím). A mně se moc líbila.
  Knížka je plná fantazie, s Bastienem se bojíme, i o něj se bojíme.
  Supr knížka nejen pro děti.
  "Fantazie nemá hranic."

  makynka911

  06.08.2017

  Jako mnoho jiných i já viděla první filmová zpracování a až nyní, po dlouhé předlouhé době, jsem se dostala ke knize.
  Bylo pro mne velmi náročné představit si postavy a okolní svět tak, jak ho interpretuje pan Ende, ale nakonec jsem se s Fantazií docela poprala a po prvních stránkách jsem se do příběhu "zažrala".
  Překvapením bylo (ne nesmějte se) pokračování příběhu, protože jsem si celou dobu myslela, že kniha bude rovna pouze prvnímu filmovému dílu. Byla jsem nadšená, že příběh nekončí. Ale to mě po pár stranách přešlo.
  Vykreslování postav a okolí se stalo ještě náročnějším, Bastiena bych zakopala tak deset sáhů pod zem (tak tomu bylo i ve filmu) a líto mi bylo jedině Atreje a toho, že příběh záchranou Fantazie neskončil.
  Nicméně šlo o docela pěkné zpracování námětu, líbilo se mi také rozdělení knihy barvami a také to, že čtenář vlastně četl komentáře dalšího čtenáře, no kdo četl tak mě chápe. Za mě nic co bych četla znovu, ale také mi nijak nevadí, že jsem knihu četla, i když jsem od ní očekávala větší zážitek 🙂

  withoutchild

  30.07.2017

  Překvapivě pro mě velice náročné čtění. První polovina knihy, kdy se Atrej snaží zachránit Fantazii před Nicotou je dobrá (i když film mi připadá lepší), bohužel s druhou polovinou kdy je Bastián ve Fantazii jsem neskutečně moc zápasil. Asi nemám tak dobrou představivost, abych si dokázal vyobrazit všechny ty bizarní postavy a scenérie, a proto mě po každé kapitole rozbolela hlava. Navíc namistrovaný Basitán by zasloužil ránu pěstí, a upřímě jsem ho nesnášel. Co mě ale šíleně štvalo, tak to, že v každé kapitole je alespoň 2x nějaká odbočka, za kterou pak následuje "ale to je jiný příběh, a budeme si ho vyprávět jindy". Mám pocit, jakoby autor plánoval napsat ohromný epos nebo další díly, ale pak se na to vykašlal. Dám tomu tak 10 let, a pokusím se to přečíst znovu… ale to je jiný příběh…

  Hoshi

  24.07.2017

  Opravdu nádherná kniha, která mi mnoho dala… "Každý opravdový příběh je Nekonečný příběh."

  Bruka

  18.07.2017

  Jeden z největších budičů inspirace, příjemné zahloubanosti a troufalých mozkoidních skopičin v historii literatury. Od první strany dětské knihy do poslední strany filozofického díla postupně přečtete komplexní alegorie lidství a zažijete totální retrospektivní katarzi svého dosavadního žití.
  Pokud ne, pomůže asi jen velký kámen.
  Za pět! Sednout!

  Pepča12

  29.06.2017

  super kniha

  Atanone

  09.06.2017

  „Mluv potichu,nebo se obrazy,které schraňuji,rozpadnou v prach "

  Petrstik

  31.05.2017

  Hezký a čtivý příběh o Bastiánovi, nesmělém a všemi spolužáky vysmívaném chlapci, zavede čtenáře do zvláštního světa. Je jím Fantazie a Bastián se do ní dostane skrze stránky neméně zvláštní knihy.

  trynitrix

  15.05.2017

  Těšila jsem se na tuto knihu, jako malá jsem film zbožňovala kdo by taky ne. 😀

  MorriconeTheGod

  05.05.2017

  Pro mě opravdu výjimečný případ, kdy se mi víc líbí film než kniha. Ze začátku to ještě celkem šlo, ale pak už mi to přišlo natahované a furt v podstatě dokola. Taky sloh je dost otřesný, školácký, nevím, jestli je to mizerným překladem nebo čím, ale to mě nebaví – když už se výjimečně pustím do čtení beletrie, tak si chci užít krásu jazyka.

  postrach

  14.03.2017

  Kniha i film,jsou mé oblíbené.Přečetla jsem ji,už třikrát.Simpatizuju s hlavním hrdinou Bastianem.Ráda se aspon na chvíli,vracím do Říše fantazie.

  Zornaddie

  18.02.2017

  Naprosto úžasná a milá kniha pro děti, ale ani dospělí by nad příběhem nepohrdli.

  pipetka5566

  16.02.2017

  Nekonečný příběh jako film je moje citovka, takže sem neodolala ani knize. A nezklamala. Krásný příběh, který čtenáře totálně vtáhne:-) 5 hvězdiček bez přemýšlení!

  anibeni

  15.02.2017

  Nádherná fantasy, kterou by si snad měl přečíst každý, kdo miluje knihy…

  hellena1523

  04.02.2017

  Absolutně srdeční záležitost! Navíc! Kniha o čtení knihy? No, nechtěl každý z nás být na chvíli Bastienem? Krásné, čtivé, moudré, citlivé, dojemné…

  Varvara

  02.02.2017

  Skvost. Velmi milá a ještě víc moudrá kniha. Krása. Jednou přečíst nestačí.
  Druhá polovina je úchvatná. Celý příběh. Má velkou hloubku.

  dia.riedl

  27.12.2016

  Je to nejkrásnější fantasy kniha a příběh!! Už od mala miluju film, tedy jen první díl. Před týdnem jsem si konečně koupila knihu a s radostí se do ní začetla. Chyba byla porovnávat první část knihy s filmem, ale po pár kapitolách jsem film pustila z hlavy, protože příběh v knize je poněkud jiný a naprosto kouzelný! Občas mi připadalo, že autor některé scény zbytečně uspěchal.
  Souhlasím s většinou, že setkání s Uyulálou je jedna z nejkrásnějších scén. A hodně mě dostal závěr první části s Vládkyní a Starcem z Putující hory, krásně do sebe všechno zapadá!
  Knihu jsem zatím nedočetla, ale pracuje se na tom.
  Osobně nevím, proč se tolika lidem nelíbí druhá část knihy o Bastiánovi. Já jsem novým světem naprosto okouzlena!! Je to přímo oáza pro fantazii. A nová povaha Bastiána je mi mnohem sympatičtější než obtloustlý ufňukánek.
  Uvidím, jak se vše bude vyvíjet dál. Zatím jsem do knížky naprosto zamilovaná a tenhle příběh a všechno a všechny v něm budu nosit v srdci snad navždy!

  Arya26

  03.12.2016

  Nekonečný příběh jsem viděla jako film, když jsem byla velmi malá. Nemohla jsem odolat a nepřečíst si knižní předlohu. Tu bych přirovnala k Malému princi, jelikož obsahovala spoustu mouder a skrytých poselství. Nic dobrého nedokáže existovat bez toho špatného a naopak. Tak to je, a tak to má i být. Byl to krásný magický příběh plný ponaučení a to se mi na této netradiční knize tak líbilo 🙂 !

  Sofí.

  16.11.2016

  Příběh co by si asi měli zejména přečíst dospělé! Dojemný do poslední věty!
  TAGS:

  Online Nekonečný příběh ebook, Kniha Nekonečný příběh FB2, Download Nekonečný příběh PDF , Download Nekonečný příběh MOBI, Online Nekonečný příběh kniha, Zdarma Stažení Nekonečný příběh IPhone, Online kniha Nekonečný příběh PDF, Zdarma Nekonečný příběh DJVU, Zdarma Stažení Nekonečný příběh TXT, Stažení Nekonečný příběh RTF, Online Nekonečný příběh FB2 , e-kniha Nekonečný příběh stažení TXT, Zdarma Nekonečný příběh stažení kniha, e-kniha Nekonečný příběh download MOBI, Stažení Nekonečný příběh IPad, Číst Nekonečný příběh MOBI, Číst Nekonečný příběh DOC, Zdarma Nekonečný příběh AWZ, Download e-kniha Nekonečný příběh iPad , Zdarma Nekonečný příběh DJVU, Download Nekonečný příběh e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nekonečný příběh DVD, Číst Nekonečný příběh TXT, Book Nekonečný příběh stažení DJVU, Nekonečný příběh stažení kniha zdarma, Nekonečný příběh stažení kniha pdf zdarma, Nekonečný příběh pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nekonečný příběh pdf zdarma, Nekonečný příběh stažení kniha epub zdarma, Nekonečný příběh ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply