Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch.


Formou deníkových záznamů dívky, která čeká v Terezíně na transport do vyhlazovacího tábora, líčí autor s maximálním účinkem zápas pudové a nezničitelné naděje mladého člověka s hrůznou skutečností. Dívka využívá své krásy a mládí, aby oddálila odchod do transportu, ale zároveň si je vědoma toho, že kontakt s muži je pro ni zdrojem poučení o světě a lidech, které již nikdy nepozná. Snaží se pochopit hranice dobra a zla v člověku, má potřebu alespoň jednou v životě svobodně jednat i když ví, že za to zaplatí tu nejvyšší cenu.
Pozoruhodná psychologická novela je působivou reminiscencí na atmosféru v koncentračních táborech za 2. světové války.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..pdf (EUR-0.00)

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..epub (EUR-0.00)

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..doc (EUR-0.00)

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..txt (EUR-0.00)

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..PDF – (EUR 0.00);

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..MOBI – (EUR 0.00);

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..EPUB – (EUR 0.00);

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..DOC – (EUR 0.00);

  Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch..TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Terry11

  06.12.2017

  Mám Lustiga ráda, přestože většina jeho románů a novel má stejné téma – osud židů za druhé světové války. Tuto knihu jsem příliš neznala, a proto mě překvapilo, že se děj odehrává v Terezíně. Petra pro mě rozhodně nebyla prostitutkou, chápala jsem její chování, nemohu vůbec posoudit, jak bych se zachovala na jejím místě já. Líbí se mi, jak se Lustig věnoval dívčím hrdinkám, ať už to byla Kateřina Horovitzová, Petra či Dita Saxová.

  Analady

  27.10.2017

  Od knihy, která se odehrává v koncentračním táboře člověk nemůže očekávat snadné čtení. Ale musím přiznat, že jsem čekala, že kniha bude psána čtivějším stylem. Na druhou stranu tento styl psaní splnil svůj účel. Úplně na mě dýchla ta beznaděj, kterou tam lidé museli prožívat.

  -Lucinda-

  13.07.2017

  Opravdu smutný a silný příběh z prostředí Terezína. Bohužel tenhle styl psaní mi zrovna dvakrát nesedl. Nemůžu říct, že bych se celou dobu nudila, ale nemohla jsem se zbavit pocitu, že mezi mnou a knihou je jakási bariéra. Vůbec jsem se nemohla začíst.

  Belbo

  24.05.2017

  Velká próza na malém rozsahu. … Je hodně dobrých knih, méně skvělých a ještě méně těch, kde se bojím napsat jedinou větu, jediné slovo, jen abych neporušil mé pohnutí.
  "Jednou. Spona do vlasů a hřebínek."
  "Jak poznáte, že umírá celý svět, když umíráte možná jen my dva?" řekla jsem. "Podle toho, že odumře ohled člověka k člověku," odpověděl.
  "Možná, napadlo mě, že kdyby se ten člověk tenkrát zeptal proč, nemuseli jsme se na to ptát dneska."
  "Pokaždé méně vagónů"… "Jen jednou. Každý jen jednou."

  michaela7087

  28.03.2017

  Nebylo to oddechové čtení, hodně, hodně smutné………

  lucie.8

  21.03.2016

  Četla jsem dost knih na téma holokaustu, ale tahle se od všech ostatních dost lišila.
  Perla Sch. je neuvěřitelně pragmatická dívka – dělá, co dělá, aby se vyhnula dalšímu transportu, nestydí se za to, nelituje se.
  Za mě pět hvězdiček – tuto knihu si budu dlouho pamatovat.

  Damato

  08.03.2016

  Trochu vzdáleně jsem si při čtení vzpomněla na knihu "Tanec s vlky". Kdo z nás, co tyto knihy čteme v klidu, v teple a pohodlí doma s vědomím, že zítra bude snídaně, s vědomím, že zítra uvidíme a uslyšíme svoji rodinu- může něco soudit? Lustig popsal o životě- spíše přežívání – v Terezíně a o lidech, kteří se z toho přežívání snažili udělat život . Už jen z vděku, že žiji v této době a ne v době pogromů jsem začala Lustigovy knihy číst a – jak už jsem někde psala, pořád čekám, že se někde dočtu, že se to nikde a nikdy nestalo, že člověk není takový netvor a já půjdu v klidu spát. Proč to asi Lustig a ostatní spisovatelé psali? Napadá mě jen jedno – proto , aby příštím generacím poslali něco jako avízo, čeho se vyvarovat. Ale bohužel , člověk je nepoučitelný a pořád se řítí do nějaké tragédie. Co všechno se ještě musí stát, aby byl nespravedlnostem a ponižování a týrání lidí konec?

  PanKérka

  20.10.2014

  Musím říct, že jsem čekala trochu něco jiného. Kniha se mi moc dobře nečetla a nedávala mi někdy ani úplně smysl. Asi jsem k ní nenašla ten správný přístup.

  knedlik

  08.03.2014

  Nikdy by mě nenapadlo, jak těžké bude tuhle knihu okomentovat…
  Příběh, jako je tenhle, snad nemůže být jiný než silný. Perla Sch. je sedmnáctiletá dívka, která přijímá věci tak, jak jsou. Nedělá si falešné naděje, neutápí se v zoufalství, víceméně vyrovnaně čeká na transport, který dříve nebo později potká všechny terezínské obyvatele. Pomocí svého těla se snaží z daných okolností vytlouct, co se dá. Nestydí se za to, nemá výčitky. Dá se říct, že si snaží života užívat, ač se schopnost a možnost těchto prožitků utápí ve všudypřítomné atmosféře strachu.
  A to vše umocněno Lustigovým stylem psaní, barvitými a trefnými přirovnáními k obyčejným věcem, podtrhující celou tu obrovskou bezútěšnost…

  Lady Dracula

  19.06.2013

  Podle mnohých názorů se kniha čte špatně. Mě to ani tak moc nepřišlo. Záleží na úhlu pohledu a na tom,jaký máte vztah k úvahám a deníkovým záznamům. Je fakt,že časem se to může slív dohromady v jednu kopu a pak se to špatně rozuzlovává.
  Kniha je plná smutku,ale i jakési naděje,z toho,že přeci jen vždy je z transportu zachráněna. Dívka odolává zlu,panujícího všude kolem tím,že sama je nástrojem zla v podobě prostitutky.
  Nemůžu říct,že by se to prostě četlo nějak extra špatně,ale zázrak na čtení to není. Chce to jasnou hlavu,ať můžeme přemýšlet nad tím,co tím chtěl říci…

  RADOST

  03.02.2013

  Kniha nabitá myšlenkami a úvahami sedmnáctileté dívky. Kniha o hrůze, o souboji dobrého s horším a horšího s nejhorším. Co má člověk dělat, když obětuje tělo, aby zachránil duši? Ta dívka na to přišla. Dobře, že takové knihy existují. Jako připomínka nedávné historie i jako varování.

  dark.ma93

  18.09.2012

  Psycho co se děje mladé holce v Terezíně. Její boj o přežití…

  Blíženec

  14.03.2012

  Tuhle knihu jsem zvolil jako moji první od pana Lustiga.Je to velice silný a působivě napsaný příběh.  TAGS:

  Online Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. ebook, Kniha Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. FB2, Download Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. PDF , Download Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. MOBI, Online Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. kniha, Zdarma Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. IPhone, Online kniha Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. PDF, Zdarma Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. DJVU, Zdarma Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. TXT, Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. RTF, Online Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. FB2 , e-kniha Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. stažení TXT, Zdarma Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. stažení kniha, e-kniha Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. download MOBI, Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. IPad, Číst Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. MOBI, Číst Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. DOC, Zdarma Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. AWZ, Download e-kniha Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. iPad , Zdarma Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. DJVU, Download Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. DVD, Číst Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. TXT, Book Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. stažení DJVU, Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. stažení kniha zdarma, Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. stažení kniha pdf zdarma, Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. pdf zdarma, Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. stažení kniha epub zdarma, Nemilovaná: z deníku sedmnáctileté Perly Sch. ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply