Nemrtvý Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nemrtvý Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nemrtvý Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nemrtvý


Tajemství života a smrti vzrušuje snad každého myslícího tvora od počátku věku. Kolem nás stále zůstávají záhadné, netušené a neuchopitelné… Toto je příběh o nesmrtelné vášni. Prokletý transylvánský hrabě má v celém svém životě jediné útočiště – lásku k ženě, která ho mnoha podobách provází staletími. Její návraty na svět jsou stejně neodvratné, jako jeho osud…Kniha v českém jazyce!


Stažení Nemrtvý zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nemrtvý (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nemrtvý zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nemrtvý.pdf (EUR-0.00)

  Nemrtvý.epub (EUR-0.00)

  Nemrtvý.doc (EUR-0.00)

  Nemrtvý.txt (EUR-0.00)

  Nemrtvý.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nemrtvý.PDF – (EUR 0.00);

  Nemrtvý.MOBI – (EUR 0.00);

  Nemrtvý.EPUB – (EUR 0.00);

  Nemrtvý.DOC – (EUR 0.00);

  Nemrtvý.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Knihy o Vladu Draculovi (8.)

  Žánr:
  Horory, Literatura česká
  Vydáno: , Mht
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Madi

  26.12.2014

  Ostatní díly jsem nečetla a tenhle mě na ně ani moc nenalákal. Některé pasáže jsem lajdácky přeskakovala. Ale co si budeme povídat, v dnešní době, kdy se upíři třpytí na slunci a jsou vegetariáni, je to poklad:)

  Petra de Valo

  23.05.2014

  Nemôžem si pomôcť, ale nemám rada tento diel. Oveľa viac sa mi páčia – ako píše Kermisse – tie diely zo starých dobrých transylvánskych čias, kde sa žije, vládne, bojuje a neskôr i spomína … Tuto zrazu ani zmienka o minulosti, o Alexis, veľmi mi to chýbalo … až mi z toho bolo smutno…
  Tiež si akosi neviem predstaviť, že Bela, ktorý je typický introvert – rezervovaný, držiaci si odstup, sa dá na divadlo a film, a hrá pred davom ľudí, on, vojvoda, ktorý vládol ríši.
  Ten veľkolepý záver a Belova obeť mi príde trochu prehnaná, aby som to správne vysvetlila – ak by Bridget bola inkarnáciou Alexis, ktorú stáročia hľadal a miloval, bolo by to dokonalé. Avšak v prípade nejakej Liane, s ktorou strávil krátky čas, to akosi nebolo namieste.

  Ruxandra

  21.08.2013

  Jedna z mých nejoblíbenějších částí Vladova příběhu. Dokonce musím říct, že láska k Bridget je pro mě tady opravdovější než ty ostatní v jakémkoli jiném díle (i k jeho první lásce, Alexis). Když jsem knihu dočetla, bylo mi líto, že tímto Vladova série končí, i když je to velmi povedený a dle mého názoru adekvátní konec hodný takového velkého příběhu.

  Kermisee

  12.07.2011

  Knihy od Jenny mám opravdu ráda, ale abych řekla pravdu raději mám ty ze "starých dobrých časů Transylvánie" a ne ty, kdy se náš drahý Vlad, proměnil do Lugosiho. Samozřejmě, že nápad to byl opravdu originální, jak uvádí pet-kyval ve svém velmi přínosném a pravdivém komentáři, ale mě to až tak moc nezaujalo. Upřednostňuji rumunské kopce a čelákovské pohřebiště. Nicméně i přes toto všechno, se mi kniha vcelku líbila. 🙂

  pet-kyval

  17.02.2011

  [010/11] Klasický a velmi pádný příklad toho, že hodnotit knihy čtené před lety je naprostá čtenářská zkaženost. Člověk roste a duševní charakteristika se mění, pouze psaný text je stále stejný a z toho oprávněně vyplyne naprosto odlišný názor nejen na jednotlivé knihy, ale i žánry. Co tím chci říci…

  Svazek jsem poprvé četla v prvním ročníku. Nadšení pro nadpřirozené jevy a literaturu jimi obestřenou, ve mně rostlo exponenciální rychlostí. Samo sebou jsme Jenny N. naprosto hltala, a i když jsem vskrytu duše cítila, že příběh stojí jako černý vzadu někde daleko za ‘Krvavým býlím’, líbila se mi ta myšlenka.

  (112) ,,Nedovzdělanost je příčinou neštěstí lidstva, horší než úplná nevědomost."

  Dnes postrádám v kritickém a názorovém oku jakýkoli stud a nebojím se říci negaci na něco, co mě kdysi bavilo. Na to jak si J.N. umí se svým oblíbencem Vladem pohrát bez ohledu na spletitou historii a průběh dějin, ‘Nemrtvý’ nepáchne zatuchlinou ani hnilobou, ale sexem, láskou a levnou kolínskou pouličních holek. Myšlenka propojit tajuplného herce Belu Lugosiho (pro zájemce o vampyrismus naprostá nutnost vědět o koho se jedná) a transylvánského upíra je vskutku zajímavá a v českých luzích a hájích poměrně originální, ale tím to tak vše hasne.

  (094) ,,Tréma je jen příznak zodpovědnosti."

  Prostě a jednoduše, ‘Nemrtvý’ je romantika jako prase. Emoční rozpolcenost dravce, který se nebojí své milenky vysávat až do mdlob, boj o potlačení dravosti a touha po tom, aby ho už konečně někdo zabil. To jest asi tak vše… Kniha nemá vlastně žádný začátek, ani konec. Mezi-zastávka v životě jednoho nesmrtelného. Pomíjivá ženská krása. Spekulace. A hlavně důkaz, že vrznout si může bez větších obav i upír.  TAGS:

  Online Nemrtvý ebook, Kniha Nemrtvý FB2, Download Nemrtvý PDF , Download Nemrtvý MOBI, Online Nemrtvý kniha, Zdarma Stažení Nemrtvý IPhone, Online kniha Nemrtvý PDF, Zdarma Nemrtvý DJVU, Zdarma Stažení Nemrtvý TXT, Stažení Nemrtvý RTF, Online Nemrtvý FB2 , e-kniha Nemrtvý stažení TXT, Zdarma Nemrtvý stažení kniha, e-kniha Nemrtvý download MOBI, Stažení Nemrtvý IPad, Číst Nemrtvý MOBI, Číst Nemrtvý DOC, Zdarma Nemrtvý AWZ, Download e-kniha Nemrtvý iPad , Zdarma Nemrtvý DJVU, Download Nemrtvý e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nemrtvý DVD, Číst Nemrtvý TXT, Book Nemrtvý stažení DJVU, Nemrtvý stažení kniha zdarma, Nemrtvý stažení kniha pdf zdarma, Nemrtvý pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nemrtvý pdf zdarma, Nemrtvý stažení kniha epub zdarma, Nemrtvý ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply