Nevesta z Lammermooru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nevesta z Lammermooru Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nevesta z Lammermooru Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nevesta z Lammermooru


Kniha v českém jazyce!


Stažení Nevesta z Lammermooru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nevesta z Lammermooru (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nevesta z Lammermooru zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nevesta z Lammermooru.pdf (EUR-0.00)

  Nevesta z Lammermooru.epub (EUR-0.00)

  Nevesta z Lammermooru.doc (EUR-0.00)

  Nevesta z Lammermooru.txt (EUR-0.00)

  Nevesta z Lammermooru.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nevesta z Lammermooru.PDF – (EUR 0.00);

  Nevesta z Lammermooru.MOBI – (EUR 0.00);

  Nevesta z Lammermooru.EPUB – (EUR 0.00);

  Nevesta z Lammermooru.DOC – (EUR 0.00);

  Nevesta z Lammermooru.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Bride of Lammermoor (1870)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Tatran (Bratislava)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Kozel

  27.04.2017

  Walter jistě napsal lepší knihy, přesto mě tahle romance s tragickým koncem zaujala několika věcmi. Na špici je zcela originální Caleb, sluha oddaný jako pes, který mě bavil i prudil stejně jako samotného Ravenswooda, jehož nástup na konci knihy a celé finále je naprosto famozní. Lady Ashtonová je semetrika, před kterou se třese i čtenář. Divím se, že ji Ravenswood neprobodl. Lord Ashton oportunistický moula, který má spíš štěstí na okamžik, než vlastní schopnosti. I přesto, že Scott celou zápletku prozradí hned v úvodu, je rozsah Nevěsty z Lammermooru mnohem větší. To politikaření a výměna vládnoucích klik ve Skotsku na přelomu 18. století je mistrovsky (jak taky jinak) vykresleno, a tak je možno najít v knize hned několik vrstev. Perličkou je pak skutečnost, že Scott celou knihu nadiktoval svým písařům během blouznění v nemoci…

  Zdenda20

  30.12.2014

  Mě osobně přišla zdlouhavá , možná s porovnáním s Quentinen Durwardem.
  Překlad taky udělá asi své, mám verzi z roku 1925, takže to může ovlivnit. Příběh je dobrý, ale od tohoto autora jsem si sliboval víc.

  alsae

  13.01.2014

  Knížka se mi moc líbila a zdlouhavá mi nepřišla, škoda že skončila tak špatně. Ale o to hlubší dojem ve čtenáři zanechá. Souhlasím s názorem, že předmluvu je dobré vůbec nečíst, je dost nezajímavá a samotný příběh je napsaný mnohem poutavěji.

  Hrefna

  18.06.2013

  Krásný tragický příběh zasazený do drsné přírody (dílem osudu, ne autorem samotným). Kniha je to čtivá, ale lehce zdlouhavá, obvzláště v popisných pasážích, které se netýkají hlavních hrdinů. Zásadní okamžiky knihu jsou paradoxně popsány v neuvěřitelné rychlosti, mnohdy v nich autor i něco vynechal. Co zásadně doporučuji, je číst předmluvu až na konec knihy. Je v ní popsán CELÝ příběh, s úvodem do děje, s popisem hlavních postav, zápletkou i rozuzlením!! Potom to čtení již není tím, čím mohlo být…První kapitola knihy mě málem odradila, takže jí také klidně přeskočte. Pojednává o tom, jak se Walter Scott dostal k námětu knihy a není to zrovna nejpoutavější čtení. Doporučuji všem romantickým duším…  TAGS:

  Online Nevesta z Lammermooru ebook, Kniha Nevesta z Lammermooru FB2, Download Nevesta z Lammermooru PDF , Download Nevesta z Lammermooru MOBI, Online Nevesta z Lammermooru kniha, Zdarma Stažení Nevesta z Lammermooru IPhone, Online kniha Nevesta z Lammermooru PDF, Zdarma Nevesta z Lammermooru DJVU, Zdarma Stažení Nevesta z Lammermooru TXT, Stažení Nevesta z Lammermooru RTF, Online Nevesta z Lammermooru FB2 , e-kniha Nevesta z Lammermooru stažení TXT, Zdarma Nevesta z Lammermooru stažení kniha, e-kniha Nevesta z Lammermooru download MOBI, Stažení Nevesta z Lammermooru IPad, Číst Nevesta z Lammermooru MOBI, Číst Nevesta z Lammermooru DOC, Zdarma Nevesta z Lammermooru AWZ, Download e-kniha Nevesta z Lammermooru iPad , Zdarma Nevesta z Lammermooru DJVU, Download Nevesta z Lammermooru e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nevesta z Lammermooru DVD, Číst Nevesta z Lammermooru TXT, Book Nevesta z Lammermooru stažení DJVU, Nevesta z Lammermooru stažení kniha zdarma, Nevesta z Lammermooru stažení kniha pdf zdarma, Nevesta z Lammermooru pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nevesta z Lammermooru pdf zdarma, Nevesta z Lammermooru stažení kniha epub zdarma, Nevesta z Lammermooru ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply