Neználkovy příhody Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Neználkovy příhody Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Neználkovy příhody Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Neználkovy příhody


Kniha v českém jazyce!


Stažení Neználkovy příhody zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Neználkovy příhody (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Neználkovy příhody zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Neználkovy příhody.pdf (EUR-0.00)

  Neználkovy příhody.epub (EUR-0.00)

  Neználkovy příhody.doc (EUR-0.00)

  Neználkovy příhody.txt (EUR-0.00)

  Neználkovy příhody.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Neználkovy příhody.PDF – (EUR 0.00);

  Neználkovy příhody.MOBI – (EUR 0.00);

  Neználkovy příhody.EPUB – (EUR 0.00);

  Neználkovy příhody.DOC – (EUR 0.00);

  Neználkovy příhody.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Neználek (1.)

  Originální název:

  Priključenija Něznajki i jego druzej (1956)

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Lidové nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (73)

  Přidat komentář

  karolina7748

  11.12.2017

  Moje oblíbená dětská knížka, četla jsem ji několikrát v dětském věku

  havranice

  27.11.2017

  Neználka jsem četla svému synovi (5 let) a myslím, že to byl úplně ten přesný věk na tuto knihu, sedlo to. Bylo to místy i poučné ohledně techniky či fyzikálních zákonů – tato poučení jsou tam včleněna a dělá to místy dojem takové verneovky pro nejmenší. Příjemná byla délka kapitol – byly všechny přibližně stejně dlouhé a přečetla jsem je za cca 10 až 15 min., což je na večerní čtení ideální délka. Příběh je pěkný, takový klukovský (i když čtení ráda poslouchala i devítiletá dcera), někdy možná trochu rozvláčnější. Místy mi přišlo, že se toho v některé kapitole stalo jakoby málo zajímavého, a že se to občas projevilo na synově koncentraci a zájmu, který v některých místech mírně opadal. Ale po dočtení knihy hned chtěl číst další díl, takže celkově si Neználka oblíbil. Líbilo se mi, jak je kniha pěkně genderově stereotypní – a to způsobem zcela vhodným pro daný věk. V záplavě absurdních moderních ideologií je myslím dobré, když děti mohou vnímat, že holky jsou holky a kluci jsou kluci, že mezi nimi prostě jsou nějaké rozdíly, a že jeden doplňuje druhého. Komunistickou ideologii jsem v prvním díle v ničem nezaznamenala. Celkově určitě mohu knihu doporučit. Já bych možná uvítala v příběhu o fous větší hloubku či přesah, ale celkově dobrý.

  gordon13

  06.11.2017

  Já taktéž 🙂

  ditul

  06.11.2017

  Jako malá jsem milovala tuto knížku 😉

  evke

  06.10.2017

  Četla jsem dětem. Sice je to už hodně stará knížka, ale příběh pořád krásný. Čtivá, vtipná, prostě kouzelná. S dětmi jsme se očas pěkně zasmáli, moc se jim líbilo poslouchat příhody Neználka a jeho přátel.

  hroneczek

  03.10.2017

  Tato kniha mne vrací do dětských let, kdy nám na prázdninách četla babička před spaním.

  Dani25

  13.09.2017

  Moja top kniha detstva. Keď sa ma opýtate na knihy, ktoré boli pre mňa vtedy najzaujímavejšie, tak je to Môj macík, Nevedkove dobrodružstvá a Traja pátrači 🙂

  slimáčik

  26.08.2017

  Nevedko, Vševedko, Pampúšik, Modroočka, kooopa iných kratuľkov…a ja! Nádherné detstvo!
  Tak som naočkovala aj svoje ratolesti, nech si tiež užívajú… hi-hi-hi

  Ebon

  11.07.2017

  Aktuálně opět dočteno jako čtení nahlas pro děti, které byly velmi spokojené. 🙂

  princesse

  18.06.2017

  Neználkovy příhody určitě roztomilé čtení. Přečetly jsme s dcerou všechny "Neználky" a určitě stály za to.

  simecef

  13.06.2017

  Nádherné ilustrace, skvělá nostalgie… Neználek je sympatický outsider, kterého ale uvědomělí malíčci vždy na milost vezmou zpět do kolektivu.

  Lucissia

  24.05.2017

  Pěkná knížka, kterou si pamatuji ještě z dětství. I když už tenkrát mě zaujaly spíš výborné ilustrace než sáhodlouhé povídání a teď se synem se opakovalo to samé. Něco nás bavilo více – let balónem-, něco méně, a toho byla většina. Jsem ráda, že jsem ji přečetla, a přečtu i pokračování, ale vracet se k této knize už nebudeme. Nebýt opravdu skvělých ilustrací, četlo by se mi daleko hůře… 🙂

  Adelajda_4

  05.05.2017

  Neználkovy příhody ve mě vzbuzují nostalgii, ráda vzpomínám, jak nám je vždycky večer maminka předčítala. Ráda vzpomínám na malíčky, malenky a jejich peripetie.

  whale77

  25.04.2017

  Člověk s věkem zcyničtí a dětské knížky si už nedokáže užívat bez toho, aniž by mu na mysl nepřišly otázky do pohádkového světa nenáležející. Jako např. u Neználka, jehož příběhy jsem jako dítě bezvýhradně milovala – když jsem teď našim holkám četla, že uklízení, vaření a zašívání patří hodným malenkám, protože malíčci jsou jenom na zlobení (kromě Šroubka s Vroubkem, kteří dokážou odvést kus chlapské práce při opravách všeho druhu!), tak jsem si říkala, kam se na tohle hrabe celá kauza s Žáčkovou básničkou ve Slabikáři! Tady by si gender studies smlsly!
  Přesto, že s dospělým pohledem už vidím Neználkovy příhody jednodušší a ne tolik dobrodružné, jako se mi zdály v dětství, tak si myslím, že do dětské knihovny (i přes silně mravokárný tón, již zmíněné genderové dělení a mírnou socialistickou agitaci) patří. Obrázky jsou naprosto úžasné, roztomilé, dětem krásně doprovází příběh, dospělákovi vyvolají tu správnou nostalgickou náladu.

  zazvorek

  19.03.2017

  Neználkův rým "kytka – lopata" se u nás doma stal reakcí na občasné zatmění mozku…
  A je Neználek hloupoučký ňouma, nebo neodhalený génius a zneuznaný umělec? 🙂

  8130

  08.03.2017

  tak já měla malíčky a malenky moc ráda, hlavně Šroubka a Vroubka. Mě se ten příběh moc líbil.

  babicka_amalka

  16.02.2017

  upřímně – Neználka jsem nesnášela už jako dítě a dospělý věk na tom pranic nezměnil 😉

  hanak_v_exilu

  21.01.2017

  První a ideologií zdaleka nejméně zatížený díl. Ne že by mi to jako dítěti vadilo. Neználkovy příhody jsem vnímal nezkaženýma očima jako úžasnou pohádku a úplně stejně se dá číst i po letech. Bez výhrad plný počet. Ale Sluneční město mám přece jenom mnohem raději.

  Toffee

  30.12.2016

  Z čiré nostalgie jsem si knížku znovu přečetla. Je to pořád milé a zábavné.

  Anonymka1

  15.12.2016

  Super kniha!

  Katuska88

  05.12.2016

  Tuto knihu určitě s radostí zařadím do knihotéky, ze které jednou budu předčítat svým dětem.

  Medunkavera

  21.10.2016

  Nevím, jestli to bylo v Neználkovi – ale v které knize by to bylo? – Tam se objevil hezký rým
  na slovo láska. Láska – páska. Hezké.

  A tuhle jsem také nemohla najít rým na jedno slovo, ale . . . zapomněla jsem ho.
  Achjo, měla bych si to psát. Snad si vzpomenu.

  jitka7

  17.10.2016

  Nádherná knížka… často mi ji maminka četla v dětství a já teď budu pokračovat dál 🙂

  Karča.K

  09.09.2016

  Neználek je mi sympatický už jen tím, jak hledal rým pro slovo "slunce". Já jsem onehdy hledala rým pro slovo "hrdá" a nic mě nenapadlo.

  Aroucaria

  03.09.2016

  Jen tak taková osobní – onehdá se mě někdo ptal, jaká kniha mě bavila v dětství. Pipi dlouhá punčocha, to je jasný. Děsně mě štval Neználek, připadal mi totiž debilní. Opravdu, tak to bylo … 🙂

  Princezna22

  09.08.2016

  Dcerce se strašně líbil. Nejspíše budeme číst i dál.. A vrátíme se k němu zase někdy.. Nejlepší… Krásné ctenu

  Briv

  25.07.2016

  Po dlouhé době jsem se k Neználkovým příhodám vrátila a je až neuvěřitelné, jak i po těch letech ve mě dokázal vyvolat tolik pocitů. Od radosti, fandění, smutku, nostalgii. A těch informací, co je v knize. Hotová malá učebnice:) Zase se k ní ráda někdy vrátím… Bylo to fajn.

  panouk

  02.06.2016

  Asi jedna z prvních knih, ještě ve školce (konec 70. let). Stále oblíbený doktor Pilulkin a jeho "léčba" ricinovým olejem a jodem, versus Medunka s medem..

  MirkaM

  06.05.2016

  Neználka a všechny jeho příběhy a kamarády jsem milovala už jako dítě. Pak jsem je četla na dobrou noc synům, kteří už jsou dnes velcí. A třeba se jednou dočkám vnoučat a Neználka si užiji znova :-)).

  HanaNov

  30.04.2016

  Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětství, milovala jsem malenky i malíčky! Je tak netuctová. Už se těším, jak ji budu číst synkovi:)
  TAGS:

  Online Neználkovy příhody ebook, Kniha Neználkovy příhody FB2, Download Neználkovy příhody PDF , Download Neználkovy příhody MOBI, Online Neználkovy příhody kniha, Zdarma Stažení Neználkovy příhody IPhone, Online kniha Neználkovy příhody PDF, Zdarma Neználkovy příhody DJVU, Zdarma Stažení Neználkovy příhody TXT, Stažení Neználkovy příhody RTF, Online Neználkovy příhody FB2 , e-kniha Neználkovy příhody stažení TXT, Zdarma Neználkovy příhody stažení kniha, e-kniha Neználkovy příhody download MOBI, Stažení Neználkovy příhody IPad, Číst Neználkovy příhody MOBI, Číst Neználkovy příhody DOC, Zdarma Neználkovy příhody AWZ, Download e-kniha Neználkovy příhody iPad , Zdarma Neználkovy příhody DJVU, Download Neználkovy příhody e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Neználkovy příhody DVD, Číst Neználkovy příhody TXT, Book Neználkovy příhody stažení DJVU, Neználkovy příhody stažení kniha zdarma, Neználkovy příhody stažení kniha pdf zdarma, Neználkovy příhody pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Neználkovy příhody pdf zdarma, Neználkovy příhody stažení kniha epub zdarma, Neználkovy příhody ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply