Niečo sa stalo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Niečo sa stalo Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Niečo sa stalo Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Niečo sa stalo


Kniha v českém jazyce!


Stažení Niečo sa stalo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Niečo sa stalo (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Niečo sa stalo zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Niečo sa stalo.pdf (EUR-0.00)

  Niečo sa stalo.epub (EUR-0.00)

  Niečo sa stalo.doc (EUR-0.00)

  Niečo sa stalo.txt (EUR-0.00)

  Niečo sa stalo.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Niečo sa stalo.PDF – (EUR 0.00);

  Niečo sa stalo.MOBI – (EUR 0.00);

  Niečo sa stalo.EPUB – (EUR 0.00);

  Niečo sa stalo.DOC – (EUR 0.00);

  Niečo sa stalo.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Something Happened (1974)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Pravda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  noir4

  22. ledna

  Zhodné pocity ako ostatní, plus musím pridať, že najvýstižnejšie je to označiť ako "psychický grc" hlavného hrdinu a všetka česť Hellerovi, že sa to odvážil rozvláčne napísať. O tom, čo nám všetkým občas LEN preletí hlavou a snažíme sa to radšej potlačiť. Lebo sa to môže stať neprijateľným. A pretože s takými myšlienkami sa nedá žiť v súlade. Nenávidím tu knihu, pretože sa to môže STAŤ, ak človek nechá v sebe NIEČO dlho kvasiť. A neodporúčam pre ľudí so samo- a vražednými sklonmi…alebo? 🙂

  led.zep

  11. ledna

  Vymyslete si hrdinu, jenž se navzdory své úspěšnosti cítí nešťastný, napište o něm v ich-formě a úspěch je skoro zaručený, protože každý si tam najde něco, v čem se s oním hrdinou ztotožní. Zpočátku to i pro mě bylo poutavé čtení, ale asi ve čtvrtině knihy přestal ten věčný sebezpyt působit autenticky, kniha mě začala nudit a odložil jsem ji (jen jsem se ještě podíval na závěr – ach jo…).
  Za daných okolností by ode mne samozřejmě bylo neférové hvězdičkovat.

  verden

  29.07.2016

  Niečo sa stalo sa nedá čítať rýchlo. Neodporúčam ani čítať naraz priveľa strán. Tá kniha si jednoducho zaslúži, aby ste jej venovali čas.

  Je chudobná na dej, zato veľmi bohatá na tak trochu skľučujúce myšlienky a deprimujúci opis jednotlivca, vzťahov a spoločnosti. Po prečítaní prvej kapitoly som mala pocit, akoby túto knihu Heller napísal pre mňa. Bola som ňou nadšená! Zhruba v 2/3 som si však začala uvedomovať, že sa do čítania musím čoraz viac nútiť. Zdalo sa mi, že Bob Slocum len dookola omieľa to, čo už bolo povedané a tie tirády o sexe ma naozaj nebavili. Záver ma trošičku sklamal, čakala som niečo, čo by ma uchvátilo rovnako ako začiatok. Preto aj uberám jednu hviezdičku. Ale inak knihu určite odporúčam, aj keby ste s ňou mali "bojovať" dlhší čas- stojí to za to 🙂

  "Aký budem, keď raz zrazu stratím všetky zábrany, aká bytosť je vo mne ukrytá ani džin vo fľaši? Budem toho človeka mať rád? Asi nie. … Hlboko vnútri som možno naozaj skvelý. Hlboko vnútri asi skvelý nebudem. Dúfam, že sa nedožijem toho, aby som zazrel svoje skutočné ja."

  Guarnere

  17.04.2016

  Nedokážu se rozhodnout, zda dát čtyři nebo pět hvězd. Popis tápání v životě beze smyslu byl nekompromisně přesný a krutě výstižný, takže zde by to bylo za pět hvězd. Za čtyři by byla jistá zdlouhavost. Zřejmě to byl záměr, ale po nějaké době mě trochu omrzelo číst to samé dokola, ačkoli to bylo napsáno jinými slovy. Navíc – kdo z nás může říct, že by o svých blízkých tolik věděl, takže jsem z téhle rodiny prostě nemohla mít pocit, že jen žijí vedle sebe (ačkoli se neustále hádali). Rozhodně skvělé čtení, ale určitě by neuškodilo, kdyby to bylo trochu kratší – to krutě přesné vystižení by pak lépe vyniklo.

  MC87

  10.01.2016

  Pro mě nejlepší Hellerovka, kde mě, zejména z popisu fungování firmy a vztahů v rámci pracovních pozic, neuvěřitelně mrazí. Břitké dialogy, ironická rozuzlení a hlavně náhled na život 40letého muže, jehož život tvoří permanentní stres z rodinných starostí, pracovních záležitostí a pletek s milenkami.

  SPimy

  07.01.2013

  Znám někoho, kdo nebyl schopen tuto knížku číst dál. Tolik se v ní poznal a tolik to bolelo. Myslím, že se to stane většině z nás, protože přestože je hlavní "hrdina" v podstatě zrůda, je to zároveň běžný, obyčejný člověk.
  Poté, co jsem knihu dočetla, jsem ji s úlevou někomu věnovala. To, co pro mě kniha vyzařovala, jsem doma mít nesnesla. Po letech si ji s chutí přečtu znovu.

  white

  23.05.2012

  dokud jsem od hellera nečetl jiné věci, měl jsem za to, že to není kniha ale vlastní zpověď

  Zara

  23.07.2011

  MNĚ se líbila – možná víc, než Hlava XXII. Neustále se k ní vracím a spoustu nádherných pasáží znám za ta léta už nazpaměť…

  Adrianam

  U téhle knihy mě nejvíc dostávají popisy v knihkupectvích. Pravda, není to poprvé, co jsem si přečetla, o čem má kniha být, a pak jsem četla úplně jinou knihu. Krize rodiny, chaotické nitro, šokující blablablabla, cynická zrůda (čímž je myšlen hlavní hrdina). Ha ha ha.

  Možná jsem úplně mimo mísu já, protože neznám nikoho, komu by se tahle kniha líbila. Pro mě je tahle knížka dokonale upřímnou výpovědí poměrně "běžného" člověka (pokud něco takového existuje) a brilantní sondou do pracovních a rodinných vztahů.
  (přečteno 2x v odstupu cca 10 let)  TAGS:

  Online Niečo sa stalo ebook, Kniha Niečo sa stalo FB2, Download Niečo sa stalo PDF , Download Niečo sa stalo MOBI, Online Niečo sa stalo kniha, Zdarma Stažení Niečo sa stalo IPhone, Online kniha Niečo sa stalo PDF, Zdarma Niečo sa stalo DJVU, Zdarma Stažení Niečo sa stalo TXT, Stažení Niečo sa stalo RTF, Online Niečo sa stalo FB2 , e-kniha Niečo sa stalo stažení TXT, Zdarma Niečo sa stalo stažení kniha, e-kniha Niečo sa stalo download MOBI, Stažení Niečo sa stalo IPad, Číst Niečo sa stalo MOBI, Číst Niečo sa stalo DOC, Zdarma Niečo sa stalo AWZ, Download e-kniha Niečo sa stalo iPad , Zdarma Niečo sa stalo DJVU, Download Niečo sa stalo e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Niečo sa stalo DVD, Číst Niečo sa stalo TXT, Book Niečo sa stalo stažení DJVU, Niečo sa stalo stažení kniha zdarma, Niečo sa stalo stažení kniha pdf zdarma, Niečo sa stalo pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Niečo sa stalo pdf zdarma, Niečo sa stalo stažení kniha epub zdarma, Niečo sa stalo ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply