Nukleární ponorky v akci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nukleární ponorky v akci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nukleární ponorky v akci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nukleární ponorky v akci


Ze všech tajemství, která kdy Sovětský svaz pečlivě střežil, žádné nebylo chráněno tak přísně, jako informace o sovětských ponorkách. Během studené války hrály stovky metrů pod hladinou světových oceánů sovětské ponorky se svými americkými protivníky smrtící hru na kočku a na myš. Kniha Stoupající příliv poprvé odhaluje, jaký byl v těchto tajných operacích pohled sovětské strany. Využívá nově odtajněných archivních materiálů a informací z rozhovorů s mnoha bývalými sovětskými veliteli – což se západním autorům nikdy předtím nepodařilo – a poutavým způsobem dokazuje, že střety mezi jadernými zbraněmi vybavenými ponorkami byly v té době daleko nebezpečnější, než jsme se kdy domnívali. Kniha Stoupající příliv předkládá šestnáct stran poprvé v historii publikovaných fotografií a vypráví o úspěšných sovětských operacích, včetně jejich přísně tajných cvičení mimo americké pobřeží, a špionážních akcích, jakou provedla například špionážní loď monitorující americké testy zbraní na pobřeží Floridy, která přímo před očima jednotek amerického námořnictva ukořistila z oceánu pozůstatky testovaných střel. Na běžném pořádku operací sovětských ponorek byly těsné kolize, hrdinské záchranné akce a smrtelné katastrofy, včetně strašlivé nukleární havárie na palubě nešťastné K-19, které se později dostalo přezdívky „Hiroshima“, interního požáru, který v roce 1970 způsobil potopení K-8 s dvaadvaceti námořníky na palubě, či dramatické evakuace posádky z Komsomoletů, jak o ní vyprávěl jeden z přeživších námořníků. Ruské ponorky bojovaly během studené války na dvou frontách: na jedné proti americkým protivníkům, a na druhé proti krutému sovětskému velení, které vědomě stavělo životy svých námořníků v sázku a zbytečně zavinilo
četná úmrtí, ke kterým nemuselo nutně dojít. Stoupající příliv podává dramatická svědectví přímo z první ruky o tom, že konečné rozhodnutí, zda odstartovat jaderný útok či nikoli, záleželo výhradně v rukou velitelů sovětských ponorek. Od kubánské krize až po tragické potopení Kursku v roce 2000 – v takovém časovém horizontu je čtenáři nabídnut zcela výjimečný pohled na historii sovětských jaderných ponorek očima přímého účastníka podmořských operací, jehož výpověď vrhá nové světlo na nejtemnější tajemství studené války.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nukleární ponorky v akci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nukleární ponorky v akci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nukleární ponorky v akci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nukleární ponorky v akci.pdf (EUR-0.00)

  Nukleární ponorky v akci.epub (EUR-0.00)

  Nukleární ponorky v akci.doc (EUR-0.00)

  Nukleární ponorky v akci.txt (EUR-0.00)

  Nukleární ponorky v akci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nukleární ponorky v akci.PDF – (EUR 0.00);

  Nukleární ponorky v akci.MOBI – (EUR 0.00);

  Nukleární ponorky v akci.EPUB – (EUR 0.00);

  Nukleární ponorky v akci.DOC – (EUR 0.00);

  Nukleární ponorky v akci.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Rising tide

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Nukleární ponorky v akci ebook, Kniha Nukleární ponorky v akci FB2, Download Nukleární ponorky v akci PDF , Download Nukleární ponorky v akci MOBI, Online Nukleární ponorky v akci kniha, Zdarma Stažení Nukleární ponorky v akci IPhone, Online kniha Nukleární ponorky v akci PDF, Zdarma Nukleární ponorky v akci DJVU, Zdarma Stažení Nukleární ponorky v akci TXT, Stažení Nukleární ponorky v akci RTF, Online Nukleární ponorky v akci FB2 , e-kniha Nukleární ponorky v akci stažení TXT, Zdarma Nukleární ponorky v akci stažení kniha, e-kniha Nukleární ponorky v akci download MOBI, Stažení Nukleární ponorky v akci IPad, Číst Nukleární ponorky v akci MOBI, Číst Nukleární ponorky v akci DOC, Zdarma Nukleární ponorky v akci AWZ, Download e-kniha Nukleární ponorky v akci iPad , Zdarma Nukleární ponorky v akci DJVU, Download Nukleární ponorky v akci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nukleární ponorky v akci DVD, Číst Nukleární ponorky v akci TXT, Book Nukleární ponorky v akci stažení DJVU, Nukleární ponorky v akci stažení kniha zdarma, Nukleární ponorky v akci stažení kniha pdf zdarma, Nukleární ponorky v akci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nukleární ponorky v akci pdf zdarma, Nukleární ponorky v akci stažení kniha epub zdarma, Nukleární ponorky v akci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply