Nula kelvinov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nula kelvinov Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Nula kelvinov Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Nula kelvinov


Štvorica mužov so širokou škálou vedomostí z rôznych oblastí ľudského poznania, vybraná veľmi dôkladnou a prísne tajnou selekciou vládou krajiny, je vyslaná na stroji času z roku 2050 do roku 1957. Má jednak nájsť pozostatky havárie stroja času, zistiť jej príčinu a "obnoviť" geniálneho konštruktéra, ktorý pri havárii zahynul. Podarí sa im to, ale nie celkom. "Stvoria" Davida, ktorý síce vyzerá na 17 rokov, ale má už 34, pretože starne pomalšie ako celá vtedajšia populácia, čo je dielom onej štvorice. Okolo chlapca, jeho matky, jeho lásky dievčaťa Molly a mužov z roku 2050 sa rozvíja široko rozvetvený dej, v ktorom sa prelína minulosť s prítomnosťou. Dianie a situácie sú nečakané, často na pohľad nemožné, avšak prísne logické, rešpektujúc dnešné vedecké poznatky z fyziky, genetiky, psychológie a aj z iných vedných a technických oblastí. Čo sa týka rozvíjania deja, autorka sa nikde ani raz nepotkne, neuhne do klišé, jazyk a výrazové prostriedky sú svieže, bonusom je skvelá naratívnosť a čítavosť celého diela.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nula kelvinov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Nula kelvinov (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Nula kelvinov zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Nula kelvinov.pdf (EUR-0.00)

  Nula kelvinov.epub (EUR-0.00)

  Nula kelvinov.doc (EUR-0.00)

  Nula kelvinov.txt (EUR-0.00)

  Nula kelvinov.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Nula kelvinov.PDF – (EUR 0.00);

  Nula kelvinov.MOBI – (EUR 0.00);

  Nula kelvinov.EPUB – (EUR 0.00);

  Nula kelvinov.DOC – (EUR 0.00);

  Nula kelvinov.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Vydavateľstvo Q111
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  mora.nocna

  03.10.2016

  no.. na tuto knihu som citala tolko oslavnych nazorov a ani jeden kriticky, ze som si ju musela precitat. no zial, ja musim povedat aj kritiku… pribeh, napady a tak – to bolo na jednicku. ozaj, hlavne ku koncu som citala a citala, zvedavost ma hnala. ale co sa pisania tyka, ja by som to troska preskrtala, bolo tam vela vaty a zbytocneho opakovania rovnakych informacii. no a hlavne teda pasaze s molly, to som vyslovene trpela, tie boli strasneee.. 🙂 ale inac to bolo super premyslene, dej bol dobre odstupnovany. celkovo sa mi pacilo – len ta molly..ta molly… 😀

  –spoiler :)—

  no a dalsia vec – vzdy, ked sa pise o cestovani v case, tak sa to neobide bez logickych chyb. ja som si vsimla jednu – ako si mohla ta claudia pamatat, ze vychovavala dieta a clanok v novinach o unose, ked oni sa vratili do minulosti a davida tam umiestnili a cela ta historka s claudiou sa teda nikdy nestala??
  no a na rozdiel od kneslov-ej si myslim, ze to bol happy end 🙂 mne sa zaver velmi pacil.

  gan112

  25.11.2015

  Po prečítaní som si pripadal že sa mi to všetko len snívalo, a to je poklona autorkynej fantázií. Ale dám aj nejakú snáď konštruktívnu kritiku, pre prípad že by sa autorke chcelo vrátiť v čase a knihu prepísať. Knižka je skvelá, populárno-náučná beletria, detektívka, thriler, eticko-filozofický traktát, v jednom. Navyše jej nechýba humor, rozprávačský nadhľad a prepracovanosť na hlbokú úroveň. Vytkol by som snáď len extrémne baby friendly slovník. Trocha to odoberá reálnosti, ale o to je knižka milšia. Trocha by som ubral aj z romantiky, a nechal ju na imaginácií čitateľa. Predsa len pokiaľ nejde vyložene o ľúbostný román, je spisovateľ vždy na tenkom ľade. Miestami sa objavia aj nejaké logické chyby, no neva, kladov je určite viac. Dej nieje ukecaný, ako by sa zdalo, len inteligentne skúma, rozoberá, striedajú sa pohľady na vec. Postavy. Čo k ním povedať? Hlavné postavy sú sympatické a vedľajšie sa mi zo začiatku zdali pitoreskné, no postupne s dejom zvážnejú. Páčili sa mi tiež retrospektívne pasáže, tie boli urobené pohľadom viacerých postáv, a pomáhajú rozuzliť množstvo otáznikov ktoré čitateľa udržujú v strehu. Neviem kto to povedal (možno S.King), že najlepšie literárne počiny sú tie, keď spisovateľ rozhodí postavy do deja tak že začnú žiť vlastným životom. A to sa tu presne podarilo. Od stredu knihy sa otvára vesmír možností nielen o tom ako knižka skončí, ale aj o tom čo sa deje v deji momentálne. Mnohé možnosti deja ostanú len načrtnuté a ako čitateľ musím povedať že v mysli som si knižku napísal asi dva-krát dlhšiu. Škoda len že ju neobjavilo viac ľudí, aspoň teda tu v databáze. Odporúčam rozhodne áno.Ja by som si pozrel aj filmovú verziu. Osudový dotyk by mal konkurenciu.)

  kneslova

  28.07.2014

  Autorce musím udělit 5 hvězdiček. Klobouk dolů, takové dílo, které začala psát ve svých 16 letech. Výborný nápad, dobře zpracovaný děj a tolik tolik informací z fyziky a genetiky. Neotřelý konec – žádný happy end. Nejspíš by se dalo vytknout pár věcí, dost zdlouhavý a obsáhlý příběh. Ale celkově moc dobré, doporučuji a sama se vrhnu na druhou knihu autorky.  TAGS:

  Online Nula kelvinov ebook, Kniha Nula kelvinov FB2, Download Nula kelvinov PDF , Download Nula kelvinov MOBI, Online Nula kelvinov kniha, Zdarma Stažení Nula kelvinov IPhone, Online kniha Nula kelvinov PDF, Zdarma Nula kelvinov DJVU, Zdarma Stažení Nula kelvinov TXT, Stažení Nula kelvinov RTF, Online Nula kelvinov FB2 , e-kniha Nula kelvinov stažení TXT, Zdarma Nula kelvinov stažení kniha, e-kniha Nula kelvinov download MOBI, Stažení Nula kelvinov IPad, Číst Nula kelvinov MOBI, Číst Nula kelvinov DOC, Zdarma Nula kelvinov AWZ, Download e-kniha Nula kelvinov iPad , Zdarma Nula kelvinov DJVU, Download Nula kelvinov e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Nula kelvinov DVD, Číst Nula kelvinov TXT, Book Nula kelvinov stažení DJVU, Nula kelvinov stažení kniha zdarma, Nula kelvinov stažení kniha pdf zdarma, Nula kelvinov pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Nula kelvinov pdf zdarma, Nula kelvinov stažení kniha epub zdarma, Nula kelvinov ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply