O čase Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O čase Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O čase Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O čase


Kniha v českém jazyce!


Stažení O čase zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O čase (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O čase zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O čase.pdf (EUR-0.00)

  O čase.epub (EUR-0.00)

  O čase.doc (EUR-0.00)

  O čase.txt (EUR-0.00)

  O čase.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O čase.PDF – (EUR 0.00);

  O čase.MOBI – (EUR 0.00);

  O čase.EPUB – (EUR 0.00);

  O čase.DOC – (EUR 0.00);

  O čase.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  About Time, Einstein’s Unfinished Revolution (1995)

  Žánr:
  Literatura naučná, Věda
  Vydáno: , Motýl
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  lazarus

  04.02.2015

  Pro laika velice komplexní publikace o čase a veškerých fyzikálních problémech kolem něj. Osobně se přikláním k názoru, že čas jako takový neexistuje a v nám známém vesmíru se veškeré procesy jeví vzhledem k pozorovateli za určitých okolností někdy rychlejší, nebo pomalejší než očekáváme.
  Nejproblematičtější kapitolou knížky je podle mě kvantová mechanika. Z větší části se nynější věda stále pohybuje na tenkém ledě teorií a předpokladů.

  Lector

  18.08.2014

  Jak komentovat knihu, u níž si člověk není jist, zda pronikl bezezbytku do jejích tajů? Ale budiž, budu tak drzý a zkusím to.
  „O čase“ je v prvé řadě výborná kniha popularizující vybraná témata teoretické fyziky. A to samo o sobě dává tušit, že to není „brnkačka“. Na knize mě zaujalo její pojetí. Titulů popularizujících různá témata teoretické fyziky a kosmologie vyšlo i v češtině spoustu. Přečetl jsem, vzhledem k tomu, kolik jich vyšlo, jen pár. Nemohu tudíž Daviesovu knihu s ostatními porovnávat zcela férově. Když to přece jen ale udělám, vychází mi, že to nejzajímavější na ní je, jak překvapivé, její ústřední téma – čas.
  Ten je nejen jediným a neodmyslitelným pojítkem celého našeho života, ale je také „tmelem“ celé knihy. Autor na čas nahlíží z mnoha pohledů: z fyzikálního, biologického, psychologického, filozofického… A protože jde o teoretického fyzika, je nejvíce prostoru pochopitelně věnováno fyzikálním aspektům. Pro mne byly nezajímavější pasáže o relativistickém pojetí času. Popis dilatace času v kontextu paradoxu dvojčat (speciální teorie relativity) považuji za vynikající – nejlepší, jaký jsem kdy četl. Prostě chuťovka. Hodně mě zaujaly pasáže o obecné teorii relativity.
  Kde jsem se poněkud ztrácel, byl čas v kvantové mechanice a kvantové teorii gravitace.
  Na knížce mě také bavila její druhá rovina – pohledy do zákulisí teoretické fyziky a jejích protagonistů. Davies se nebojí psát o svých kolezích (a konkurentech v jednom) poměrně otevřeně. A to je fajn. Stranou jde kolegiální zdvořilost a čtenář se dozví mnoho zajímavého ze soubojů jednotlivých teorií i jejích zastánců. Největší prostor samozřejmě věnuje Einsteinovi, neboť to byl právě on, kdo čas vyrval z náruče bohů jako jednoho z nedotknutelných atributů našeho bytí a udělal z něho „děvečku“ všemu, co se pohybuje relativistickými rychlostmi. Proto není divu, že kniha je svým způsobem pamětní deskou Einsteinovi a jeho dílu.
  Za poměrně zajímavé považuji i filozofické úvahy o čase. Davies cituje čísi výrok, že fyzika postupně bere filozofii všechny její závažná témata a převádí je do exaktních formulací. Jeho kniha sama o sobě je toho příkladem. Obsahuje báječné úvahy.
  Co mě nenadchlo, byl pohled na čas z hlediska neurologického a psychologického. Ale to je možná tím, že jsem na ně asi nebyl připraven.
  Knihu jako celkem ale považuji za velmi komplexní a doporučuji ji všem. I když je staršího data a nejnovější texty mohou některé vývody popírat (zejména v oblasti kvantové mechaniky), myslím, že i dnes je velmi zajímavá.

  zahadum

  14.10.2013

  Veľmi poučná kniha o probléme ktorým je čas…niečo čo si ľudstvo od pradávno nevedelo vysvetliť. Autor známy fyzik nám objasňuje výskum času v rámci fyziky ale aj filozofie. Kniha je pomerne zložitá ale autor vie ako zložité veci vysvetliť v rade názorných príkladov a obrázkov. Kniha je o čase ale je tu aj dosť podrobný popis života a diela A.Einsteina.  TAGS:

  Online O čase ebook, Kniha O čase FB2, Download O čase PDF , Download O čase MOBI, Online O čase kniha, Zdarma Stažení O čase IPhone, Online kniha O čase PDF, Zdarma O čase DJVU, Zdarma Stažení O čase TXT, Stažení O čase RTF, Online O čase FB2 , e-kniha O čase stažení TXT, Zdarma O čase stažení kniha, e-kniha O čase download MOBI, Stažení O čase IPad, Číst O čase MOBI, Číst O čase DOC, Zdarma O čase AWZ, Download e-kniha O čase iPad , Zdarma O čase DJVU, Download O čase e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O čase DVD, Číst O čase TXT, Book O čase stažení DJVU, O čase stažení kniha zdarma, O čase stažení kniha pdf zdarma, O čase pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O čase pdf zdarma, O čase stažení kniha epub zdarma, O čase ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply