O čertovi Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O čertovi Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O čertovi Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O čertovi


Kniha v českém jazyce!


Stažení O čertovi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O čertovi (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O čertovi zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O čertovi.pdf (EUR-0.00)

  O čertovi.epub (EUR-0.00)

  O čertovi.doc (EUR-0.00)

  O čertovi.txt (EUR-0.00)

  O čertovi.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O čertovi.PDF – (EUR 0.00);

  O čertovi.MOBI – (EUR 0.00);

  O čertovi.EPUB – (EUR 0.00);

  O čertovi.DOC – (EUR 0.00);

  O čertovi.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Petrkov
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (32)

  Přidat komentář

  Fallen

  10. ledna

  Tato kniha dává českým pohádkám, a potažmo i českým čertům, nový rozměr. Krásný příběh a ještě krásnější ilustrace. Naprostý poklad naší knihovničky!

  popeluška

  31.12.2017

  Moc krásná a milá knížečka 🙂 tvorbu Pavla Čecha mám moc ráda a už se chystám na další knížku:-)

  M-arta

  09.12.2017

  Milé překvapení mezi "novějšími" autorskými knížkami. Překrásná po všech stránkách (a to úplně doslova) – pastva pro oči, spousta celostránkových ilustrací se silnou atmosférou i silný příběh (už jsem jej viděla dokonce i jako divadelní představení pro děti). Vypráví vpodstatě o tom, že nikdo není jenom špatný – že v každém se skrývá i něco dobrého…

  Dcera ji dostala v 5 letech – přímo od čerta z mikulášského doprovodu – a okamžitě z ní byl velký hit, ke kterému jsme se dlouho a rádi vraceli. Obsahuje víc textu s příjemně velkými písmeny, takže potěší nejen ty, kterým předčítají rodiče, ale i začínající samostatné čtenáře.

  jasmína

  04.12.2017

  Kniha je tak krásná, že uvažuju u koupi. Nadšení se konalo i u mé maké dcerky, ke konci ji kniha navíc vždy uspí.

  Krásné ilustrace, dojemný a zároveň krásný konec.

  martinasudová

  16.11.2017

  Krásná knížka, četla jsem jí s dcerou /8let/ . Líbila se mně i jí. Nádherné ilustrace.

  Ildi

  19.06.2017

  Prvé stretnutie s pánom Čechom. Nádhera, ďakujem, že som mala možnosť spoznať autora a jeho dielo. Som nadšená, krásne pohladenie na duši.

  Mercatino

  30.01.2017

  Pohádky v Česku téměř vymřeli a pan Pavel Čech dokázal jednu krásnou vykouzlit ze svého kouzelného klobouku. Tak naplňující ilustrace jsem v pohádce již dlouho neviděl. Dokonale se hodí k příběhu, jehož jsou samotnou a nezbytnou součástí. Určitě doporučuji všem, kteří chtějí zažít něco neopakovatelně kouzelného a již teď se těším na další pohádku.

  HanKasp

  22.01.2017

  Kniha o naschválech, přeměně a přátelství. Překrásný příběh o čertovi Florimónovi, který byl vyslán z pekla na zem zlobit kominíky. Knihu doporučuji nejen dětem, ale i dospělým. Každý si v ní něco najde. Kniha je příjemná i díky ilustracím Pavla Čecha.

  V úvodníku knihy je popsán vznik knihy.
  Doporučuji kapesní vydání knihy.

  Lucissia

  14.12.2016

  Tuto knížku letos donesli mým synům čerti s Mikulášem. A musím říct, že když jsem ji včera předčítala, měla jsem u srdce takový hřejivý pocit… Nádhera. A culila jsem se a culila. Syn sice poslouchal, obrázky sledoval, ale jinak řekl jen hmmm. Myslela jsem si, že musí dorůst, že to asi moc nepochopil, ale dneska cestou do školky sám začal vzpomínat na Florimóna a jestli mu knížečku ještě jednou přečtu. Takže ho přece jen zaujala. Čerti vybrali letos opravdu dobře. 🙂 (a mami, co je to němý? to má jako knedlík v krku? a kašle? a může hýbat jazykem? to byla jako nemocná? a už odmala? – a nad tím jsme strávili čtvrt hodiny:-D)

  tanuki

  03.06.2016

  Vlastně jsem si v té knize jednou odpoledne jen tak listoval a prohlížel si hezké obrázky, až jsem na jednom z nich narazil na krásnou kominici Tradamilu a prostě jsem musel zjistit, jak to mezi ní a tím čertem ve skutečnosti bylo. :o) Příběh je napsaný svěžím a vynalézavým jazykem, ilustrace jsou moc příjemné a obsahují spoustu detailů a maličkostí, které potěší každé zvídavé oko. Dokonale doplňují text a přenesou Vás nad město na střechy domů, mezi komíny a lávky, kam lidské oko zespod ulice jen stěží zabloudí, ale kde se mohou odehrávat nevšední příběhy, lásky a proměny.

  Cirrina

  31.05.2016

  Moje první kniha od Pavla Čecha. A musím sepochlubit, přímo odněj věnovaná:-).
  Zbožňuji obrázky Pavla Čecha, sleduji jeho tvorbu, knihy i obrazy. K Čertovi se vracím nejraději. Vždy mne pohladí na duši a jemně potěší. A ilustrace přesně vychází z mého snového světa. Pro mne – DOKONALÉ!

  pikulum

  17.02.2016

  Milá kniha s krásnými ilustracemi

  hlina

  02.01.2016

  Úžasné pohlazení po duši.

  rusalka123

  01.01.2016

  Teda tak kouzelná knížečka se hned tak nenajde! Jako malá jsem ji měla moc ráda, ale teď, když jsem ji četla pětiletému bratranci, jsem si ji teprve zamilovala… Takže teda vůbec nevím jestli má být zařazena mezi knihy pro nejmenší. 🙂

  BUBINA1971

  28.12.2015

  Čteme ji s malou vnučkou pořád dokola a je jí úplně posedlá. 🙂

  stojinek

  18.12.2015

  Krásně napsaná kniha s užasnými ilustracemi…moje děti ji milují.

  Lidka

  18.05.2015

  Krásné. S vnoučkem čteme pořád dokola i vyprávíme volně podle obrázků. Tu knížku mám půjčenou z knihovny, ale musím ji vnukovi koupit. Kouzelný text i obrázky, je v ní plno poezie. A když jsem si o vás přečetla co máte rád, tak tím víc chápu, jak mohlo něco tak krásného vzniknout. Děkuju za sebe i za vnuka.
  Přirovnala bych to ke kouzelné Perníkové chaloupce od Václava Renče/ ilustrace Jiří Trnka.

  fereny

  14.04.2015

  Pohladí po duši 🙂

  Isew

  26.01.2015

  Knížek, které jsou milé moc neni. A o to víc si takových knih vážím. Po přečtení ve mně zůstává velmi příjemný pocit naděje. Podobný jako u Muže, který sázel stromy. Kniha má poměrně málo textu. Některé věty jsou docela rozvité, zvlášť malý čtenář s tím může mít trochu problém. Ale to neubírá nic na síle příběhu, který nádherně dokreslují ilustrace. Čteme již čtvrtý den stále dokola. Zařazuji mezi knihy, ke kterým se budeme pravidelně vracet.

  Clara del Valle

  30.12.2014

  Nejmilejší a nejoblíbenější ze všech Čechových knih.

  ponti

  16.12.2014

  Krásný příběh s nádhernými ilustracemi, naše děti ji mají moc rády. A stejně tak pavouka Čendu.

  Pistácie

  23.11.2014

  Úžasné. Pohádky pro malé, i velké, já bych řekla. Krásná a celkem i poučná pohádka:) Umím si představit, jak bych jí četla svým dětem v budoucnu. Povedené, nejen příběhem, ale i textem doplněnými ilustracemi od samotného autora, které se neskutečně povedly :)))

  MajaViki

  21.10.2014

  prostě nádherná 🙂 pořídím synovi všechnyod Čecha do knihovničky 🙂

  vakuloid

  10.04.2014

  Milovaná…:)

  bibi.r

  05.11.2013

  Páni, to mě dostalo… snad i slzička by mi málem ukápla.. nádherný a velmi něžný příběh, který zahřeje v tomhle našem chladném a uspěchaném světě 🙂

  Moška

  24.10.2013

  Tak tuto knížku prostě miluju. Patří mezi nejkrásnější pohádky i pro dospělé…

  Manifest blech

  13.08.2013

  Krásný ladný příběh. Dojal mne.

  Evillabilla

  08.08.2013

  K
  niha dokáže potěšit děti i dospělé. Rozhodně to není hloupoučká knížka, ale celkem zdařilá knížečka i pro zamyšlení.

  Elisa.Day

  08.08.2013

  Krásné pohlazení po duši pro děti i pro dospělé…

  TerJac

  26.06.2013

  Tak krásnou knihu o čertovi jsem v životě ještě nečetla.
  TAGS:

  Online O čertovi ebook, Kniha O čertovi FB2, Download O čertovi PDF , Download O čertovi MOBI, Online O čertovi kniha, Zdarma Stažení O čertovi IPhone, Online kniha O čertovi PDF, Zdarma O čertovi DJVU, Zdarma Stažení O čertovi TXT, Stažení O čertovi RTF, Online O čertovi FB2 , e-kniha O čertovi stažení TXT, Zdarma O čertovi stažení kniha, e-kniha O čertovi download MOBI, Stažení O čertovi IPad, Číst O čertovi MOBI, Číst O čertovi DOC, Zdarma O čertovi AWZ, Download e-kniha O čertovi iPad , Zdarma O čertovi DJVU, Download O čertovi e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O čertovi DVD, Číst O čertovi TXT, Book O čertovi stažení DJVU, O čertovi stažení kniha zdarma, O čertovi stažení kniha pdf zdarma, O čertovi pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O čertovi pdf zdarma, O čertovi stažení kniha epub zdarma, O čertovi ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply