O korunu a lásku 1 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O korunu a lásku 1 Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O korunu a lásku 1 Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O korunu a lásku 1


Kniha v českém jazyce!


Stažení O korunu a lásku 1 zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O korunu a lásku 1 (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O korunu a lásku 1 zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O korunu a lásku 1.pdf (EUR-0.00)

  O korunu a lásku 1.epub (EUR-0.00)

  O korunu a lásku 1.doc (EUR-0.00)

  O korunu a lásku 1.txt (EUR-0.00)

  O korunu a lásku 1.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O korunu a lásku 1.PDF – (EUR 0.00);

  O korunu a lásku 1.MOBI – (EUR 0.00);

  O korunu a lásku 1.EPUB – (EUR 0.00);

  O korunu a lásku 1.DOC – (EUR 0.00);

  O korunu a lásku 1.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Hugenoti (2.)

  Originální název:

  La dame de Monsoreau

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Jos. R. Vilímek
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Milos 15

  04.02.2015

  Královna Margot – 1. díl románové trilogie Hugenoti
  kniha: http://www.databazeknih.cz/knihy/kralovna-margot-15248
  film: http://www.csfd.cz/film/21882-kralovna-margot/

  Paní z Monsoreau = O korunu a lásku – 2. díl románové trilogie Hugenoti
  kniha: http://www.databazeknih.cz/knihy/o-korunu-a-lasku-dil-prvni-138433
  http://www.databazeknih.cz/knihy/o-korunu-a-lasku-dil-druhy-141204
  film: http://www.csfd.cz/film/197708-pani-z-monsoreau/

  Králův šašek – 3. díl románové trilogie Hugenoti
  kniha: http://www.databazeknih.cz/knihy/kraluv-sasek-92470

  elizabeth_ba

  28.01.2015

  Tato kniha byla také zfilmována jako Paní z Monsoreau (dodnes se mi při vzpomínce na pana z M. otvírá kudla v kapse, již samozřejmě vůbec nenosím) a hledám Ludvíka de Clermont, hraběte de Bussy… Ale vážně. Na hezkou a romantickou knihu navazoval Králův šašek (o mém oblíbeném Jindřichu III. a jeho šaškovi Chicotovi, oba rovněž v této knize i ve filmu).

  Milos 15

  25.01.2015

  Paní z Monsoreau (1846, La dame de Monsoreau), česky též jako O korumu a lásku, je dobrodružný historický román francouzského spisovatele Alexandra Dumase staršího, který napsal ve spolupráci s Augustem Maquetem. Jde o druhou část autorovy románové trilogie Hugenoti z období náboženských válek ve Francii v 16. století (předcházející díl tvoří román Královna Margot, následuje román Králův šašek)
  Děj románu se odehrává v letech 1578-1579 převážně v Paříži a velmi volně navazuje na předcházející díl trilogie. Na francouzském trůně panuje slabošský král Jindřich III., jehož šlechtici soupeří s družinou následníka trůnu Františka, vévody z Anjou, mezi nimiž je za nejlepšího šermíře považován hrabě de Bussy.
  Bussy je jedné noci v Paříži přepaden čtyřmi královskými šlechtici. Když je už na pokraji svých sil, otevřou se za ním dveře domu, o které se opíral. Je tak zachráněn, ale raněn. V domě je ošetřován krásnou dívkou a lékařem Remym. K ránu se Bussy probere venku a začne po neznámé krásce pátrat.
  Bussy společně s Remym, který se stane jeho přítelem a osobním lékařem, zjistí, že dívka se jmenuje Diana de Meridor a zamiluje se do ní. Diana jeho lásku opětuje. Po Dianě však touží i vévoda z Anjou a také již poměrně starý hrabě de Monsoreau, vrchní královský lovčí. Pod záminkou, aby se Diana nestala milenkou vévody d´Anjou, donutí jejího otce, aby mu Dianau i proti její vůli dal za ženu. Bussy a Diana se však tajně scházejí za pomoci Remyho a pana de Saint-Luc a jeho ženy.
  Vévoda de Guise

  Jindřich III. se odhodlal vydat edikt zaručující hugenotům náboženskou svobodu. Vévoda z Anjou, který s tím nesouhlasí, se chce sám stát králem namísto svého bratra. Vstoupí do Katolické ligy, aliance francouzské katolické šlechty, kterou založil vévoda de Guise s cílem vyhubit hugenoty ve Francii a svrhnout krále Jindřicha III. Vévoda z Anjou se dokonce nechá členy ligy tajně pomazat na krále Francie. Vévoda de Guise za podpory své sestry, vévodkyně de Montpensier[p 2], a svého bratra, kardinála de Guise[p 3], ovšem využívá vévodu z Anjou k tomu, aby se stal králem on. Na stopě spiknutí je však moudrý králův šašek Chicot[p 4].

  Hrabě de Bussy stojí ovšem na straně krále a stává se tak pro vévodu z Anjou nepohodlným. Když vévoda zjistí, že Bussy je milencem Diany de Monsoreau, prozradí vše jejímu žárlivému manželovi, taktéž členovi Katolické ligy. Monsoreau s více než deseti muži přepadne Bussyho na jeho schůzce s Dianou. Bussymu přispěje na pomoc Remy a Saint-Luc, který odvede Dianu do bezpečí. Bussy s Remym pobijí všechny protivníky, Remy je však zraněn na hlavě a upadne do bezvědomí. Bussy zabije i hraběte de Monsoreau. Sám je však smrtelně raněn služebníkem vévody z Anjou, který je střelí z bambitky na přímý vévodův příkaz.

  Vévoda de Guise zajme krále a pod pohrůžkou smrti jej nutí, aby se vzdal trůnu v jeho prospěch. Guise však netuší, že za krále se vydává jeho šašek Chicot, který mezitím odhalil všechna tajemství Katolické ligy. Chicot v přestrojení abdikaci podepíše. Guide jásá, když tu ke svému zděšení zjistí že dokument je podepsán jménem Chicot I. Do krypty kláštera, kde Chicota spiklenci drží, se probíjí královi ozbrojenci. Guise musí prchnout a vévoda z Anjou je uvězněn.

  O nešťastnou Dianu se několik dnů stará paní de Saint-Luc. Jednoho dne však nachází její lůžko prázdné. Diana zmizela.  TAGS:

  Online O korunu a lásku 1 ebook, Kniha O korunu a lásku 1 FB2, Download O korunu a lásku 1 PDF , Download O korunu a lásku 1 MOBI, Online O korunu a lásku 1 kniha, Zdarma Stažení O korunu a lásku 1 IPhone, Online kniha O korunu a lásku 1 PDF, Zdarma O korunu a lásku 1 DJVU, Zdarma Stažení O korunu a lásku 1 TXT, Stažení O korunu a lásku 1 RTF, Online O korunu a lásku 1 FB2 , e-kniha O korunu a lásku 1 stažení TXT, Zdarma O korunu a lásku 1 stažení kniha, e-kniha O korunu a lásku 1 download MOBI, Stažení O korunu a lásku 1 IPad, Číst O korunu a lásku 1 MOBI, Číst O korunu a lásku 1 DOC, Zdarma O korunu a lásku 1 AWZ, Download e-kniha O korunu a lásku 1 iPad , Zdarma O korunu a lásku 1 DJVU, Download O korunu a lásku 1 e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O korunu a lásku 1 DVD, Číst O korunu a lásku 1 TXT, Book O korunu a lásku 1 stažení DJVU, O korunu a lásku 1 stažení kniha zdarma, O korunu a lásku 1 stažení kniha pdf zdarma, O korunu a lásku 1 pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O korunu a lásku 1 pdf zdarma, O korunu a lásku 1 stažení kniha epub zdarma, O korunu a lásku 1 ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply