O zahradě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O zahradě Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O zahradě Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O zahradě


Jsou světy, které mohou spatřit jen dětské oči, jsou tajemství, jejichž kouzlo dospělé srdce nezachytí. O jednom takovém vypráví tato knížka pro děti i dospělé.

Působivé celostránkové ilustrace jsou doplněny poetickým příběhem kluka Františka, který má oči plné snů. Ten ve svém světě, ve svém městě, objeví jednoho dne ztracené místo, na kterém stojí tajemná zapomenutá zahrada. František si představuje, co všechno asi zahrada skrývá. Do zahrady snů vstupuje až po dlouhých letech jako starý muž. Všechno je ale už trochu jinak, než si jako dítě vysnil.Kniha v českém jazyce!


Stažení O zahradě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O zahradě (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O zahradě zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O zahradě.pdf (EUR-0.00)

  O zahradě.epub (EUR-0.00)

  O zahradě.doc (EUR-0.00)

  O zahradě.txt (EUR-0.00)

  O zahradě.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O zahradě.PDF – (EUR 0.00);

  O zahradě.MOBI – (EUR 0.00);

  O zahradě.EPUB – (EUR 0.00);

  O zahradě.DOC – (EUR 0.00);

  O zahradě.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Brio
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  popeluška

  31.12.2017

  Moc krásná knížka, která pohladí po duši 🙂 Nádherné ilustrace které potěší ….kniha bude bavit jak děti tak i dospělé jedince :-))

  AnjaVCL

  16.09.2017

  Knihu jsem otevřela ve věku, kdy už mi zdánlivě nebyla určena… To byl ale klam. I dospělý může strávit hodiny hledáním detailů v zákoutí magických obrázků, dívat se na pokřivené domečky a tajemné zahrady. Jednoduše: snít.

  Jana_Z

  05.09.2017

  Nádherná knížka.

  Mercatino

  16.05.2017

  Další knížka mistra Pavla Čecha, která mě pohnula k uvolnění slzných kanálků 🙂 Je to knížka o zahradě, kterou člověk nosí v sobě samém a kterou nezničí čas ani nic jiného. Myslím, že konečně máme opět knížky a na které můžeme být pyšní.

  Pajalada

  05.05.2017

  Překrásná kniha pro všechny dospělé, kteří mají ve svém srdci stále kousek malého dítěte.

  DickBach

  16.02.2017

  Mohu se jen připojit ke všem pode mnou. Kouzelná, jemná, něžná a tajemná knížečka, která si jistě zaslouží rozšíření mezi všechny malé i velké čtenáře.

  PaluškaB

  15.02.2017

  Skvělý příběh, který ukazuje to, jak se dětské vnímání a fantazie v průběhu dospívání a stáří mění.
  Autor nám zde krásně popisuje vnímání tajemna a zvědavost jak malého chlapce, které má celý svůj život před sebou, tak starého může, který již procestoval celý svět a není už nic, pro co by se tak lehce nadchnul.
  Ještě ke všemu je příběh doplněný o úchvatné kresby autora.

  havranice

  25.08.2015

  Opravdu krásná kniha, máte pocit, že v ruce držíte výtvarné umělecké dílo, je to skutečně hluboký zážitek, ilustrace jsou krásné, snové, zároveň dostatečně konkrétní, zároveň i s trochou abstrakce, výrazně podporují atmosféru knihy a fantazii, opravdu ten text díky ilustracím prožíváte hluboko. Čteno se sedmiletou dcerou, moc se jí to líbilo, to tajemství zahrady, to napětí, jestli vše, co se o ní povídá, se ukáže jako pravda nebo ne. Kdybych nebyla na kvalitu knih Pavla Čecha upozorněna kamarádkou a jen tak knihu prolistovala v knihkupectví, pravděpodobně bych se bála, že je to pro dítě moc lyrické, příběhu je v tom málo a to výtvarné krásno bych se bála, že by samo o sobě nemuselo dětskou duši uspokojit. Ale to by byl mylný povrchní vjem při pouhém rychlém prolistování. Příběh je hluboký a funguje na dětskou duši aspoň u nás výborně. Líbí se mi existenciální prvky, které v knize jsou a které asi zvláště u dospělých budou působit bolavě smutné nostalgické pocity – plynutí času, stárnutí, nemožnost vrátit se do dětských let a znovu tím dítětem být – u mě to čtení nezůstalo bez slz. Dcera tam tohle také vnímala, určitý moment jí rozesmutněl, ale ne nadmíru. Celkově její dětská duše byla tím koncem knihy potěšena – její nejpodstatnější touha a otázka nebyla zklamána, ale byla zodpovězena a naplněna. Vnímám knihu jako pro děti velmi vhodnou, v mnoha směrech dětskou duši rozvíjející, a zároveň dospělý má pocit, že je to kniha zrovna tak pro něj.

  Almond

  20.06.2015

  Opět můžu jen litovat, že jsem ji nečetla jako malá. Dokonalé ilustrace, za kterými se skrývá víc, než se na první pohled zdá. Smekám.

  narcisonanis

  25.09.2014

  Jsou světy, které mohou spatřit jen dětské oči, jsou tajemství, jejichž kouzlo dospělé srdce nezachytí.

  Tahle kniha vám několikrát vyrazí dech. Poprvé tehdy, když po otevření knihy spatříte pohádkově laděné ilustrace. Podruhé tehdy, když se necháte vtáhnout do zdánlivě jednoduchého, o to však paradoxně ve skutečnosti hlubšího příběhu. A potřetí tehdy, když si uvědomíte, že tam někde ve světě dětství (se stejnými představami, se stejnými myšlenkami a stejnou bezstarostností) jste kdysi byli i vy, ale že už je to dávno a nikdy se to nevrátí. Avšak proč si to nepřipomenout hezkou knihou?

  MartinaF

  27.03.2014

  Nikdy bych nevěřila, že tento příběh s krásnými ilustracemi dokážou rozehrát další a další příběhy plné fantazie.

  Weweuka

  29.12.2013

  Překrásné ilustrace, které rozvíjí fantazii. Ke každé jednotlivé by šlo vymyslet vyprávění.
  O rozdílu snění malého chlapce a dospělého. Ztrácí snad dospělí schopnost snít, fantazírovat?…

  bibi.r

  01.10.2013

  Trnkovu Zahradu miluju a pan Čech zřejmě taky :).
  V této knize se dá donekonečna rozvíjet dětská fantazie. Každá stránka něco naťukne a pak už stačí jen zapojit vlastní fantazii a rozvíje příběh dál.

  TerJac

  26.06.2013

  jde vůbec napsat k panu Čechovi něco jiného než – Oóóóóó – tohle ze mne vyjde pokaždé, když jakoukoli jeho knihu otevře. A dojmy z příběhu? K nezaplacení!

  Dell

  02.01.2013

  Moc krásná a výborně zpracovaná kniha. Pro dítě, které se sotva naučilo číst, jako stvořená: kratičké texty a nádherné obrázky. Určitě se ale bude líbit i větším dětem a rád si ji prohlédne snad každý bez ohledu na věk. A těm, kdo znají Trnkovu Zahradu, se bude zdát o to kouzelnější.
  Je tištěná na opravdu kvalitním papíře a vázaná v umyvatelných deskách, vydavateli bylo určitě jasné, že si ji budeme prohlížet znovu a znovu.

  Kaihomielisyys

  27.12.2012

  Milá a překrásně ilustrovaná knížka…zamilovala jsem si ji na první pohled.  TAGS:

  Online O zahradě ebook, Kniha O zahradě FB2, Download O zahradě PDF , Download O zahradě MOBI, Online O zahradě kniha, Zdarma Stažení O zahradě IPhone, Online kniha O zahradě PDF, Zdarma O zahradě DJVU, Zdarma Stažení O zahradě TXT, Stažení O zahradě RTF, Online O zahradě FB2 , e-kniha O zahradě stažení TXT, Zdarma O zahradě stažení kniha, e-kniha O zahradě download MOBI, Stažení O zahradě IPad, Číst O zahradě MOBI, Číst O zahradě DOC, Zdarma O zahradě AWZ, Download e-kniha O zahradě iPad , Zdarma O zahradě DJVU, Download O zahradě e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O zahradě DVD, Číst O zahradě TXT, Book O zahradě stažení DJVU, O zahradě stažení kniha zdarma, O zahradě stažení kniha pdf zdarma, O zahradě pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O zahradě pdf zdarma, O zahradě stažení kniha epub zdarma, O zahradě ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply