Občan galaxie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Občan galaxie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Občan galaxie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Občan galaxie


Otrok Thorby, celému světu neužitečné dítě, zavlečené na Sargon v řetězech – dobré pouze pro toho nejposlednějšího žebráka. Thorby si osvojuje triky lidí žijících na ulici, především záhadné zvyklosti svého pána.

Psanec Thorby je pronásledován policií za údajné protivládní skutky, které měl spáchat jeho milovaný patron. Ve smrtícím závodě doručuje zprávu svého mrtvého pána na palubu cizí kosmické lodi – zde se stává nedobrovolným „hostem“…

Občan Thorby ani zdaleka nechápe svou roli v probíhajícím spiknutí. Jako adoptovaný syn mocného lodního kapitána se stává jedním z nejsvobodnějších lidí v celé Galaxii. Náhle je však uvržen do mezihvězdné věznice, která poskytuje vše možné, jen ne příležitost k útěku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Občan galaxie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Občan galaxie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Občan galaxie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Občan galaxie.pdf (EUR-0.00)

  Občan galaxie.epub (EUR-0.00)

  Občan galaxie.doc (EUR-0.00)

  Občan galaxie.txt (EUR-0.00)

  Občan galaxie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Občan galaxie.PDF – (EUR 0.00);

  Občan galaxie.MOBI – (EUR 0.00);

  Občan galaxie.EPUB – (EUR 0.00);

  Občan galaxie.DOC – (EUR 0.00);

  Občan galaxie.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Citizen of the Galaxy (1957)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Classic And
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Petroff

  30.08.2017

  Četl jsem to ani ne před rokem, a nepamatuju si z toho lautr nic, takže to ve mně asi moc nezanechalo.

  yerry

  13.05.2017

  Takže, znovu veľmi dobrý román od Veľmajstra žánru RAH-a. Mladý Thorby je otrok, ktorého si kúpi žobrák na otrokárskej planéte Sargon. Zdánlivo teda nič moc pre Thorbyho. Zdanie však klame a pre mladíka nastáva od tohoto okamihu radikálny zvrat v jeho živote. Nič nie je také, ako sa zdá. Nie je žobrák ako žobrák a ani Thorby napokon nie je tým, čím sa zdá.

  Akcie je tu pomerne dosť. Autor tu upúšťa od zaužívaných mentorských vsuviek. Popis vesmírnych lodí, prostredia a vesmíru je na veľmi dobrej úrovni. Nechýbajú tradičné fylozofické zamyslenia, tentoraz na tému sloboda jednotlivca versus sloboda skupiny. Na mušku si berie tentoraz také inštitúcie ako súdy a napodiv aj obchod. Klincuje to však jedinou dôverihodnou inštitúciou. Ak si myslíš, že je to armáda, tak si samozrejme uhádol 😀

  Kniha sa veľmi dobre číta napriek tomu, že v čase vydania v reále ZSSR vypustil ešte len prvú umelú družicu Sputnik 1, nasledovanú Sputnikom 2 so psom Lajkou, kolónie Spojeného kráľovstva Zlaté pobrežie a Britský Togoland sa stali nezávislou Ghanskou republikou, prebehla premiéra muzikálu Leonarda Bernsteina West Side Story na Broadwayi a prví rebeli tvrdej muziky sa účili stavať pieskové hrady pomocou svojich malých umelohmotných kýblikov…

  Suma sumárum: veľmi dobré čítanie…

  kneznaliba

  09.12.2012

  Můj první Heinlein. Díky této super čtivé knížečce jsem se dostala i k dalším jeho knihám.

  Peter.Melon

  03.05.2012

  Občan galaxie-zdařilá fantasy kniha.Snad má nejoblíbenější.Přinejmenším má nej scifi and fantasy kniha od scifi autora Roberta Heinleina.Dávám 80 procent.Tato kniha je zajímavá a umí čtenáře zaujmout.Stojí za přečtení.Hlavní hrdina je kluk Thorby,který prožívá různá dobrodružství.Chcete vědět více?Přečtěte si tuto fantasy knihu od Roberta Henleina a uvidíte…

  vic11

  24.08.2011

  Další zajímavé dílo z kuchařky velmistra Heinleina  TAGS:

  Online Občan galaxie ebook, Kniha Občan galaxie FB2, Download Občan galaxie PDF , Download Občan galaxie MOBI, Online Občan galaxie kniha, Zdarma Stažení Občan galaxie IPhone, Online kniha Občan galaxie PDF, Zdarma Občan galaxie DJVU, Zdarma Stažení Občan galaxie TXT, Stažení Občan galaxie RTF, Online Občan galaxie FB2 , e-kniha Občan galaxie stažení TXT, Zdarma Občan galaxie stažení kniha, e-kniha Občan galaxie download MOBI, Stažení Občan galaxie IPad, Číst Občan galaxie MOBI, Číst Občan galaxie DOC, Zdarma Občan galaxie AWZ, Download e-kniha Občan galaxie iPad , Zdarma Občan galaxie DJVU, Download Občan galaxie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Občan galaxie DVD, Číst Občan galaxie TXT, Book Občan galaxie stažení DJVU, Občan galaxie stažení kniha zdarma, Občan galaxie stažení kniha pdf zdarma, Občan galaxie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Občan galaxie pdf zdarma, Občan galaxie stažení kniha epub zdarma, Občan galaxie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply