O´Bluda Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O´Bluda Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

O´Bluda Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

O´Bluda


„Ten novej učitel je vážně divnej!" Čenda s Pavlem, Markétou a Vojtou dostanou nového učitele angličtiny, rodilého mluvčího. Usoudí, že jeho neobvyklý zjev je daný kulturním rozdílem. Když ale postupně zjistí, že učitel dělá chyby v angličtině, začnou tušit, že s tímhle chlapíkem není něco v pořádku. Což jim samozřejmě nikdo z dospělých neuvěří. Naopak. Namísto rodičovského pochopení si děti vyslechnou jen jízlivé poznámky, že jsou líní učit se slovíčka! Takže jim nezbývá než pátrat na vlastní pěst. Dobrodružný detektivní příběh čtyř obyčejných školáků z malého českého města je plný napětí, záhad a také humoru. Takže – co je vlastně zač ten učitel?
1. vydání.

— zdroj: www.legie.info —Kniha v českém jazyce!


Stažení O´Bluda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:O´Bluda (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení O´Bluda zdarma kniha:

  MIRROR-2

  O´Bluda.pdf (EUR-0.00)

  O´Bluda.epub (EUR-0.00)

  O´Bluda.doc (EUR-0.00)

  O´Bluda.txt (EUR-0.00)

  O´Bluda.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  O´Bluda.PDF – (EUR 0.00);

  O´Bluda.MOBI – (EUR 0.00);

  O´Bluda.EPUB – (EUR 0.00);

  O´Bluda.DOC – (EUR 0.00);

  O´Bluda.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  broskev28

  04.10.2017

  Knížka zajímavá a napínavá, ale určitě ne pro mladší 12 let. Bižola ani fýza mladším ještě nic neříkají, trefná přirovnání typu "hleděl na něj jak škorpión na Antarktidu" taky v tomto věku nepoberou. Ovšem pro ty starší to může být príma zábava – parta kluků a holek nestejného věku (Pavel, Bára, Vojta, Renata) opravdu dala rodilému mluvčímu zabrat; děti mají hlavu na správném místě a umějí ji používat!
  Mně osobně se moc líbila malá sestra hlavního hrdiny, prvňačka Bára. Její postřeh při keramice, to se opravdu povedlo. A naprosto mě nadchli jejich čtenářsky zaměření rodiče, s nimiž se občas dokonce dalo rozumně mluvit!
  Takže ani tentokrát Daniela Krolupperová nezklamala. Jen se obávám, jestli po přečtení téhle knížky nebudou naši žáci podezřívavě zahlížet na rodilého mluvčího Kevina, který s nimi každý týden procvičuje konverzaci. Kevin totiž tvrdí, že jeho domovem je Kalifornie . . .

  Zornaddie

  08.07.2017

  Tahle kniha je podle zdrojů určená pro sedmileté děti. Sice nevím, jestli nějaké pasáže pochopí, ale dobře, proč ne? Mimochodem, tuhle knihu si mohou přečíst i dospělí a i tak je bude bavit.

  TerJac

  20.10.2014

  Kniha, jako všechny ostatní od autorky Krolupperové, je naprosto úžasná. Přečetla jsem ji jedním dechem. To, co nejvíc oceňuji je napětí jaké autorka dokáže udržet u čtenáře. U mnoha dětských knih odhadnu konec dlouho dopředu, tato autorka ale dokáže udržet napětí a příběh je zajímavý od začátku až do konce! Opět hodnotím číslem 1!

  mundit

  06.10.2013

  tato kniha je skvělá. je napínavá. když ji čtete úplně příběh prožíváte.  TAGS:

  Online O´Bluda ebook, Kniha O´Bluda FB2, Download O´Bluda PDF , Download O´Bluda MOBI, Online O´Bluda kniha, Zdarma Stažení O´Bluda IPhone, Online kniha O´Bluda PDF, Zdarma O´Bluda DJVU, Zdarma Stažení O´Bluda TXT, Stažení O´Bluda RTF, Online O´Bluda FB2 , e-kniha O´Bluda stažení TXT, Zdarma O´Bluda stažení kniha, e-kniha O´Bluda download MOBI, Stažení O´Bluda IPad, Číst O´Bluda MOBI, Číst O´Bluda DOC, Zdarma O´Bluda AWZ, Download e-kniha O´Bluda iPad , Zdarma O´Bluda DJVU, Download O´Bluda e-kniha zdarma, Zdarma Stažení O´Bluda DVD, Číst O´Bluda TXT, Book O´Bluda stažení DJVU, O´Bluda stažení kniha zdarma, O´Bluda stažení kniha pdf zdarma, O´Bluda pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha O´Bluda pdf zdarma, O´Bluda stažení kniha epub zdarma, O´Bluda ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply