Ochrankyňa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ochrankyňa Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ochrankyňa Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ochrankyňa


Kto som? Som niekto, kto nad vami bdie, kto vás chráni, som váš anjel strážny. Keby nebolo takých, ako som ja, nebolo by mladým ženám
pomoci. Ale nebojte sa, som tu a zostanem pri vás dovtedy, kým sa tí, ktorí vám ubližujú, budú pohybovať medzi vami. Len pred krátkym časom ju v Amerike poznali pod falošným menom Kate. Teraz prichádza na Slovensko s novou identitou študentky gymnázia Kristíny. Čo ju sem priviedlo? Jedna z mnohých vízií, ktorými sa celý život riadi. Ide vždy tam, kam ju nasmerujú, hoci i na druhý koniec sveta. Prečo? Aby splnila poslanie, ktoré už po tisíce rokov plnia členky jej rasy. Pretože ona je Praes, Ochrankyňa, a jej úlohou je chrániť ľudí pred Hauriami. Ibaže Kity netuší, že spnenie ďalšieho poslania nie je to jediné, čo ju na Slovensku čaká. Jej srdce sa bude musieť podrobiť neľahkej skúške, keď sa zamiluje do Patrika, príťažlivého študenta psychológie, ktorý prišiel nevedno odkiaľ. Situáciu komplikujú aj ďalší muži, ktorých minulosť je takisto nejasná. Jeden z nich je práve ten, ktorého hľadá, aby ho zastavila skôr, kým niekoho pripraví o život. Ale ktorý?Kniha v českém jazyce!


Stažení Ochrankyňa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ochrankyňa (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ochrankyňa zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ochrankyňa.pdf (EUR-0.00)

  Ochrankyňa.epub (EUR-0.00)

  Ochrankyňa.doc (EUR-0.00)

  Ochrankyňa.txt (EUR-0.00)

  Ochrankyňa.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ochrankyňa.PDF – (EUR 0.00);

  Ochrankyňa.MOBI – (EUR 0.00);

  Ochrankyňa.EPUB – (EUR 0.00);

  Ochrankyňa.DOC – (EUR 0.00);

  Ochrankyňa.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Ochrankyňa (2011)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Motýľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Macaja

  28.04.2016

  Táto kniha je geniálna. Je napísaná skvelým spôsobom od prvej do poslednej strany. Človek by neveril, že toto môže vymyslieť a napísať Slovenka. Strany utekajú rýchlo a vy len chcete vedieť, čo bude na tej ďalšej. Zaujímavou formou je práve forma denníka a zábavný štýl písania. Dej ubieha nepredvídateľne a keď si už myslíte, že dej končí a neviete, čo môže nasledovať, tak vás to prekvapí a aspoň mňa osobne dostalo to, ako bolo všetko do detailu perfektne premyslené, aby to do seba perfektne zapadlo.

  Norea

  04.04.2015

  😀 ešte teraz sa smejem na prvom komentary, perfektne pomenovanie celej problematiky, to sa mi páči 🙂
  Ja som si knihu napísala, že ju niekedy chcem a ako zázrakom som ju s mamčou kupovala sestre na narodky alebo meniny, možno Vianoce, niekedy ako darček, takže potom som ju ráno čítala pred odchodom do roboty. Kniha je písaná tým úžasným štýlom, kedy sú krátke kapitoly a strany sa priam hlcú. Zaujala ma myšlienka, riešenie a priebeh. Vôbec som si nemyslela, že sa čitateľ dostane aj na súd, no bolo to fajn a som rada, že som ju čítala 🙂

  ShikoZuna

  08.03.2014

  Dostala som od kamošky k narodeninám. Strašne mi na knihe vadilo, ako je zle vytlačená, slová začínajú už od vrchu strany, nezachované okraje…žiadna štábna kultúra…hmmm. Príbeh má určitú originalitu, nijak nezaostáva za podobnými knihami v zahraničí, ale nie je to ani extra dobrý. Koniec mi prišiel trochu vtipný, hlavne dve posledné vety. Už mi tam chýbalo len a žili šťastne až kým nepomreli…..ale dá sa to prečítať, trvalo mi to trištvrte dňa 😀

  knihomilka

  07.07.2013

  Nazvala by som to celé primitivizmom. Povrchné, stále o tom istom, riešia sa tu stále len telesné tekutiny…  TAGS:

  Online Ochrankyňa ebook, Kniha Ochrankyňa FB2, Download Ochrankyňa PDF , Download Ochrankyňa MOBI, Online Ochrankyňa kniha, Zdarma Stažení Ochrankyňa IPhone, Online kniha Ochrankyňa PDF, Zdarma Ochrankyňa DJVU, Zdarma Stažení Ochrankyňa TXT, Stažení Ochrankyňa RTF, Online Ochrankyňa FB2 , e-kniha Ochrankyňa stažení TXT, Zdarma Ochrankyňa stažení kniha, e-kniha Ochrankyňa download MOBI, Stažení Ochrankyňa IPad, Číst Ochrankyňa MOBI, Číst Ochrankyňa DOC, Zdarma Ochrankyňa AWZ, Download e-kniha Ochrankyňa iPad , Zdarma Ochrankyňa DJVU, Download Ochrankyňa e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ochrankyňa DVD, Číst Ochrankyňa TXT, Book Ochrankyňa stažení DJVU, Ochrankyňa stažení kniha zdarma, Ochrankyňa stažení kniha pdf zdarma, Ochrankyňa pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ochrankyňa pdf zdarma, Ochrankyňa stažení kniha epub zdarma, Ochrankyňa ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply