Odysseus a hvězdy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Odysseus a hvězdy Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Odysseus a hvězdy Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Odysseus a hvězdy


Popisuje události spojené s nálezem záhadné kuličky, která (jak se později ukáže) je sondou mimozemské civilizace. V první části příběhu, odehrávající se v současnosti, kulička podá zprávu na jinou planetu o životě na Zemi a ve druhé části, posazené do budoucnosti, kulička znovu ožívá v příslibu navázání kontaktu s jinou civilizací.Kniha v českém jazyce!


Stažení Odysseus a hvězdy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Odysseus a hvězdy (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Odysseus a hvězdy zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Odysseus a hvězdy.pdf (EUR-0.00)

  Odysseus a hvězdy.epub (EUR-0.00)

  Odysseus a hvězdy.doc (EUR-0.00)

  Odysseus a hvězdy.txt (EUR-0.00)

  Odysseus a hvězdy.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Odysseus a hvězdy.PDF – (EUR 0.00);

  Odysseus a hvězdy.MOBI – (EUR 0.00);

  Odysseus a hvězdy.EPUB – (EUR 0.00);

  Odysseus a hvězdy.DOC – (EUR 0.00);

  Odysseus a hvězdy.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Znedla

  07.09.2017

  Ocitáme v daleké budoucnosti (pro nás v době již minulé) a setkáváme se s chlapcem "Zrzkem", který musí ležet v posteli poté co neúspěšně zkoušel letět na s kamarády sestaveném létacím stoji. A jak tak leží v posteli má chvilku na to, aby si popovídali s otcem.
  I jeho otec kdysi dávno zkoušel létat. I on s kamarády Martinem a Rudlou zkoušel vynalézat. Jednou však jeho otec (zrzkovo děda) při stavbě dálnice našel kámen, který měl zvláštní barvu a tak si ho dal na skalku. Večer, když se kluci snaží použít vlastnoručně vyrobenou vysílačku se stane spousta nevysvětlitelných věcí – vysílačka i s bateriemi shoří, letadlo ztratí směr, do rána na skalce všechny kaktusy rozkvetou i řeřichy, které sázeli před týdnem… Jak chlapci následně zjistí, kámen má velkou moc zastavovat na chvíli motory aut. Pro chlapce je to velký objev. Místo školy se vydávají do muzea, kde zjišťují, že kámen by mohl být pegmatit pocházející z prvohor. Chlapci kámen rozbijí, aby zjistili co se v něm ukrývá, ale nenajdou nic, než malou kuličku, která už autům nevypíná motory a nevyzařuje žádné světlo.
  Přijde po letech "Zrzek" na tajemství kuličky? Je v ní opravdu zakódovaná zpráva z jiné planety nebo jde jen o velkou chlapeckou fantazii?
  Moc hezká a čtivá kniha!

  jmenuji.se

  24.08.2011

  Kniha vyšla až po natočení vynikajícího Československého filmu Odysseus a hvězdy – knížka i film jsou o setkání s tajemným vyslancem z hlubin vesmíru.  TAGS:

  Online Odysseus a hvězdy ebook, Kniha Odysseus a hvězdy FB2, Download Odysseus a hvězdy PDF , Download Odysseus a hvězdy MOBI, Online Odysseus a hvězdy kniha, Zdarma Stažení Odysseus a hvězdy IPhone, Online kniha Odysseus a hvězdy PDF, Zdarma Odysseus a hvězdy DJVU, Zdarma Stažení Odysseus a hvězdy TXT, Stažení Odysseus a hvězdy RTF, Online Odysseus a hvězdy FB2 , e-kniha Odysseus a hvězdy stažení TXT, Zdarma Odysseus a hvězdy stažení kniha, e-kniha Odysseus a hvězdy download MOBI, Stažení Odysseus a hvězdy IPad, Číst Odysseus a hvězdy MOBI, Číst Odysseus a hvězdy DOC, Zdarma Odysseus a hvězdy AWZ, Download e-kniha Odysseus a hvězdy iPad , Zdarma Odysseus a hvězdy DJVU, Download Odysseus a hvězdy e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Odysseus a hvězdy DVD, Číst Odysseus a hvězdy TXT, Book Odysseus a hvězdy stažení DJVU, Odysseus a hvězdy stažení kniha zdarma, Odysseus a hvězdy stažení kniha pdf zdarma, Odysseus a hvězdy pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Odysseus a hvězdy pdf zdarma, Odysseus a hvězdy stažení kniha epub zdarma, Odysseus a hvězdy ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply