Opravář osudů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Opravář osudů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Opravář osudů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Opravář osudů


George Novak přijede do Prahy, aby pátral po svých českých kořenech. Nakonec ale zjistí, že vlastně hledá odpověď na jinou otázku: Kdo jsem? Kdo si myslím, že jsem? A kdo je Vera, sousedka a přítelkyně plná pochopení, ale i tajemství? Georgeovi v jeho hledání nejvíc pomáhají nová setkání – s trochu záhadnou mladou ženou Luci Milenou nebo s bytostí, která mu předloží naprosto nečekanou nabídku. V hospodě U Devíti draků a ovce, místě pro rozhovory, otázky a odpovědi přímo stvořeném, najde pak nejedna zápletka rozřešení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Opravář osudů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Opravář osudů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Opravář osudů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Opravář osudů.pdf (EUR-0.00)

  Opravář osudů.epub (EUR-0.00)

  Opravář osudů.doc (EUR-0.00)

  Opravář osudů.txt (EUR-0.00)

  Opravář osudů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Opravář osudů.PDF – (EUR 0.00);

  Opravář osudů.MOBI – (EUR 0.00);

  Opravář osudů.EPUB – (EUR 0.00);

  Opravář osudů.DOC – (EUR 0.00);

  Opravář osudů.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Mender of Destinies

  Žánr:
  Literatura světová
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (30)

  Přidat komentář

  Nehorazna

  dnes

  Kdyby tohle byla první kniha od Fulghuma, asi by se nestal mým oblíbeným autorem a už bych si od něj nic nepřečetla.
  Motiv knihy zajímavý, ale autor mi přijde už vyčerpaný, jak by na tu knihu už neměl dost spisovatelských sil a lehkosti, jakou jsem z jiných knih cítila…takový těžkopádný. Škoda.

  Venda32

  předevčírem

  Ačkoliv mám od Fulghuma téměř všechny knihy, poprvé jsem četl román. Knížka mě nezklamala. Jen mi vadilo, jak to hrozně rychle skončilo mezi Georgem a Verou. Ale slovy hlavního hrdiny: "Tak se má stát."

  Knihomolkaa

  18. ledna

  Kniha je mile napsána, jak jsem už od autora zvyklí. Pěkný příběh, zajímavý nápad. "Když vám dá život citróny, udělejte citronádu. A najděte někoho, komu dává vodku a udělejte mejdan." Rozhodně doporučuji 🙂

  Vokac

  17. ledna

  Od Fulghuma jsem čekal opravdu víc. Rozvleklý děj – pral jsem se s tím 2 měsíce.

  Petass

  16. ledna

  Opraváře osudů jsem odložila po několika stránkách. Ač mám všechny Fulghumovy knihy, tato si mě zatím nezískala. Určitě je to stylem… ale téma nebylo natolik silné, abych se přes něj přenesla a dočetla. Možná špatné načasování. Určitě dám knize šanci později… Zatím zklamání.

  Safienka

  12. ledna

  Milé čtení, které mělo Fulghumovský styl, který mám ráda. Našla jsem spoustu hezkých myšlenek a knížku si užila.

  EL.ZA

  07. lednaodpad!

  Marně pátrám, jestli se mi na této knize něco líbilo. Je mi líto, vůbec nic……

  Márinka

  29.12.2017

  Máme problém. Já a pan Fulghum. Oba jsme Blíženci. Tomu odpovídá jeho poslední dvojaká kniha a moje rozpolcené dojmy. Prostě se naše dvě mozkové hemisféry tentokrát nějak nesešly… Více v "nerecenzi" na:
  http://www.treninkpameti.com/news/houstone-mame-problem/

  pecka02

  25.12.2017

  Po Fulghumovi jsem sáhla po dlouhé době a bohužel jsem zklamaná. Myšlenka dobrá, ale tak nějak nedotažená, nezajímavá…Připadalo mi to trochu odbyté a stěží jsem dočetla.

  ergeletta

  24.12.2017

  Ne, tohle se fakt nepovedlo. Fulghuma mám moc ráda a obvykle nemám problém jeho knihu přečíst. Tohle byl velký problém. Nápad zajímavý, ale absolutně nerozvinutý, myšlenka rozplizlá do milostného příběhu, který nemá hlavu ani patu. Děj se sice odehrává v Praze, ale mohlo by to být kdekoliv jinde na světě, Česko nemá žádný velký význam. Rozsah knihy je pořádně nafouknutý podivným řádkováním, klidně to mohla být malá brožura, co by nezabírala tolik místa v knihovně. Ale chci ji tam vůbec? Ani ne.

  Maichalka

  20.12.2017

  Fulghum mne ani tentokrát nezklamal

  anetka.repova

  18.12.2017

  Moje první setkání s autorem. Rozhodně není poslední. Kniha se mi líbila. Děj byl jednoduchý, čtivý, milý.

  Petřvalda

  16.12.2017

  Mě tedy Opravář osudů rozhodně nezklamal, kniha se četla skoro sama, velmi milé čtení nabité pozitivní energií, určitě stojí za přečtení a určitě se k ní zase ráda za nějaký čas vrátím.

  Voltík

  10.12.2017

  Je to sice Fulghum, ale tak trochu jiný. Mám Fulghuma ráda, ale tady převažuje spíše zklamání. Né, že by to bylo až tak moc špatné, ale asi jsem prostě čekala něco trochu jiného. Myšlenka s opravářem osudů se mi moc líbila, ale jakoby ten nápad tady vyšel tak nějak do prázdna… Škoda že si s tím motivem pan Fulghum trochu víc nepohrál a nedotáhl ho do konce. Ráda bych dala víc, ale zatím prostě nemůžu. Asi jsem příliš namlsaná z jeho starších knih. 🙂

  Janniska

  09.12.2017

  Čtivé,Robert má vypravěčský dar!

  ElfkaEleanor

  08.12.2017

  Je to jiné, nemohu se rozhodnout, zda se mi kniha líbila či nikoli, není to typický Fulghum, prostě je to jiné…

  moore.allonsy

  03.12.2017

  Fulghum je jeden z mých srdcových spisovatelů, z jeho knížek jsem zvyklá na jistou úroveň propracovanosti a to se zde nenacházelo. Myšlenka dobrá, ale autorovi jdou přece jenom lépe kratší útvary (než román).

  RadimWiniarski

  30.11.2017

  Je složitý nějak hodnotit něco, co se Vám četlo dobře a víceméně i líbilo, ale na konci si říkáte, že to vlastně o ničem nebylo. Tento stav mysli mi připomíná filmy Garryho Marshalla ( Na. sv. Valentýna, Svátek Matek, nebo třeba Šťastný Nový rok). Baví Vás to, nenudíte se u toho, ale přesto by jste od toho filmu(knihy) čekali více. A tak je to i u knihy Opravář osudů. Nenadchne a ani nepřekvapí, nicméně na takové to odpolední počtení u čaje se hodí perfektně. 50%

  Minde123

  26.11.2017

  Rozhodně to není to nejlepší, co napsal. Ale potěšilo mě to a pozitivně naladilo. Nápad opraváře osudů se mi opravdu líbil. I když přiznám, že místy Fulghum připadat mírně vypsaný. V některých ohledech není kniha tak hluboká jako některé jeho starší, ale stále se mi to líbilo. A mám ji navíc i podepsanou! 😀

  Marplet

  26.11.2017

  Už předem jsem se těšila na další miniportréty obyčejných lidiček a typickou laskavou fulgumovskou filozofii. Nečekejte ale více než oddechové čtení. Ale to vůbec nevadí. Autor navíc příběh daroval nám, Čechům. Díky za něj.

  EmmaEmma

  20.11.2017

  Jméno autora na obálce knihy na mě zapůsobilo jako reklama, teď uż vím, że klamavá. Protože jsem od něho přečetla všechno ,sáhla jsem i po této knize a něco očekávala. Ze začátku to vypadalo slibně, pak najednou prásk a ocitla jsem se v příběhu, který jsem nikdy nechtěla číst. Zklamání převažuje.Nebýt to FULGHUM, dám 10 procent,ale taky ho mám ráda…

  martunka

  15.11.2017

  Klidné, přívětivé a klidné čtení. Možná trochu zbytečně misteriózní.

  Makropulos

  14.11.2017

  Z této knížky mám dobrý pocit. Příběhy několika postav propojené poselstvím Opraváře osudů, kterým vlastně může být každý z nás, a stačí velmi málo. A to, že pan Fulghum zasadil své vyprávění do Česka a projel se svou knihou celou republiku, mě velmi potěšilo. Je vidět, že si svých čtenářů váží.
  Při čtení jsem se skvěle odreagovala, objevila zase pár krásných myšlenek a ztotožnila se s definicí základní otázky: „Kdo jsem? Kdo si myslím, že jsem?“

  Bi-shop

  10.11.2017

  Mám ho rád. Proto aspoň 2.

  jitrnic

  10.11.2017

  Jako odpočinková četba zcela vyhovující – velká písmena, kapitolu máte přečtenou za tři minuty, příběh psaný levou zadní, špetka sexu, lásky, dojetí a velmi letmý pokus dotknout se čehosi hlubšího. České reálie vytvořené podle vzoru hospoda – svobodomyslnost – Indiáni – kurvy. Ženské postavy hovořící padesáti jazyky, stepující, tančící, píšící romány a kdovíco ještě. Pokud Vás nic z toho nezaráží, pokud nevyžadujete po románu, aby jako celek měl hlavu a patu a nevadí Vám obstarožní spisovatelé mající potřebu dokázat, jak otevřeni jsou v otázce sexu, pak nebudete mít problém. S mozkovými závity přepnutými do úsporného režimu tuhle knihu zhltnete jako malinu.

  Luca84

  31.10.2017

  Ta knížka mě pohladila po duši. Líbila se mi myšlenka i styl vyprávění. Jako když jdete s blízkým přítelem po staré a magické matičce Praze a podíváte si o životě. Velice příjemné, nenáročné čtení na propršené nedělní odpoledne.

  Sandy007

  29.10.2017

  Bylo to dost povrchní a velmi ,,nefulghumovské". Ale z nějakého důvodu mě to naplnilo energií a dobrou náladou.

  Skawin

  17.10.2017

  Roberta Fulghuma mám opravdu ráda. Fascinuje mě jeho optimismus a přístup k životu. Kniha Třetí přání je moje nej… Opravář osudů mě ale bohužel neoslovil. Jak formou tak obsahem. Na jednu stranu mě potěšilo, že pan Fulghum zasadil příběh do Česka, na druhou stranu se nabízí myšlenka, že to udělal pro nás, Čechy, ale že to nebylo proto, že jej příběh pohltil. Ale nechci spekulovat…

  pankaplan

  09.10.2017

  Tato kniha pro mě byla velké zklamání. Vcelku obyčejný příběh o lásce se Fulghum snaží ozvláštnit mystikou, a vůbec se mu to nedaří. Motiv opraváře osudů by mohl být zajímavý, kdyby měl nějakou pointu. Jenže já ji tam nevidím. Až moc z toho cítím touhu napsat knihu pro Čechy, která mu přinese další popularitu, ale necítím z toho žádný pokus o smysluplný příběh, který by stálo za to vyprávět. Když to porovnám s Třetím přáním, tak je to hrozně, hrozně slabé.

  Hodnocení: 25%

  Alice_E

  30.09.2017

  No, tady bohuzel musim rict, ze nejsem nadsena tolik, jako z predchozich knih. Vim, ze je naprosty nesmysl si tuhle knihu brat osobne, presto jsem se musela jako Cech trosku urazit :D. Ale ne, stejne jako predchozi knihy, tohle je proste klasika, ktera nezklame. Obcas se clovek zasmeje, obcas zamysli. Presto, prvotiny mam radeji..  TAGS:

  Online Opravář osudů ebook, Kniha Opravář osudů FB2, Download Opravář osudů PDF , Download Opravář osudů MOBI, Online Opravář osudů kniha, Zdarma Stažení Opravář osudů IPhone, Online kniha Opravář osudů PDF, Zdarma Opravář osudů DJVU, Zdarma Stažení Opravář osudů TXT, Stažení Opravář osudů RTF, Online Opravář osudů FB2 , e-kniha Opravář osudů stažení TXT, Zdarma Opravář osudů stažení kniha, e-kniha Opravář osudů download MOBI, Stažení Opravář osudů IPad, Číst Opravář osudů MOBI, Číst Opravář osudů DOC, Zdarma Opravář osudů AWZ, Download e-kniha Opravář osudů iPad , Zdarma Opravář osudů DJVU, Download Opravář osudů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Opravář osudů DVD, Číst Opravář osudů TXT, Book Opravář osudů stažení DJVU, Opravář osudů stažení kniha zdarma, Opravář osudů stažení kniha pdf zdarma, Opravář osudů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Opravář osudů pdf zdarma, Opravář osudů stažení kniha epub zdarma, Opravář osudů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply