Orlova kořist Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Orlova kořist Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Orlova kořist Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Orlova kořist


Od okamžiku, kdy na britských březích přistála mocná římská armáda, uběhl už víc než rok. Přestože legie neočekávaly výrazný odbor místních obyvatel, barbarský vojevůdce Caratacus jim neustále znepříjemňuje život. Císař Claudius však musí dosáhnout v Británii vítězství, protože potřebuje upevnit svou vládu. Nadešel čas, aby Římané své nepřátele nadobro umlčeli.
Vojáci se v předvečer rozhodující bitvy připravují k boji a centurioni Cato a Macro pevně doufají, že už se jejich pobyt na vzdáleném ostrově chýlí ke konci. Zanedlouho zasadí Caratacovi rozhodný úder, kterým ho srazí na kolena.
Jenomže bitva nedopadne podle předpokladů a důstojníci neodvratně začnou svalovat vinu jeden na druhého. Nejnelítostnější armáda v tehdy známém světě se chystá vynést rozsudek právě nad muži, kteří mohou vítězně završit dlouhé tažení Británií.Kniha v českém jazyce!


Stažení Orlova kořist zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Orlova kořist (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Orlova kořist zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Orlova kořist.pdf (EUR-0.00)

  Orlova kořist.epub (EUR-0.00)

  Orlova kořist.doc (EUR-0.00)

  Orlova kořist.txt (EUR-0.00)

  Orlova kořist.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Orlova kořist.PDF – (EUR 0.00);

  Orlova kořist.MOBI – (EUR 0.00);

  Orlova kořist.EPUB – (EUR 0.00);

  Orlova kořist.DOC – (EUR 0.00);

  Orlova kořist.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Cato (5.)

  Originální název:

  The Eagle´s Prey (2004)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  orinka3

  10.12.2017

  Já toho autora vlastně nesmírně obdivuju. Psát už několikátý díl, ve kterém se v podstatě "jenom" bojuje a bojuje…ovšem JAK to napsal!! Strhující četba. Navíc jsem si musela občas odpočinout, protože jsem měla náramný vztek na ty nadřízené, kterým šlo víc o vlastní pověst a kůži než o spravedlnost, a klidně kvůli tomu obětovali výtečné válečníky. Píšu o Macronovi a Catonovi. Konečně mi taky na stará kolena došlo, co znamená být zdecimovaný. Původ slova je od decimace. To bylo to nejhorší, co jsem v knize našla. Za dobrotu na žebrotu…navíc se celá kniha odehrává ve strašných podmínkách. Bahno, špína, zápach. Caracatus mi přišel jako kladný hrdina, takový rytířský obránce svého národa. Už už to vypadalo, že se mu dostali na kobylku – a ouha. Začnu číst další díl, a uvidím. Výborná knížka, jsem ráda, že jsem kápla na plodného autora. Takového anglického Jiráska:)

  klokan.1905

  27.07.2017

  Orlova kořist
  Další skvělý kousek od Simona Scarrowa…
  V tomto díle se dozvíme i o nejtvrdším trestu v legii, ke kterému se přistupovalo v případech výjimečného provinění (při vzpouře nebo ostudné zbabělosti)… Tímto trestem je decimace… Legie vybraná k potrestání decimací byla rozdělena do skupin po deseti, každá skupina dostala losy – voják, na kterého padl los, byl popraven svými spolubojovníky, často ukamenováním či ubitím… Kvůli tomu, že významně oslabovala sílu armády, však byla decimace používána zřídka…
  Neváhejte a čtěte… Začněte však už od prvního dílu (ať Vám něco neuteče), tento je už pátý… U mě zcela jasných 5 hvězdiček…

  Boby17

  13.06.2017

  Pátý díl byl lepší předešlého a četl jsem asi hltavě. Než jsem se nadál, byl jsem na konci. Popis bojových scén byl opět strhující.

  jindrich7442

  14.09.2016

  Jediné co by se dalo příběhu i přes nestálý děj vytknout, je začínající "uniformita" příběhu. Ta však s tímto dílem končí, neboť naši hrdinové již opustí prostředí deštivé Británie.

  lump23

  30.04.2016

  opět dobra kniha o životě a boji v římské legii.Jednu chvilku jsem měl dokonce strach o život mladeho centuriona Cata,ale vše dobře dopadlo a bylo z toho zase vítězství.

  SteveG

  28.02.2015

  Nejlepší díl celé série!Knize nechybí vůbec nic.Takto popsat svět Rimskych legionářů při válečných tažení je naprostá špička. Scarrow je naprostá jednička mezi autory historických románů z období starověkého Říma.

  FerryTaz

  04.01.2015

  Opet skvely pribeh.Je az s podivem jak se mlady Cato v Britanii vypracoval a dokonce se tento podradny centurion setkal s hlavnim odpurcem Caratacem.Ale co,o tom vypraveni prece je,takze za mne perfektni pribeh a jiz se tesim az se zactu do nasledujiciho dilu.

  flanker.27

  07.08.2014

  Tento díl považuji z celé série asi za nejrealističtější a nejdrsnější. Daleko více tentokrát čtenář vycítí zoufalství civilního obyvatelstva Británie ve chvíli invaze Římanů. Což ostatně platí pro většinu civilního obyvatelstva za všech válek ve všech obdobích.

  Edana

  06.08.2014

  Ne že by se to četlo špatně. Spíš naopak, za 2 dny jsem to měla sfouknuté. Jenom mě tak úplně nebavilo téma. Catonovo věčné bědování bylo k uzoufání. Navíc je moc hezké sledovat, jak je Vespasianus v jednom díle skoro šmejd, v druhém zase velký kladný hrdina. A docela by mě zajímalo, jak skončil Figulus, protože jestli jsem na něco nezapomněla já, tak rozhodně musel autor. Ale v sérii zas za čas budu nejspíš pokračovat…

  kryspin66

  22.04.2014

  Po delší době jsem zase sáhl po tomto autorovi a dalším pokračování Cata a Macra. Jsem zvědav kam dál autor tyto postavy posune.

  vincek1

  06.06.2013

  Poslední z knih popisujících život nyní už centurionů Catona a Macrose, kterou jsem zatím četl. Oproti předchozím částím se mi zdál "rozjezd" příběhu pomalejší ale jak se říká konec vše napravil. Nejvíce se mi líbí jak spisovatel dokáže vymýšlet stále nové zápletky a komplikace. Druhá část knihy měla spád, jak jsme u autora zvyklí. Vyvrcholení, jak napsal níže Slava přišlo až nakonec. Napadlo mě kdy jindy by mělo vyvrcholení přijít než na konci, takový je život a nejen knižní. Knihu doporučuji stejně jako můj další oblíbený autor B. Cornwell, který to činí pod jménem autora na obalu knihy.

  čef

  24.10.2012

  Další Scarrowova pecka pro čtenáře historických knih, kde až tak zase na nějakém detailu nějak zvláště nezáleží. Ne, že by zde byly kdovíjaké chyby, alespoň pokud mohu posoudit drží se autor věrně historických faktů. Důležité je však především vystupňované napětí a pro české čtenáře také odhalování starověkých reálií počátku vzniku Británie a počátku konce římského impéria. Nejde tedy o "velkou" literaturu, ale "pouze" o zábavu. Mnohobarevné postavy a psychologické sondy hledejte u někoho jiného. Těším se na pokračování.

  Stanley81

  15.05.2012

  Dobrá kniha, dal jsem 4 z 5, úplně perfektní to není,,,hlavně začátek je slabší (oproti ostatním dílům), ale cca od poloviny do konce už je to jízda.

  Slava

  05.05.2012

  Perfektní díl, doporučuji.
  Jen poznámka, v polovině knihy bude čtenář nepatrně zmaten a napjat, vyvrcholení příjde až úplně nakonec, jak má to má ostatně Scarrow rád…
  Ode mě plný počet!  TAGS:

  Online Orlova kořist ebook, Kniha Orlova kořist FB2, Download Orlova kořist PDF , Download Orlova kořist MOBI, Online Orlova kořist kniha, Zdarma Stažení Orlova kořist IPhone, Online kniha Orlova kořist PDF, Zdarma Orlova kořist DJVU, Zdarma Stažení Orlova kořist TXT, Stažení Orlova kořist RTF, Online Orlova kořist FB2 , e-kniha Orlova kořist stažení TXT, Zdarma Orlova kořist stažení kniha, e-kniha Orlova kořist download MOBI, Stažení Orlova kořist IPad, Číst Orlova kořist MOBI, Číst Orlova kořist DOC, Zdarma Orlova kořist AWZ, Download e-kniha Orlova kořist iPad , Zdarma Orlova kořist DJVU, Download Orlova kořist e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Orlova kořist DVD, Číst Orlova kořist TXT, Book Orlova kořist stažení DJVU, Orlova kořist stažení kniha zdarma, Orlova kořist stažení kniha pdf zdarma, Orlova kořist pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Orlova kořist pdf zdarma, Orlova kořist stažení kniha epub zdarma, Orlova kořist ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply