Ostro sledované vlaky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ostro sledované vlaky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ostro sledované vlaky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ostro sledované vlaky


Kniha v českém jazyce!


Stažení Ostro sledované vlaky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ostro sledované vlaky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ostro sledované vlaky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ostro sledované vlaky.pdf (EUR-0.00)

  Ostro sledované vlaky.epub (EUR-0.00)

  Ostro sledované vlaky.doc (EUR-0.00)

  Ostro sledované vlaky.txt (EUR-0.00)

  Ostro sledované vlaky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ostro sledované vlaky.PDF – (EUR 0.00);

  Ostro sledované vlaky.MOBI – (EUR 0.00);

  Ostro sledované vlaky.EPUB – (EUR 0.00);

  Ostro sledované vlaky.DOC – (EUR 0.00);

  Ostro sledované vlaky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Novely, Literatura česká
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (186)

  Přidat komentář

  PavlínaAlžběta

  26. ledna

  Kniha řadící se mezi povinnou četbu pro středoškoláky se mě kdysi vyhnula. Knihu jsem nečetla a film jsem shlédla jednou a stačilo. Když jsem tuto útlou knihu našla v rodinné knihovně samozřejmě jsem si ji chtěla i přečíst. Nevím co na této knize vzbudilo kdysi boom, samotný film mě přišel jako kravina, ale co se týče knihy, bylo necelých 90 stran utrpení. Styl psaní tohoto románu mě nesedl, čtení psychologické na přemýšlení, postavy o ničem, dialogy bída a to Hrabala mám ráda. Očekávala jsem úplně něco jiného. Číst ji už nikdy nebudu.Kniha řadící se mezi povinnou četbu pro středoškoláky se mě kdysi vyhnula. Knihu jsem nečetla a film jsem shlédla jednou a stačilo. Když jsem tuto útlou knihu našla v rodinné knihovně samozřejmě jsem si ji chtěla i přečíst. Nevím co na této knize vzbudilo kdysi boom, samotný film mě přišel jako kravina, ale co se týče knihy, bylo necelých 90 stran utrpení. Styl psaní tohoto románu mě nesedl, čtení psychologické na přemýšlení, postavy o ničem, dialogy bída a to Hrabala mám ráda. Očekávala jsem úplně něco jiného. Číst ji už nikdy nebudu.

  Disinka

  24. ledna

  Tak toto dilko me uchvatilo… nikdy jsem nevidela ani film a ani jsem to necetla, takze jsem nevedela o co jde, ale byla jsem mile prekvapena a na konci i docela dost smutna – necekala jsem takovy konec…

  TheMelorry

  05. ledna

  Přestože mi je to velmi líto, nemůžu dát knize vyšší hodnocení. Snažila jsem se najít něco, co mě na zaujalo, bohužel mě kniha nebavila a špatně se mi četla. Jediným co stojí za zmínku je dojemný konec knihy.

  Beatrisie

  25.12.2017

  Celkem zajímavá knížka. Se zvláštním koncem

  Natyna3

  29.10.2017

  Musím si ji přečíst znovu, protože napoprvé jsem ji, zcela upřímně, nepochopila.

  frantisek8863

  01.10.2017

  Mladík Miloš se díky své první povedené sexuální zkušenosti stane nejen mužem, ale i odbojářem s tragickým koncem. Na můj osobní vkus místy trochu zvláštní vyprávění a hlavně mě to pokazilo vyprávění o oslepení býků. Ale autor to považoval za důležitou část tak to tam asi mělo být. To, že se mě to nelíbilo je můj problém, nebo nepochopení záměru.

  lumiluvi

  16.09.2017

  Je nutné se v příběhu zorientovat, aby jej člověk pochopil. Jazykově výborná kniha plná přirovnání, pestrosti a iluzí. Opravdu těžká na pochopení.

  SeverusSnape

  08.09.2017

  Zcela upřímně mi tuto knihu hodně lidí hanilo,ale mne se to líbilo.Krátké srozumitelné,žádné nudné pasáže.Byla jsem spokojená

  Tucaka

  07.09.2017

  Než se člověk zorientuje jestli příběh stále pokračuje v přítomnosti nebo jestli Miloš vzpomíná je težké. Ideální pro maturitu – kraťoučké, myslím, že i celkem snadno pochopitelné.
  Akorát se někdy člověk diví, jaké intimníscény jsou v knize, a kroutí hlavou, jak tohle může být v kánonu.

  jelad

  28.07.2017

  Hrabalovy Vlaky jsou jediným dlouhým nádechem, během kterého se vynořují postavy stojící na okraji společnosti, stejně tak jako asociální figurky zmítající se v kruhu přetvářky či sebevražedné přirozenosti, vždy však podtrhující svůj charakter – Miloš Hrma jako labilní introvert se sklony k sebevraždě, stejně jako sukničkářský výpravčí Hubička představují jistou naivně protikladnou stránku příběhu, kdy jeden je zmítán strachem z milostného aktu, druhý nezadržitelností tužeb po všech ženách. Podivínský chovatel holubů – přednosta stanice, pokrytec a pokřivený moralista lačnící po radostech těla nebo drážní inspektor zfanatizovaný nacistickou ideologií jako druhá strana češství, odvrácená tvář pospolitého národa.

  Elis1528

  22.07.2017

  Kniha se mi hůře četla, není to zrovna můj oblíbený žánr, skoro vůbec jsem nepochopila o co se v knize jedná. Mě osobně přijde, že kniha nedávala smysl. Bohužel, je ale součástí k mé maturitní zkoušce. Určitě , ale vím, že číst už ji nikdy nebudu.

  stastnyandel

  21.07.2017

  Neoslovila mě. Musím se přiznat, že je to má první knížka od Hrabala. Tak nějak jsem čekala něco víc…

  Adelajda_4

  14.07.2017

  No, v některých místech bylo vyprávění zajímavé, ale popravdě mě kniha příliš nezaujala.

  bookemma

  12.07.2017

  Melancholické a komické zároveň. Příjemné a vzápětí takřka odpudivé, přesto však stále stejně klidně plynoucí. Hrabal tohle všechno zkrátka skloubit uměl. (A komu se kniha nelíbí, a stejně si ji musí přečíst, může se uklidňovat tím, že je krátká – a to je před maturitou veliké plus!)

  Katranis

  03.07.2017

  Povinná četba.
  Nutit děti číst něco tak úzce spjatého s historickými událostmi mi nepřijde vhodné.

  Belatris

  25.06.2017

  Hodně zvláštní způsob vyprávění… Hodně jsem si užila Příliš hlučnou samotu (moje nejoblíbenější hrabalovka), ovšem tohle je něco docela jiného. Někteří čtenáři Vlaky doporučují těm, kteří mají radši jednodušší styl, než jakým oplývají pozdější Hrabalovy věci, ale u mě je to tedy naopak. Mnohem více mi chutná ten pozdější.
  Milošův pohled na kolegy od dráhy nebo na vlastní mladické životní eskapády byl příjemně svěží, celkově se mi ale kniha četla ztuha.
  Vracím se k Samotě a Vlaky si dám zase za nějaký čas. Třeba se to otočí.

  Belatris

  24.06.2017

  Hodně zvláštní způsob vyprávění… Hodně jsem si užila Příliš hlučnou samotu (moje nejoblíbenější hrabalovka), ovšem tohle je něco docela jiného. Někteří čtenáři Vlaky doporučují těm, kteří mají radši jednodušší styl, než jakým oplývají pozdější Hrabalovy věci, ale u mě je to tedy naopak. Mnohem více mi chutná ten pozdější.
  Milošův pohled na kolegy od dráhy nebo na vlastní mladické životní eskapády byl příjemně svěží, celkově se mi ale kniha četla ztuha.
  Vracím se k Samotě a Vlaky si dám zase za nějaký čas. Třeba se to otočí.

  Shannon

  20.06.2017

  Četla jsem jí k maturitě. A vůbec mě to neoslovilo, nebavilo.

  zanetkov77

  20.06.2017

  Příběh mě velmi zaujal a v některých chvílích velmi rozesmutněl. Při některých pasážích mi bylo až úzko (popisování vagonů vlaku se zvířaty). Nechybí zde Hrabalovi pověstní holubi a celkově mi jeho styl psaní připadá zvláštně zajímavý, takže tohle určitě nezůstane jediným dílem, které jsem od tohoto autora přečetla.

  Lector

  29.05.2017

  Dlouho jsem Hrabala šidil, a tak jsem sáhl po této proslavené knize. Velmi působivé a pro mne plné momentů, při nichž mi bylo úzko. Smutná doba se vyznačuje smutnými osudy a smutnými událostmi.
  Nic na tom nemění, že i zde se objevuje prvek hrabalovského pábitelství a Milošovy erotické nesnáze mají spíše úsměvný charakter.
  Zrození Milošova mužství během jedné noci má sladkohořkou chuť. Je naplněním jeho života scénka na přednostově kanapi nebo kousek na semaforu? Odpověď se zdá být jednoznačná. Je jednoznačná i pro Miloše?
  Hrabal uměl vložit poetiku i do smrti, a je jedno, zda smrti člověka nebo smrti zvířete. Smrt se v jeho podání stává součástí života, někdy krutou, někdy ironickou a sem tam heroickou.

  LadyPa

  12.05.2017

  Je úžasná!

  Atanone

  09.05.2017

  Je to poetické..smutné..Hrabalovské…neuvěřitelné..
  Přesto to pro mě není srdcovka,spíš "literárovka"

  PokiCz

  08.05.2017

  Pořád jsem od toho čekala víc. Knihu jsem přečetla za jedno dopoledne, nestihla mě nudit, ale nepředalo mi to žádnou extra myšlenku nebo pocit. Nijak mě to nenadchlo, ale ani to neberu jako úplnou ztrátu času.

  Ketesh

  20.04.2017

  Klasika, která mě ale vůbec neoslovila.

  PetrHaken

  29.03.2017

  V případě této knihy můžu jednoznačně říct, že filmové zpracování se mi líbilo mnohem víc. Většinou je to naopak, ale takhel knížka se prostě četla nějak špatně.

  karolina1733

  28.03.2017

  Tohle se mi vůbec, ale vůbec nelíbilo. Díky tloušťce jsem to přečetla za dva dny, ale příběh mi vůbec nic nedal a kdybych nevěděla, o co tam jde, tak to z toho nevyčtu. Jediný, co si z celý knihy pamatuju je roztržená pohovka a Němec, kterej volá Mutti.

  sarekaslukova

  27.03.2017

  Kniha se mi vůbec nečetla dobře, ještě štěstí že byla takhle krátká. Četla jsem ji jako knížku k maturitě a doufám, že si ji nevytáhnu, protože jsem měla moc velký zmatek kdy mluví o minulosti a kdy o sobě a kdy o někom jiným. Doufám že film si to trošku objasní.

  Richelle

  07.03.2017

  Divím se, že jsem se tou knihou prokousala. Četlo se mi to špatně a vůbec mě to neoslovilo, nezaujalo a ani nic podobného. Musela jsem číst k maturitě. Jediné, co si z knihy pamatuji je, jak měla ta slečna orazítkovaný zadek. Knihu vícekrát číst nechci a už teď se jí vyhýbám velikým obloukem.

  Michaelka29

  11.02.2017

  Krátká povídka,která se hodí k maturitě. Rozhodně se k ní už nebudu už vracet. Až tak špatná nebyla,ale něco mi tam jako by scházelo. Jinak věřím,že někoho bude bavit.

  MP17

  16.01.2017

  Film je skvělý, knížka jakbysmet. Hodnotit knihu po četbě z donucení je nespravedlivé a taková hodnocení jsou pak dost zkreslující. Také jsem byl mladý, také jsem měl povinnou četbu a moc se mi do toho nechtělo. Řešil jsem to tak, že jsem vždy shlédnul knihu zfilmovanou a profesorka nevycházela z údivu, co všechno jsem za tak krátkou dobu "přečetl". Ať to byl Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy, nebo právě Ostře sledované vlaky (i když v tomto případě se jedná zřejmě o jednu z mála knih, kdy je přečtení rychlejší, než shlédnutí filmu).
  Současné netrpělivé mládeži bych doporučil řešit to také tak a neplivat pak v návalu vzteku na něco, co si to určitě nezaslouží. Z Hrabalova stylu psaní (obecně) také nejsem úplně nadšený, ale v tomto krátkém formátu to vůbec nevadí. Na druhou stranu je ale Miloš Hrma strašně zajímavou postavou, která by možná zasloužila toho prostoru víc – citlivý, zároveň statečný a obětavý, k tomu všemu pak dobrý pozorovatel a glosátor.
  Už jen pro tu netradičně vykreslenou atmosféru konce války si kniha zaslouží pozornost.
  TAGS:

  Online Ostro sledované vlaky ebook, Kniha Ostro sledované vlaky FB2, Download Ostro sledované vlaky PDF , Download Ostro sledované vlaky MOBI, Online Ostro sledované vlaky kniha, Zdarma Stažení Ostro sledované vlaky IPhone, Online kniha Ostro sledované vlaky PDF, Zdarma Ostro sledované vlaky DJVU, Zdarma Stažení Ostro sledované vlaky TXT, Stažení Ostro sledované vlaky RTF, Online Ostro sledované vlaky FB2 , e-kniha Ostro sledované vlaky stažení TXT, Zdarma Ostro sledované vlaky stažení kniha, e-kniha Ostro sledované vlaky download MOBI, Stažení Ostro sledované vlaky IPad, Číst Ostro sledované vlaky MOBI, Číst Ostro sledované vlaky DOC, Zdarma Ostro sledované vlaky AWZ, Download e-kniha Ostro sledované vlaky iPad , Zdarma Ostro sledované vlaky DJVU, Download Ostro sledované vlaky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ostro sledované vlaky DVD, Číst Ostro sledované vlaky TXT, Book Ostro sledované vlaky stažení DJVU, Ostro sledované vlaky stažení kniha zdarma, Ostro sledované vlaky stažení kniha pdf zdarma, Ostro sledované vlaky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ostro sledované vlaky pdf zdarma, Ostro sledované vlaky stažení kniha epub zdarma, Ostro sledované vlaky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply