Ostrov pokladů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ostrov pokladů Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ostrov pokladů Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ostrov pokladů


Kniha v českém jazyce!


Stažení Ostrov pokladů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ostrov pokladů (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ostrov pokladů zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ostrov pokladů.pdf (EUR-0.00)

  Ostrov pokladů.epub (EUR-0.00)

  Ostrov pokladů.doc (EUR-0.00)

  Ostrov pokladů.txt (EUR-0.00)

  Ostrov pokladů.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ostrov pokladů.PDF – (EUR 0.00);

  Ostrov pokladů.MOBI – (EUR 0.00);

  Ostrov pokladů.EPUB – (EUR 0.00);

  Ostrov pokladů.DOC – (EUR 0.00);

  Ostrov pokladů.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Povídky, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (52)

  Přidat komentář

  gersie

  17. ledna

  Je to klasika , která čtenáře baví i po tolika letech. Je to až neuvěřitelná stálice na knižním nebi. Málo které dílo se může pochlubit takovou výdrží.

  omgjako

  11. ledna

  Tuhle knihu nám čet taťka, když jsme byli malí.. teď jsem ji četla po spoustě, spoustě let. I s věkovým odstupem je pořád skvělá.

  Paulus.1987

  09. ledna

  Překrásný dobrodružný román o pirátech, kteří místo dredů nosí pásku přes oko, mají dřevěnou nohu a papouška na rameni. Pokud mám něco vytknout, tak snad jen překlad s počeštěnými jmény – uznejte, Dlouhý Honza Silver, to prostě nezní. Z filmových zpracování je mé nejoblíbenější to s Charletonem Hestonem s nezapomenutelnou hláškou "Jestli tomu klukovi něco uděláte, tak vytáhnu svůj křivák a podívám se na vaše střeva!".

  Miro.slav

  22.10.2017

  R. L. Stevenson napísal dva skvosty (prvým je táto kniha, ten druhý určite uhádnete aj sami). Nemôžem inak, ako dať plný počet hviezdičiek. To boli časy, keď sa písali príbehy, ktoré mali z chlapca spraviť chlapa. Ešte že máme stále túto literatúru a možnosť sa k nej vracať. Osobne by som danú knihu odporučil ako povinné čítanie – zaslúžila by si to.

  PeterSmith

  24.08.2017

  Více takových dobrodružství do každého chlapce napumpovat 🙂

  Pasadenka

  10.08.2017

  Ano, je to klasika. Pirátská klasika. Letní pecka! Dobrodružná pohádka, plná akce. Nejedná se o žádnou složitou knížku, jen o zcela dobrodružný příběh jednoho chlapce, který se shodou okolností zaplete s piráty. A všem dokáže, že přes své mládí dovede být užitečným členem expedice. Jen mi tu chyběl popis plavby, ale to jen proto, že můj milovaný Juves se v tom přímo vyžíval. 🙂

  Aerine

  25.06.2017

  Dobrodružné čtení pro děti i dospělé. Příběh má spád, napětí, žádná hluchá místa. Ani jsem nečekala, že se mi bude Poklad na ostrově tak líbit 😉

  pepa4081

  16.05.2017

  Pro toho, kdo má rád romantiku a napětí jasná volba. Skvěle napsaná knížka pro malé, ale i velké! Nanejvýš uspokojivé.

  Jane007

  30.04.2017

  Přestože nejsem cílová skupina, musím uznat, že byla knížka úžasně čtivá a napínavá.

  Ryan

  01.03.2017

  Číst to tak 10-15 let nazpět, kdy jsem byl zhruba ve věku cílové skupiny, tak mi to možná něco dá, ale takhle… Jednoduchý děj, jednoduché postavy, nějaké silnější zainteresování do příběhu se nekoná, jen to v rámci lepších (zpravidla akčních) a horších pasáží v poklidu uplyne až do konce. Knížka je poměrně krátká, takže to naštěstí není zdlouhavý. Šíleností jsou napůl překládaná jména (Jíra Merry, Honza Silver atd.), ale za to Stevenson pochopitelně nemůže.

  RimmerCZ

  27.02.2017

  Velice zdařilé a napínavé dobrodružství. Tuto knihu jsem četl už se znalostí díla, které jí dějově předchází (Zlato kapitána Flinta) a tudíž jsem měl na děj trochu jiný pohled, nicméně si myslím, že to četbu spíše obohatilo. Ovšem v porovnání se Smithovým kapitánem Flintem Ostrov pokladů pokulhává a úroveň Stevensonova příběhu nedosahuje Smithových kvalit. Přesto, jak jsem řekl, velmi zdařilé.

  adam0378

  15.02.2017

  Nevíte někdo kolik v této knize uběhlo celkem času (od 1. Kapitoly po poslední)? Děkuki za odpovědi

  mrkvivit

  28.11.2016

  Nesmrtelná klasika! Pamatuju si, jak nám Poklad na ostrově čítával táta před spaním na pokračování a už se těším, jak budu našim dětem, až trochu povyrostou číst to samé. Snad se nebudou bát hned zkraje knihy – úvod je pěkně strašidelný a dodnes mám v hlavě obrázky, jak silně na mě už tenkrát tahle pasáž zapůsobila.
  Napínavá knížka, která má určitě šanci oslovit i dnešní omladinu – už jen proto, že piráti jsou pořád v kurzu. R.L.Stevenson prostě dobrodružné romány uměl.

  Drea

  05.11.2016

  "A jeho plešatá lebka ležela klidně na kolenou muže, který ho zavraždil, a rybky se nad nimi jen míhaly."

  Ajrad1981

  28.10.2016

  Úžasný! Vrátilo mě to do doby, kdy jsem čítávala dobrodružné knížky, a teď absolutně nechápu, proč jsem přestala!
  Tak ještě jednou: Johoho, ať teče rum! 😀

  laepus

  07.10.2016

  O tomhle (a dalších románech Roberta Louise Stevensona) jsem psal diplomku a tohle je ten prostě top. A když k tomu přidáme skutečnost, že to vlastně psal na pokračování pro svého syna, aby mu mohl co číst před spaním, je ten prožitek o to kouzelnější – čtenář je tak v roli malého kluka a cestuje po mořích, bojuje s piráty, hledá poklady a obdivuje i děsí se jediného člověka – Dlouhého Johna Silvera – úžasná postava. Orson Welles nebo Charlton Heston se museli náramně bavit, když ho hráli.

  Vlado84

  29.06.2016

  Knižku, ktorú som naposledy čítal ako malý chlapec a teraz som sa k nej vrátil hlavne kvôli ´čitateľskej výzve´ – odporúčam všetkým dnešným deťom, ktoré radi čítajú a páčia sa im tajuplné príbehy (nielen) o pirátoch, o dobrodružstvách a o víťazstvách dobra nad zlom.
  Svojim spôsobom je to kniha aj pre nás – dospelých 😉 Lebo teraz už s nadhľadom dospelého muža som v knihe nachádzal mnoho odkazov..
  Pekná knižka, pre veľkých aj malých 🙂

  Marián27

  01.06.2016

  Najkultovejšia a najlegendárnejšia kniha môjho detstva krorá výrazne ovplivnila moje vnímanie dobrodružnej literatúry a vytvorila mi také nádherné detstvo plné hier na pirátov a hladania neexistujúcich pokladov.
  Do teraz mám figúrky pirátov ktoré sme si ako deti kúpili v hračkárstve a ktoré sa nápadne ponášali na pirátov z knihy a preto aj dostali mená podla postáv z knižky. Boli to veru krásne časy a trávili sme detstvo vonku a nikto nechcel ísť domov a rodičia nás museli zháňať aby sme prišli aspoň na večeru. 🙂
  Jim bol proste náš hrdina a každý chcel byť ako on, plaviť sa za pokladom, bojovať s pirátmi a mať jeho odvahu a nebojácnosť.
  Robert Luis Stevenson stvoril kult a ja mu ďakujem za tie nezabudnutelné zážitky nielen pri čítaní ale aj pri tom ako sa nám jeho príbeh dostal pod kožu a doslova a dopísmena sme ním prežívali nádherné detstvo. Terašie deti môžu len tíško závidieť od počítača..

  MilujuV.Huga

  30.03.2016

  Z knihy:
  -Uznávám, že jsem osel, …
  -Pamatuj, není nad to, být mlád a mít všech deset prstů na nohou.
  -Inu, chlapče, okolo močidla chodě neujdeš nádchy.
  -… odešel tam, kde i hříšníci přestanou zlobit.
  -Jak dobrý vítr vás sem zavál?

  Kozel

  07.03.2016

  Když je něco klasika, nezáleží na tom, je-li čtenář mladý, starý, kluk či děvče. Stevensonův Poklad na ostrově do této kategorie jednoznačně patří. Protože koho by neokouzlila dobrodružství slepě odvážného chlapce Jima vypravujícího o pirátech jakým je jednonohý vychytralý Janek Silver s papouškem Flintem na rameni, touze po zakopaném pokladu, plachetnici Hispaniola razící si cestu k opuštěnému ostrovu a později neřizené jako Bludný Holanďan, vzpouře založené na lidské chtivosti nebo vysazenci Benu Gunnovi poloblbém roky strávenými v samotě?

  Přestože kniha není psaná tak rozsáhlým popisným způsobem typickým pro mnohé Stevensonovi vrstevníky, má sílu magnetu, který člověka vtáhne do příběhu, jenž má i po tolika letech zcela zasloužené místo mezi tím nejlepším z žánru dobrodružné knihy pro mládež.

  Damato

  22.02.2016

  Banda kluků u paneláku mě přiměla v dětství tuto knihu přečíst, abych si na střechách garáží měla s nimi na co hrát a ne pořád jezdit s kočárkem a půjčeným miminkem. – a dodnes jim děkuji. JAk ráda jsem vyměnila maminkou nažehlené bíle šatičky ( po dobu hry schované pod klepačem u popelnic za kamarádovy tepláky, kde jsem mohla nosit pistoli ). Na rameni pytlík od školních bačkor, který se dal zformovat do podoby papouška… jen jsem nikdy nebyla Hawkins, to mě mrzí, ale naše garáž ( pouze pro motorku- takže vysoká a úzká) byla úúúžasná Hispaniola… Škoda, že jsem se pak z paneláku stěhovali, nikdy jsem to nedotáhla daleku – natož třeba na Flinta – a jako holka jsem většinou byla někde přivázaná u klepače, protože mě měli za zrádce a čekala mě smrt – ze které mě vždycky vysvobodilo " klekání" a šlo se dom. Horší pak bylo, když jsme si hráli na Sebastiána a pak Apače – to už zaplál i oheň a dodnes slyším maminku spoluhráče ( jméno nezapomenu – paní Nováková- trapně si stěžovala u mých rodičů, že jsem jejich klukovi udělala jizvu, když jsme pod ním zapálili jeden malý papírek )z vedlejšího paneláku – jak ječí na celou dnešní Litomyšlskou ulici : "Ty smrade, jsi měla být kluk- ne ty nejseš kluk, ty seš hajzl…." Tak takhle se za našeho dětství četli a mezi námi půjčovali knihy . Ze školy ven jsme letěli přímou cestou ven " za barák" a televize nám mohla být ukradená

  Subjektiv

  09.01.2016

  Poklad na ostrově jsem četl zoufale dávno. Vzpomínky vybledly víc než tkanina na vazbě zdobená v mé chabé paměti modrými bambitkami. Ale něco zásadního snad přeci jen z těch kalných dětských vzpomínek dovedu vylovit. Ten dobrodružný román byl jeden z prvních, který to dítě, jímž jsem byl, zaujmul, byť stále trochu mátl, nejednoznačnou postavou, Johnem Silverem. Vím, vybavuji si matně a možná mě i paměť šálí. Ale mám takový pocit, že právě tohle dobrodružství mě nově učilo, že lidé a jejich zdání nejsou jedním a tímž, že dobro a zlo jsou dva póly, mezi nimiž leží nesčetně rovnoběžek. Stevenson přesně mířil na svůj cíl. Trochu vychovával a hodně bavil.

  kacaabba

  07.11.2015

  Jako děcko jsem knihu četl, nyní poslouchal i rozhasové zpracování a viděl jednu z filmových verzí. Na knihu volně navazuje filmový seriál Silverův návrat na ostrov pokladů (viz www.csfd.cz). A podle všeho je vydařený.

  minusha97

  29.10.2015

  Vždy som mala rada knihy o pirátoch a vyhľadávala som ich a tak nie je prekvapením, že sa mi do rúk dostala aj táto kniha, hoci pri jej fyzickom zháňaní som sa natrápila najväčšmi. Obzvlášť ma na ňu navnadil film, inšpirovaný touto knihou, Planéta pokladov.
  A práve vďaka tomuto filmu boli pre mňa postavy knihy ako stretnutie so starými priateľmi, hoci deje sa v mnohom odlišovali. Kniha sa mi veľmi páčila, hoci nie tak, ako som očakávala, že bude a aj napriek jej krátkosti som ju čítala značne dlho a niektoré pasáže, hoci som im venovala svoj čas aj viackrát ma proste nevedeli donútiť sa na ne sústrediť. Ale aj tak, myslím si, že je to klasika a stojí za to ju aspoň skúsiť 🙂

  Babsie

  27.09.2015

  Příběh se mi líbil, kniha byla zajímavá a čtivá:)

  ,,Patnáct nás pilo rum ze všech sil,
  johohó na truhle nebožtíka,
  čert a chlast ostatní dorazil,
  johohó na truhle nebožtíka"

  woodward

  25.09.2015

  Ve vydání, které jsme měli doma – čert ví, kde je mu konec, nejspíš ho má některý z mých synovců – byla básnička Františka Hrubína určená "Nerozhodnému čtenáři":

  Máš-li, jak já měl, dnešní kluku,
  rád dávné zkazky o pirátech,
  o dobrodružství mořských vlků,
  o tajfunech a o pasátech,
  o škunerech, jež zhltly vlny
  na cestách moři dalekými,
  kde vábí ostrov tajuplný
  s dublony v písku pohřbenými,
  pak vypluj se mnou bez váhání…

  Dál si to nepamatuju, ale to co tu stojí, dokonale sedí. 😉

  Nadešel čas poněkud tento komentář doplnit: Zjistil jsem, že je toto vydání z roku 1954 k mání u nás v antikvariátu za pouhých 30 Kč, no, nekupte to, tak jsem si udělal radost a dále jsem zjistil, že si po těch letech některé věci nepamatuju. Autorem básničky není František Hrubín, ale sám autor. Přeložil ji zřejmě, jako celou knihu, Prokop Voskovec.

  Pro ty, kdo jsou schopni vnímat originál, vkládám původní verše – český překlad je spíš přebásněn "na motivy" originálu.

  TO THE HESITATING PURCHASER

  If sailor tales to sailor tunes,
  Storm and adventure, heat and cold,
  If schooners, islands, and maroons,
  And buccaneers, and buried gold,
  And all the old romance, retold
  Exactly in the ancient way,
  Can please, as me they pleased of old,
  The wiser youngsters of today:

  —So be it, and fall on! If not,
  If studious youth no longer crave,
  His ancient appetites forgot,
  Kingston, or Ballantyne the brave,
  Or Cooper of the wood and wave:
  So be it, also! And may I
  And all my pirates share the grave
  Where these and their creations lie!

  tenax

  13.09.2015

  Klasika dětské dobrodružné literatury z nejklasičtějších. Který kluk by nechtěl být Jimem Hawkinsem, plout po moři a vydat se za pokladem, bojovat s piráty a prožívat skvělá dobrodružství. Kdo to ve správném věku nečetl, o dost přišel a měl chudší dětství.

  Ihunger

  29.05.2015

  Vypočuté ako audio kniha,veľmi pekné.

  xeroxino

  26.03.2015odpad!

  Odpad ! Jedna s najhorsich knih aku som kedy cital.. Davno som sa tak nenudil ako pri citani tejto knihy

  sandra.sancho

  31.12.2014

  Vždycky jsem měla ráda poklady, takže se mi příběh moc líbil. 🙂
  TAGS:

  Online Ostrov pokladů ebook, Kniha Ostrov pokladů FB2, Download Ostrov pokladů PDF , Download Ostrov pokladů MOBI, Online Ostrov pokladů kniha, Zdarma Stažení Ostrov pokladů IPhone, Online kniha Ostrov pokladů PDF, Zdarma Ostrov pokladů DJVU, Zdarma Stažení Ostrov pokladů TXT, Stažení Ostrov pokladů RTF, Online Ostrov pokladů FB2 , e-kniha Ostrov pokladů stažení TXT, Zdarma Ostrov pokladů stažení kniha, e-kniha Ostrov pokladů download MOBI, Stažení Ostrov pokladů IPad, Číst Ostrov pokladů MOBI, Číst Ostrov pokladů DOC, Zdarma Ostrov pokladů AWZ, Download e-kniha Ostrov pokladů iPad , Zdarma Ostrov pokladů DJVU, Download Ostrov pokladů e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ostrov pokladů DVD, Číst Ostrov pokladů TXT, Book Ostrov pokladů stažení DJVU, Ostrov pokladů stažení kniha zdarma, Ostrov pokladů stažení kniha pdf zdarma, Ostrov pokladů pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ostrov pokladů pdf zdarma, Ostrov pokladů stažení kniha epub zdarma, Ostrov pokladů ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply