Osudový partner Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Osudový partner Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Osudový partner Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Osudový partner


V dávné minulosti se všechny vztahy žily přes první čakru, spojení se zemí a potřebou obživy a zabezpečení. Muž byl dobyvatel a lovec, takže ženu ulovil, udělal si z ní služku nebo např. v bojích znásilnil a šel dál dobývat jinam.
Dosud jsme žili život přes druhou čakru, čakra spojení. Hledali jsme se za účelem založení rodiny nebo sexu, citu ve vztazích bylo velice málo.
Nastává doba, kdy se má žena rovnat muži a to znamená boj mezi strachem ženy a agresivitou muže. Čím více se žena bude zbavovat strachu a nebude se bát s mužem otevřeně komunikovat, tím více se muž bude zjemňovat a nebude již tolik útočit na ženu. Žena tedy musí dát do svého života rozum, protože uměla jen cítit a litovat toho druhého. Muž musí dát do svého života cit, aby si mohl vážit ženy a neubližovat jí. Strach i agresivita je zakotvena ve třetí čakře.Kniha v českém jazyce!


Stažení Osudový partner zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Osudový partner (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Osudový partner zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Osudový partner.pdf (EUR-0.00)

  Osudový partner.epub (EUR-0.00)

  Osudový partner.doc (EUR-0.00)

  Osudový partner.txt (EUR-0.00)

  Osudový partner.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Osudový partner.PDF – (EUR 0.00);

  Osudový partner.MOBI – (EUR 0.00);

  Osudový partner.EPUB – (EUR 0.00);

  Osudový partner.DOC – (EUR 0.00);

  Osudový partner.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Rodina
  Vydáno: , Nakladatelství Zdenky Blechové
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Osudový partner ebook, Kniha Osudový partner FB2, Download Osudový partner PDF , Download Osudový partner MOBI, Online Osudový partner kniha, Zdarma Stažení Osudový partner IPhone, Online kniha Osudový partner PDF, Zdarma Osudový partner DJVU, Zdarma Stažení Osudový partner TXT, Stažení Osudový partner RTF, Online Osudový partner FB2 , e-kniha Osudový partner stažení TXT, Zdarma Osudový partner stažení kniha, e-kniha Osudový partner download MOBI, Stažení Osudový partner IPad, Číst Osudový partner MOBI, Číst Osudový partner DOC, Zdarma Osudový partner AWZ, Download e-kniha Osudový partner iPad , Zdarma Osudový partner DJVU, Download Osudový partner e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Osudový partner DVD, Číst Osudový partner TXT, Book Osudový partner stažení DJVU, Osudový partner stažení kniha zdarma, Osudový partner stažení kniha pdf zdarma, Osudový partner pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Osudový partner pdf zdarma, Osudový partner stažení kniha epub zdarma, Osudový partner ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply