Otec Kondelík a ženich Vejvara Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Otec Kondelík a ženich Vejvara Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Otec Kondelík a ženich Vejvara Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Otec Kondelík a ženich Vejvara


Pan Kondelík, mistr malířský, otec půvabné dcery, žije usedlým životem do chvíle, kdy se jeho Pepička na plese seznámí s magistrátním úředníkem Františkem Vejvarou, nadšeným ochotníkem a sokolem. Poklidný život rodiny pod patronátem mladého Vejvary se ostře změní a rodiče, kteří střeží Pepiččinu bezúhonnost, zažívají do té doby nepoznaná dobrodružství. S uměním charakterové drobnokresby, verbální a situační komikou vypodobnil autor ve své úsměvné a k lidským chybám shovívavé knížce sugestivní obraz českého maloměšťáka s jeho typickými vlastnostmi, projevy a tužbami. Kniha je navíc až do současnosti zajímavá svojí historickou věrností, s níž autor evokuje reálie i neopakovatelnou atmosféru jedné z pražských čtvrtí na konci 19. století.Kniha v českém jazyce!


Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Otec Kondelík a ženich Vejvara (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.pdf (EUR-0.00)

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.epub (EUR-0.00)

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.doc (EUR-0.00)

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.txt (EUR-0.00)

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Otec Kondelík a ženich Vejvara.PDF – (EUR 0.00);

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.MOBI – (EUR 0.00);

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.EPUB – (EUR 0.00);

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.DOC – (EUR 0.00);

  Otec Kondelík a ženich Vejvara.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (16)

  Přidat komentář

  tereza1198

  28.12.2017

  Dělalo mi problém se začíst. Prvních sto stran jsem cítila rozmrzelost. Knihu jsem našla doma a vrhla se na ni v rámci Knižní výzvy. A vytrvala jsem a když jsem si zvykla na sloh, tak jsem se královsky bavila. Jsem ráda, že jsem knihu neodložila a stejně jako pan Vejvara vytrvala a společně jsme došli šťastného konce. Hned bych teď vyrazila do Besedy na tanec.

  KateCullen

  22.11.2017

  Skvělé, skvělé, prostě skvělé. Všechny postavy jsou tak příjemné a milé, všichni se chovají opravdu uvěřitelně. Zřejmě každá dívka, co to čte, si vzpomene na časy, kdy takhle tatík proklepával jejího přítele a kdy se přítel snažil co nejvíce zapůsobit na rodiče 🙂

  ctirad

  04.10.2017

  Tato kniha je v naši rodině oblíbená. Taky už ji máme od roku 1914.

  Kerberos

  24.09.2017

  Už je to dávno co jsem knihu četla,ale stále si z děje hodně pamatuji.Film byl také velmi pěkný.

  Damato

  04.07.2017

  Kniha původně určená na dovolenou – přečtená před dovolenou a fakt suprové, odpočinkové, legrační čtení. Co já na té dovče vlastně budu číst?

  MinaHawke

  04.04.2017

  Příjemná kniha i film.

  bookworm007

  19.03.2017

  Příjemné oddechové čtení, u kterého si čtenář musí uvědomit v jaké době byla knížka napsána, protože jinak to vypadá jako knížka z jiné planety.

  bábuška

  17.02.2017

  Humorná odpočinková četba, ale dá se číst i víckrát, já se tedy vždy pobavím.

  woodward

  04.08.2016

  Mám švagra Frantu, kterej když se ucházel o moji sestru, chtěl si šplhnout u budoucího tchána . Jednou se to nějak sešlo, že táta jel na chatu a nějak nestíhal, tak mu Fanda nabíd, že ho tam hodí autem. Odjeli nějak vpodvečer a jak to tak bývá, kdesi za Lahovicema mu to auto (zbrusu nový) kleklo a nakonec na tu chatu dojeli až dlouho po půlnoci. Zrovna tou dobou naši oba četli tuhle legraci o Kondelíkovi a Vejvarovi a tak od té doby náš tatík Fandovi dlouho neřek jinak, než "náš Vejvara".

  alzbeta4340

  10.02.2016

  Přečteno v rámci čtenářské výzvy jako oblíbená kniha z dětství. I po těch letech mě kniha pobavila. Podle mého názoru je to povedené dílko své doby, které snese srovnání se všemi povinnou četbou více prosazovanými klasiky. Jistě děj není příliš akční, když pominu ztroskotání výletního parníčku pár kroků od břehu. Ovšem motiv nápadníka docházejícího do rodiny své dívky a snažícího se zavděčit, což se často tak úplně nepovede, je věčný a univerzální pro každou dobu.

  Pavelpi

  10.12.2014

  Když si představíte tu dobu,ve které hrdinové knihy i autor žili,je kniha perfektní.Nesmí se v tom hledat nějaký autorův úmysl,co chce říci.Musí se vycházet z toho,že lidé střední vrstvy v té době tak skutečně žili,jednali v duchu tehdejších morálních zásad a to,že se jim občas něco přihodilo,co se vymykalo normálu,to se přece děje i v dnešní době.A že to autor popsal jako komickou příhodu,proto byl román ve své době velice populární.

  starenapanena

  23.10.2013

  Knížka o maloměšťáctví ale je to vlastně taková červená knihovna.

  Marčullkas

  24.07.2013

  Mile napsaná kniha z období první republiky, kterou mám tak ráda.

  Rup

  09.06.2013

  Krystalicky čistý humor. Nic víc, nic míň. Mám-li splín, propadám-li se rychlostí expresu do pekla, zatáhnu za některou ze záchranných brzd. Toto je jedna z nich.

  maryzka

  22.04.2012

  Nevim jak toto vydání ale já mám knihu vydanou jednak z roku 1898 a poslední vydání u soukromníka roku 1948 tak si myslím, že tato vydání je takový opravdu maloměštácký a blahobytný a také jsou tam slovíčka, které se už dnes nepoužívajítakže to už směšný není. Prostě by člověk musel být v té době vychovan, dnešní době by takovému chování nepochopil

  WEIL

  16.08.2011

  Populární kniha a podobně i film.  TAGS:

  Online Otec Kondelík a ženich Vejvara ebook, Kniha Otec Kondelík a ženich Vejvara FB2, Download Otec Kondelík a ženich Vejvara PDF , Download Otec Kondelík a ženich Vejvara MOBI, Online Otec Kondelík a ženich Vejvara kniha, Zdarma Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara IPhone, Online kniha Otec Kondelík a ženich Vejvara PDF, Zdarma Otec Kondelík a ženich Vejvara DJVU, Zdarma Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara TXT, Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara RTF, Online Otec Kondelík a ženich Vejvara FB2 , e-kniha Otec Kondelík a ženich Vejvara stažení TXT, Zdarma Otec Kondelík a ženich Vejvara stažení kniha, e-kniha Otec Kondelík a ženich Vejvara download MOBI, Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara IPad, Číst Otec Kondelík a ženich Vejvara MOBI, Číst Otec Kondelík a ženich Vejvara DOC, Zdarma Otec Kondelík a ženich Vejvara AWZ, Download e-kniha Otec Kondelík a ženich Vejvara iPad , Zdarma Otec Kondelík a ženich Vejvara DJVU, Download Otec Kondelík a ženich Vejvara e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Otec Kondelík a ženich Vejvara DVD, Číst Otec Kondelík a ženich Vejvara TXT, Book Otec Kondelík a ženich Vejvara stažení DJVU, Otec Kondelík a ženich Vejvara stažení kniha zdarma, Otec Kondelík a ženich Vejvara stažení kniha pdf zdarma, Otec Kondelík a ženich Vejvara pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Otec Kondelík a ženich Vejvara pdf zdarma, Otec Kondelík a ženich Vejvara stažení kniha epub zdarma, Otec Kondelík a ženich Vejvara ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply