Ozveny viny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ozveny viny Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ozveny viny Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ozveny viny


Obyvateľov pokojného pobrežného mestečka Scarborough v severnom Anglicku vystraší beštiálna vražda študentky Amy. Vyšetrovatelia sa dlho nevedia pohnúť z miesta, no potom sa stane ďalšia vražda. Prípady nemajú veľa spoločného, a tak sa ambiciózna inšpektorka Almondová zubami-nechtami drží jediného záchytného bodu – roztržky medzi blízkymi druhej zavraždenej. Netuší, že korene zla siahajú do vzdialenej minulosti aktérov. Rozuzlenie prináša dlho utajovaný prípad nešťastného dieťaťa, ktoré nik nechcel a o ktorého existencii sa nikto nemal dozvedieť. Ide o povojnový prípad nekonečnej ľudskej krutosti a egoizmu. Objavuje sa jedna falošná stopa za druhou, kým inšpektorka Almondová napokon zistí, že má do činenia s psychicky narušeným vrahom, ktorý spriada hrozné plány… Kto ho zastaví?Kniha v českém jazyce!


Stažení Ozveny viny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ozveny viny (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ozveny viny zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ozveny viny.pdf (EUR-0.00)

  Ozveny viny.epub (EUR-0.00)

  Ozveny viny.doc (EUR-0.00)

  Ozveny viny.txt (EUR-0.00)

  Ozveny viny.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ozveny viny.PDF – (EUR 0.00);

  Ozveny viny.MOBI – (EUR 0.00);

  Ozveny viny.EPUB – (EUR 0.00);

  Ozveny viny.DOC – (EUR 0.00);

  Ozveny viny.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Das andere Kind (2009)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (122)

  Přidat komentář

  Lu89

  19. ledna

  Mám moc ráda příběhy, kde se prolíná minulost se současností, což tato knížka splnila. Když je to ještě ve spojení s kvalitním a svižně plynoucí příběhem, úspěch je zaručen.

  Nadík

  19. ledna

  Od začátku až do konce plnými doušky přečtěno

  helena8550

  18.12.2017

  Kniha se dobře čte, ale místy jsem přeskakovala řádky vleklých pasáží. Například linka Jenifer, Dave či Eny. Záměr byl asi rozšířit okruh podezřelých, ale mě to spíše obtěžovalo. Trochu mě mrzí malé spojení mezi případem z minulosti a aktuální vraždou. Vysvětlení na konci – že ovlivnilo jejich životy a psychiku mi asi nestačí.

  Pohodová

  07.12.2017

  Záměrně koupena kniha, na kterou jsem se těšila po předešlé Dívka, která se dotkla nebe

  Alma-Nacida

  20.11.2017

  Knize vyčítám jen poněkud rozbředlý a natahovaný prostředek, jinak začátek je brilantní a hned mě nadchnul a konec je neočekávaný a zajímavý.

  HaHa11

  18.11.2017

  Kniha, která nabízí čtenářsky lákavé možné propojení současných vražd dvou žen s dávnou vinou aktérů. Válečná Anglie je zachycena formou vzpomínek jedné z protagonistek příběhu, do děje v současnosti vstupuje další zhruba desítka postav. Jestli je ono provinění natolik fatální, aby na mnoho desetiletí formovalo veškeré činy zúčastněných, nechám na posouzení čtenáři. Ten ostatně bude mít hodně příležitostí přemýšlet o všem nedopovězeném. Kdo spáchal druhou vraždu? Proč je Dave takový looser, co temného ho potkalo v minulosti? Setkáme se ještě s horlivou a o kariéru tak se snažící inspektorkou (a najdeme v některém dalším příběhu dovětek)? Kniha, která v prvních dvou třetinách slibovala více, než nabídlo především zhruba sto závěrečných stran. Jako by současní autoři neuměli příběh uzavřít jinak, než kolotočem akčních scén a krkolomných zvratů, kdy se čtenář pomalu musí obávat, aby ten černý petr nevyšel nakonec na něj!

  AlenaF

  24.10.2017

  Kniha se mi líbila, hodně jsem prožívala děsivý osud Briana Somervilla. Ale kdo je vrah v případě Amy jsem se nedozvěděla. Takže konec trochu neúplný.
  Knihu doporučuji, příjemné, lehce mrazivé čtení.

  pavčape

  23.10.2017

  Tak nevím. Knížka se mi zpočátku zdála velice zajímavá. Jako spousta čtenářů pode mnou jsem čekala a byla zvědavá, čím se Fiona s Chadem provinili. Očekávala jsem něco trochu jiného, ale díky tomu jsem byla překvapená. Do jaké míry jejich jednání ovlivnila válka můžeme jen hádat. Byla to zlá doba, ale oni už na jejím konci nebyli dětmi. Čin, kterým se provinili byl neodpustitelný. Dobrá tedy, v téhle linii byl příběh zajímavý a čtivý. Velice čtivý, těšila jsem se na další a další Fioniny maily… Ostatní pasáže však za moc nestály. Vypočítavý ztroskotanec Dave tam možná měl své místo. Kamarádka Leslie? Snad jen jako vnučka Fiony a osoba do počtu. A prázdninoví manželé? Proč ti? Jen proto, aby do děje v podstatě po celou dobu nezasáhli. Nakonec se ale dozvíme, že ona vše tušila od prvopočátku?! Bylo to divné. Tedy závěr vyzněl divně. Nicméně vraha jsem netipovala. PS: Kdo tedy zavraždil Amy????

  Ginaupitty97

  15.10.2017

  Druhá polovina knihy, mě nebavila, bohužel nemohu knihu doporučit..

  ken-zo

  12.10.2017

  Začátek byl velmi povedený, sliboval napínavý děj. Od poloviny už jsem se ale nudila, rozvleklé pasáže, nevěrohodné dialogy, zápletka sice rozpletená, ale nijak originálně.

  Anna 13

  26.09.2017

  Velice se mi to líbilo. Jednu hvězdičku ubírám za občasné vleklé pasáže. Jinak dechberoucí začátek a famózní konec.
  Příběh Fiony a Chada, příběh jejich viny, by mohl vydat na samostatný román a měl by ohromný úspěch… Zamilovala jsem se do nedostatků a částečné zkaženosti téměř všech postav, jejichž psychologický rozbor byl brilantní.

  Nejspíše vyhledám i další knihy autorky!
  Doporučuji!!!

  Celá recenze: http://knihy-jsou-duvodem-k-ziti.blog.cz/1709/zapomenute-dite-charlotte-linkova

  margoj

  27.08.2017

  První polovina knihy se lehce četla, poté začala být čím dál nudnější (prázdné dialogy, dokola omílané věty,…). Chadova a Fionina minulost byla zajímavá a nemohla jsem se dočkat, až se k ní opět dostanu, byla jsem opravdu zvědavá, čím se provinili. Když jsem se dozvěděla, kdo je pravý vrah, dokola jsem si pokládala otázku na co tam jejich historie vlastně byla. Myslím, že jsem nebyla jediná, kdo podezříval Briana. Také mě mrzelo, že jsem se nakonec nedozvěděla, kdo zavraždil Amy. Kniha také byla plná překlepů, občas i naprosto jiná slova, než měla být. Co se mi ale líbilo, byly naprosto dokonale vykreslené charaktery a pocity postav.
  Od autorku jsem četla tři knihy, tato byla nejslabší. Dávám průměr 3 hvězdičky.

  111moni

  16.08.2017

  Zajímavý příběh, velmi dobře propracované postavy. Velmi dobře zpracovány lidské povahy, jejich slabosti,to,co by člověk nechtěl vidět,tedy číst a nedokáže to ospravedlnit válka,ani jiná příkoří.
  Fiona mě jako člověk štvala už jako dítě.

  Janinka.V

  12.08.2017

  Podle hodnocení jsem čekala něco víc,bohužel jsem se nedočkala. Líbil se mi ale příbeh Fiony. Jinak jsem stále čekala,kdy se v knize začne opravdu něco dít. Zajímalo mě i rozluštění prvního případu mladé dívky,o kterém se v knize mluví a najednou uplně zmizí.

  myshak

  28.07.2017

  Knihu bych doporučila někomu, kdo hledá něco ke čtení k vodě nebo jen jako zabavení k televizi během reklam. Knihu jsem se nutila číst. Ostatní čtenáři mi řikali, ať čtu dál, děj se rozjede. Skutečnost, že má kniha kolem 380stran a děj se rozjel až kolem 300sté stránky, mi dává za pravdu, že je to oddychovka. Pro mě kniha zbytečný utracený peníz…

  Lana33

  20.07.2017

  Po trošku zmateném začátku a směsicí různých postav mě kniha mile překvapila. Nejvíce mě bavili pasáže, ve kterých se popisoval příběh Nobodyho. A při vyprávění Semiry mi doslova běhal mráz po zádech.
  Hodně milé překvapení.

  Welinie

  18.07.2017

  Opět jsem knihu vybrala kvůli výzvě a chybu jsem neudělala. Zkusím se poohlednou po dalších knihách od autorky.

  Ajuszka

  01.07.2017

  Tak tohle bylo dost dobre!Ani na vterinu jsem se nenudila,pribeh byl poutavy a udrzoval me v neustale pozornosti.Rozhodne doporucuji

  MakiV

  25.06.2017

  Charlitte Linková opět nezklamala.

  22.06.2017

  Potřetí jsem dala autorce šanci a potřetí trošku zklamání. Příběh Fiony dobrý, ale to je tak asi vše.

  sun.from.ibiza

  13.06.2017

  Kniha nebyla špatná. Jen mi prosím někdo řekněte, prošvihla jsem odhalení pachatele, kdo zabil Amy?

  knihamouder

  29.05.2017

  Jak těžké musí být rozhodování o svých nejbližších. Co je lepší? Zůstat s nimi a vystavovat je každodennímu nebezpečí nebo je poslat pryč za účelem ochránit je, ale riskovat odcizení a ztrátu lásky? Trápit se, zda jsem se rozhodla správně a jaké by to bylo, kdybych se rozhodla jinak. Pro mnoho rodin muselo být velmi bolestné odloučit se od svých milovaných, nevinných a bezbranných potomků a děti musely odloučením nesmírně trpět. Vůbec si to nedovedu představit.
  E-mailová korespondence se mi líbila a hlavně mě hnala ku předu, má zvědavost mě nenechala klidnou a já chtěla odhalit tajemství dvou semknutých zestárlých bytostí. Nápad s příběhem byl super a ano, chlapce/muže jsem velmi litovala, ale po přečtení zpráv jsem byla lehce zklamaná, vždyť z tohoto plodu by se dalo vymáčknout daleko víc, aby dostalo vyprávění pořádnou šťávu.
  Vyšetřování policie bylo utlačeno kamsi do pozadí. Navíc působilo dojmem, že pověřená osoba si neví s případem rady, jednala mnohdy nelogicky a jako by jí chyběli zkušenosti. Až k nevíře, že se jednou ocitla na místě, kde jí bylo zrovna potřeba.
  U veškerých zúčastněných jsem měla možnost poznat jen negativní stránky jejich povah a všechny osoby měly za sebou špatné životní příběhy, to mi dost vadilo.
  Zakomponování minulosti s nádechem světové války do přítomnosti mě nadchla. Zajímavé jak může minulost ovlivnit několik generací, ať už pozitivně nebo negativně. Člověk by si měl být vědom svých činů, ale i následků a dle toho se umět rozhodovat.

  kittlerka

  03.05.2017

  Za mě opravdu skvělé čtení, asi nejvíc se mi líbilo prostředí do kterého byl děj zasazen. Kniha je velmi čtivá, téměř jsem se neodtrhla:)

  Prolínání současnosti a minulosti mě vždycky baví, ikdyž musím přiznat, že Fionino vyprávění bylo o dost napínavější a čtivější, že bych klidně mohla mít samostatnou knihu, která by se týkala pouze příběhu z minulosti.

  Babo

  01.05.2017

  je mi líto, ale tato knížka mě nepřesvědčila. Opět dvě roviny a i když se autorka snažila čtenáře přesvědčit o propojenosti , myslím, že to byly dva samostatné příběhy i když částečně se stejnými aktéry.
  Příběh z 2.světové války se mi líbil, ale rádoby detektivka ze současnosti nebyla ani detektivka ani psychologický román. Ze všeho tak trochu, ale jako celek nic moc.

  michaela7087

  19.04.2017

  Skvělý příběh, knížku jsem doslova zhltala.

  petra5585

  21.03.2017

  Skvělá a tajemná kniha. Rozuzlení je velmi nečekané. Celou knihu jsem myslela, že vím, kdo za vším stojí a konec mě překvapil.
  Skvělý byl postupný vývoj celého příběhu a také se mi líbily 2 roviny příběhu odehrávající se v minulosti i v současnosti.

  Simi

  19.03.2017

  Opravdu moc dobrá detektivka, ve které rozuzlení čeká až na samotném konci. Bohužel ne všeho, což mě trochu překvapilo. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

  putpuda

  18.03.2017

  No já tedy nevím… přišlo mi to takové rozvláčné; někdy až tak, že jsem u toho usínala. Příběh byl ale pěkný, jako u většiny knih, kde se prolíná minulost se současností, se mi víc líbila ta část vyprávění (meily) Fiony. Vyšetřování ispektorky Almondové mi přišlo takové lehce amatérské, chvílemi až úsměvné … Ale celkově to bylo docela fajn, jen bych ubrala pár desítek stran. Určitě se z toho dalo vydolovat víc….

  Olga.S

  10.03.2017

  Prolínání minulosti a součastnosti skvělé. Příběh měl děj, byl napívaný a zajímavý. Výborná detektivka, doporučuji.

  Klára2216

  20.02.2017

  Super! 🙂 Mám ráda knihy ze současnosti, kde jsou útržky z minulosti, zvlášť ze druhé světové války. Líbí se mi, že kniha je svižná, nemá zdlouhavé pasáže. Není to úplně klasická detektivka na které jsem zvyklá ale super. Určitě si jí přečtu znovu.
  TAGS:

  Online Ozveny viny ebook, Kniha Ozveny viny FB2, Download Ozveny viny PDF , Download Ozveny viny MOBI, Online Ozveny viny kniha, Zdarma Stažení Ozveny viny IPhone, Online kniha Ozveny viny PDF, Zdarma Ozveny viny DJVU, Zdarma Stažení Ozveny viny TXT, Stažení Ozveny viny RTF, Online Ozveny viny FB2 , e-kniha Ozveny viny stažení TXT, Zdarma Ozveny viny stažení kniha, e-kniha Ozveny viny download MOBI, Stažení Ozveny viny IPad, Číst Ozveny viny MOBI, Číst Ozveny viny DOC, Zdarma Ozveny viny AWZ, Download e-kniha Ozveny viny iPad , Zdarma Ozveny viny DJVU, Download Ozveny viny e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ozveny viny DVD, Číst Ozveny viny TXT, Book Ozveny viny stažení DJVU, Ozveny viny stažení kniha zdarma, Ozveny viny stažení kniha pdf zdarma, Ozveny viny pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ozveny viny pdf zdarma, Ozveny viny stažení kniha epub zdarma, Ozveny viny ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply