Palác zářícího měsíce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Palác zářícího měsíce Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Palác zářícího měsíce Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Palác zářícího měsíce


Kniha v českém jazyce!


Stažení Palác zářícího měsíce zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Palác zářícího měsíce (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Palác zářícího měsíce zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Palác zářícího měsíce.pdf (EUR-0.00)

  Palác zářícího měsíce.epub (EUR-0.00)

  Palác zářícího měsíce.doc (EUR-0.00)

  Palác zářícího měsíce.txt (EUR-0.00)

  Palác zářícího měsíce.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Palác zářícího měsíce.PDF – (EUR 0.00);

  Palác zářícího měsíce.MOBI – (EUR 0.00);

  Palác zářícího měsíce.EPUB – (EUR 0.00);

  Palác zářícího měsíce.DOC – (EUR 0.00);

  Palác zářícího měsíce.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  THE MOON IN THE PALACE (2016)

  Žánr:
  Literatura světová, Pro ženy, Historie
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  DasaN

  07. ledna

  Velmi zajímavý náhled na prostředí starověkého císařství v Číně. Kniha není žádné romantické klišé, ale přitom je tak příjemně romantická. Velmi pěkné čtení na zimní večery.

  jluky

  03. ledna

  Ĺutujem, ale mňa kniha neoslovila, je to také nemastné-neslané ….. Najviac sa vydarila obálka.

  Květ

  19.12.2017

  Ač by se mohlo zdát, podle obálky a názvu, že se jedná o romantický slaďák, opak je pravdou. Děj se odehrává ve starověké Číně na císařském dvoře a knížka občas až překvapí brutálními scénami. Nechybí intriky, zrady a nenaplněné očekávání. Dle mého názoru průměr.

  DominaCZ

  17.10.2017

  Ty kokso, úžo věc.
  Asi žeru a toto je dokonalý pojetí a vyobrazení.

  Pohádkou se to nazvat nedá. Je to o neustálé zradě, zoufalství, ohrožení života, intrikách a úchylným císaři, kterej zabíjí mrknutím oka. Je to knížka, kdy těm dvěma to, že se dostali k sobě, přejete. A fakt, že to s Bažantem bylo "dokonale"? …to se dalo čekat a navíc oni utajení synové bývali, takže jakýpak přehnaně romantický zakončení žejo…
  Pokud já řeknu že je to ok, tak to ok je.

  Líbila se mi tento part o hledání matky, kterou nenacházela a o okmažiky, kdy císař zabil jednu holku rozšlapáním koní:
  " Co když mě císař hodí pod kopyta koní? Matka se nedozví, jaký krutý osud mě stihl. Bude mě stále volat, netušíc, že už ji nemohu zaslechnout, protože moje uši hnijí pod zemí. Anebo zvedne hlavu a její oči plné lásky mě budou hledat ačkoliv moje ruce dávno nebudou cítit vítr a moje kosti se promění v prach … "

  No uznejte…já u toho normálně roním slzy.

  gossipavlina

  29.07.2017

  Průměrná pohádka pro dospělé, která je zajímavá jen prostředím, do kterého je vsazena.

  Danago

  29.06.2017

  Knížka má nádhernou obálku , prostředí starověké Číny mě lákalo moc, ale samotným příběhem jsem byla docela zklamaná. Knížka byla spíše takový průměr. Chvílemi se mi jevila jako čínská pohádka. Prostředí královského paláce se mi líbilo je to exotické pro nás neznámé prostředí . Dost drsné vztahy mezi konkubínami nejrůznější intriky až šlo o život. Ale stejně to byla taková dobrodružná pohádka. No podle mě, jsou lepší knížky.

  kocourjulie

  20.06.2017

  No … kdybych nečetla Tajný deník čínské císařovny, možná by se mi to líbilo víc. Takhle mi to připadá jaksi nedodělané. Prostě Fabricius píše líp.

  Rodaw

  09.06.2017

  Úžasná knížka 🙂
  Pozor, tohle není romantika!! Láska tam je , ale fakt hodně na pozadí 🙂 Spíš bych to označila za dobrodružný příběh plný intrik! Skvěle vykreslena naprosto jiná kultura a hlavně naprosto odlišné priority a chápaní života. Bažant je můj velký oblíbenec a Mei skvělá hlavní hrdinka!
  Brutalita tehdejší doby mě hodněkrát šokovala av téhle knížce je dle mého skvěle přiblížena.. Konec strhující a napínavý! V téhle knížce fakt padají hlavy (doslova), mnoho postav (které si třeba i oblíbíte) umře..
  D O P O R U Č U J I!
  A doufám, že se v Česku dočkáme i druhého dílu!:)

  alnahu

  06.04.2017

  Docela ráda čtu knihy ze starověké Číny. Děj této knihy se odehrává roku 631- 648 po Kristu, za vlády císaře Tchaj-cunga . Mei po smrti otce se ve svých 13 letech dostane do paláce mezi vyvolené-jako konkubína k císaři. Je z tohoto údělu nadšená ,protože rodina po smrti otce přijde o vše a je vyhnána na ulici bez prostředků, tak se chce Mei o rodinu postarat sama .Život Mei na císařském dvoře není zrovna nejšťastnější, měla jiné představy-netušila ,že dostat se k císaři nebude lehké , ale najde zde přítelkyní, která se jmenuje Klenot a ta ji pomůže se k císaři dostat, ale nakonec i ona ji zradí. Císařský dvůr je plný intrik a boje o moc a vládu. Kniha se četla dobře, má krásnou poutavou obálku.

  milunka21

  27.11.2016

  Tak nádherná kniha….Více info v recenzi. 🙂  TAGS:

  Online Palác zářícího měsíce ebook, Kniha Palác zářícího měsíce FB2, Download Palác zářícího měsíce PDF , Download Palác zářícího měsíce MOBI, Online Palác zářícího měsíce kniha, Zdarma Stažení Palác zářícího měsíce IPhone, Online kniha Palác zářícího měsíce PDF, Zdarma Palác zářícího měsíce DJVU, Zdarma Stažení Palác zářícího měsíce TXT, Stažení Palác zářícího měsíce RTF, Online Palác zářícího měsíce FB2 , e-kniha Palác zářícího měsíce stažení TXT, Zdarma Palác zářícího měsíce stažení kniha, e-kniha Palác zářícího měsíce download MOBI, Stažení Palác zářícího měsíce IPad, Číst Palác zářícího měsíce MOBI, Číst Palác zářícího měsíce DOC, Zdarma Palác zářícího měsíce AWZ, Download e-kniha Palác zářícího měsíce iPad , Zdarma Palác zářícího měsíce DJVU, Download Palác zářícího měsíce e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Palác zářícího měsíce DVD, Číst Palác zářícího měsíce TXT, Book Palác zářícího měsíce stažení DJVU, Palác zářícího měsíce stažení kniha zdarma, Palác zářícího měsíce stažení kniha pdf zdarma, Palác zářícího měsíce pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Palác zářícího měsíce pdf zdarma, Palác zářícího měsíce stažení kniha epub zdarma, Palác zářícího měsíce ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply