Paměti aneb Moje filmové 100letí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Paměti aneb Moje filmové 100letí Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Paměti aneb Moje filmové 100letí Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Paměti aneb Moje filmové 100letí


Doplněné a rozšířené vydání pamětí Otakara Vávry, které vyšly poprvé a naposledy v roce 1994, je holdem této filmové a režisérské legendě k jeho 100 letům, které oslaví 28. února 2011. Jeho memoáry nejsou jen ohlédnutím za více než 70 let života respektovaného filmového tvůrce, ale i obrazem doby od třicátých let minulého století až po současnost. Neexistuje a také nemůže existovat jiná kniha, kde by ve vzpomínkách jednoho člověka defilovaly stovky lidí od Karla Čapka, Adiny Mandlové, Lídy Baarové či Hugo Haase až po současnou generaci filmových, ale nejen filmových tvůrců.Kniha v českém jazyce!


Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Paměti aneb Moje filmové 100letí (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.pdf (EUR-0.00)

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.epub (EUR-0.00)

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.doc (EUR-0.00)

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.txt (EUR-0.00)

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Paměti aneb Moje filmové 100letí.PDF – (EUR 0.00);

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.MOBI – (EUR 0.00);

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.EPUB – (EUR 0.00);

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.DOC – (EUR 0.00);

  Paměti aneb Moje filmové 100letí.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura faktu, Literatura česká
  Vydáno: , BVD
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Finn123

  05.12.2017

  Výborné memoáry. Od první republiky do současnosti, opravdu 100 let. Napsané zajímavě.
  Asi nejlepší kniha tohoto žánru, co jsem četl.

  Jana283

  29.08.2017

  Kniha jistě zajímavá a stojí za přečtení. Pro mne ale příliš neosobní. Jako by autor nežil a jen z nadhledem komentoval tok dějin.

  lea735

  30.03.2017

  Celkem hezká knížka, člověk si udělá obrázek o dobách minulých . Beru to jako subjektivní názor, ale jako názor vzdělaného a schopného člověka. Pan Vávra nešetří kritikou a je místy schopen i sebekritiky. Kniha se hezky četla , člověk si udělal obrázek o historii, lehce i tom jak to fungovalo a jakou moc měli komunisté.

  Eeli

  05.10.2016

  Autobiografická kniha Otakara Vávry, kde je znát, že je psaná "spatra", jak autorovi přišly vzpomínky na mysl, takže i přes chronologické uspořádání událostí na mě působila tak nějak chaoticky. Kdo bude očekávat převahu historek z natáčení, perličky o hercích apod., bude trochu zklamán. Na knize lze ocenit, že je jakýmsi odrazem českých dějin popsaných člověkem, který zažil veškeré zvraty naší novodobé historie, a doplňuje tak školní znalosti dějepisu o běžné osobní zážitky a postřehy (přece jen pan Vávra zažil dvě světové války a osm převratů). Také je milé, že se v knize setkáte s českými osobnostmi i z jiné perspektivy, než z jaké jsou běžně nahlíženy a všeobecně prezentovány. Kniha se mi přesto nečetla příliš snadno, považuji ji sice za hodnotnou (především kvůli výše zmíněnému uvedení dobových souvislostí atp.), ale nudnou.

  Danka1975

  05.07.2016

  Zajímavá kniha, těšila jsem se na "zákulisní" vztahy mezi českými hvězdami, kde jsme se ale nedozvěděla nic nového, co bylo napsáno i v jiných memoárech. V čem je Vávrovo vyprávění jiné je, že máte pocit, jakoby při čtení seděl u vás v křesle a vy poslouháte jeho vyprávění. Cítítě z něj pevnost v rozhodování, přirozenou autoritu, sebevědomí, zájem o jeho práci. . .trocha ješitnosti (ale jaký chlap ji memá :-)))).. . . možná právě proto ustál tolik režimů, odváděl kvalitní práci, hotový profesionál!!!! I přes čtená písmenka autor na vás působí silně, odhodlaně, řídil se rozumem a ne jen city (také se i vyhýbal heroinu a alkoholu :-))), jak tomu bylo u ostatních herců, režisérů té doby.Toto vše krásně shrnula na konci knihy jeho žena Jitka Němcová. Co jsem u knihy ocenila já, bylo vlastně popisování historických dějin z pohledu autora (vzpomínám si jak nám byly ve škole jinak prezentovány 🙁 ) . věta, kterou Otakar použil ve své knize použil jsem si hned založila a cituji:

  ". . Kdyby byli Němcové (autor myslí tím Boženu Němcovou poskytli zavčas takové peníze, co stál ten slavný pohřeb, nemusela tak předčasně zemřít. Ale myslím si, že to je právě ten pravý obraz české kulturní společnosti, která zabíjí svou malostí a závistí, aby mohla honosně pohřbívat a uctívat po smrti."

  Knihu doporučuji. . .potkáte se s Fučíkem, Hrubínem, Baarovou,Hassem atd . ale i s politickými špičkami té doby. Potkáte závist, zlobu, lidskou zbabělost . . prostě život. Takže pane Vávro: "Díky za Vás! :-)"  TAGS:

  Online Paměti aneb Moje filmové 100letí ebook, Kniha Paměti aneb Moje filmové 100letí FB2, Download Paměti aneb Moje filmové 100letí PDF , Download Paměti aneb Moje filmové 100letí MOBI, Online Paměti aneb Moje filmové 100letí kniha, Zdarma Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí IPhone, Online kniha Paměti aneb Moje filmové 100letí PDF, Zdarma Paměti aneb Moje filmové 100letí DJVU, Zdarma Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí TXT, Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí RTF, Online Paměti aneb Moje filmové 100letí FB2 , e-kniha Paměti aneb Moje filmové 100letí stažení TXT, Zdarma Paměti aneb Moje filmové 100letí stažení kniha, e-kniha Paměti aneb Moje filmové 100letí download MOBI, Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí IPad, Číst Paměti aneb Moje filmové 100letí MOBI, Číst Paměti aneb Moje filmové 100letí DOC, Zdarma Paměti aneb Moje filmové 100letí AWZ, Download e-kniha Paměti aneb Moje filmové 100letí iPad , Zdarma Paměti aneb Moje filmové 100letí DJVU, Download Paměti aneb Moje filmové 100letí e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Paměti aneb Moje filmové 100letí DVD, Číst Paměti aneb Moje filmové 100letí TXT, Book Paměti aneb Moje filmové 100letí stažení DJVU, Paměti aneb Moje filmové 100letí stažení kniha zdarma, Paměti aneb Moje filmové 100letí stažení kniha pdf zdarma, Paměti aneb Moje filmové 100letí pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Paměti aneb Moje filmové 100letí pdf zdarma, Paměti aneb Moje filmové 100letí stažení kniha epub zdarma, Paměti aneb Moje filmové 100letí ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply