Paměti Kleopatry Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Paměti Kleopatry Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Paměti Kleopatry Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Paměti Kleopatry


Historický román americké autorky líčí formou osobních zápisků život egyptské královny Kleopatry.
V první osobě, počínaje nejstaršími vzpomínkami na slabou vládu jejího otce až po dobu, kdy sama stála v čele jedné z nejvelkolepějších říší starověku, zaznamenává události svého života na pergamenové svitky. Román vypráví o politických intrikách, ctižádosti a touze po moci, ale také o lásce a vášni. Zaznamenává příběh lásky k Caesarovi a po jeho smrti i vášnivý vztah k Marku Antoniovi, který se v konci této knihy teprve rozvíjí a bude obsahem dalšího dílu románu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Paměti Kleopatry zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Paměti Kleopatry (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Paměti Kleopatry zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Paměti Kleopatry.pdf (EUR-0.00)

  Paměti Kleopatry.epub (EUR-0.00)

  Paměti Kleopatry.doc (EUR-0.00)

  Paměti Kleopatry.txt (EUR-0.00)

  Paměti Kleopatry.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Paměti Kleopatry.PDF – (EUR 0.00);

  Paměti Kleopatry.MOBI – (EUR 0.00);

  Paměti Kleopatry.EPUB – (EUR 0.00);

  Paměti Kleopatry.DOC – (EUR 0.00);

  Paměti Kleopatry.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Memoirs of Cleopatra (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Historie
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Atanone

  21.04.2017

  Poutavě napsaný příběh s živoucími postavami,které se vám hned dostanou pod kůži

  braunerova

  25.03.2016

  U některých historických románů mám dojem, jako bych se přenesl časem tisíce let do minulosti, a tento je jeden z nich. Možná autorka všechna ta místa opravdu navštívila, možná má dar probouzet své literární postavy k životu, netuším. Každopádně má látku výborně nastudovanou, je historicky přesná, detailně popisuje osoby i události. Při čtení máte dojem, že čtete skutečný deník Kleopatry – vyprávění je velmi osobní, velmi zdlouhavé a hlavní hrdinka se vidí lepší než ve skutečnosti je.

  "Teplo. Vítr. Tančící modrá voda a zvuk vln. Stále je vidím, slyším, cítím. Dokonce mohu cítit na rtech štiplavou chuť soli. Člun se lehce houpá a matka mě houpá také. Jsem v bezpečí, zahrnuta láskou. Vzpomínám si. Vzpomínám … Říkají, že to není možné, že mi ještě nebyly ani tři roky, když se moje matka utopila v přístavu."

  Přepadení Kleopatry piráty na cestě do Říma je fikce. Také je velmi pravděpodobné, že svého bratra Ptolemaia XIV. Kleopatra otrávila.

  Natique

  07.12.2013

  Krásný příběh o životě Kleopatry VII. Patří mezi mé nejoblíbenější historické romány.

  orinka3

  07.12.2013

  Skvělá kniha, rozhodně to není suchopárný popisný příběh. Uvědomila jsem si, jak málo o ní vím, přestože znám všemožné citáty i historické postavy. Ale určitě mi nenapadlo představit si její skutečný život odmalinka a svět, ve kterém vyrůstala. Vřele doporučuji jako kvalitní četbu, která zaujme a v nejlepším slova smyslu poučí o historii.

  Lucie123

  10.05.2013

  Skvělá kniha! Velmi se mi líbila. Je skvěle napsaná. I když jsem ji četla už 3x na konci brečím pokaždé jako želva =D. Historický román s občasnými fikcemi, které nijak neovlivňují celkový dojem pravdivosti Kleopatřina života. Někdy je možná lepší neodkrývat tak úplně veškerou pravdu a ponechat historii trochu tajemnosti a místa k dohadům a teoriím…  TAGS:

  Online Paměti Kleopatry ebook, Kniha Paměti Kleopatry FB2, Download Paměti Kleopatry PDF , Download Paměti Kleopatry MOBI, Online Paměti Kleopatry kniha, Zdarma Stažení Paměti Kleopatry IPhone, Online kniha Paměti Kleopatry PDF, Zdarma Paměti Kleopatry DJVU, Zdarma Stažení Paměti Kleopatry TXT, Stažení Paměti Kleopatry RTF, Online Paměti Kleopatry FB2 , e-kniha Paměti Kleopatry stažení TXT, Zdarma Paměti Kleopatry stažení kniha, e-kniha Paměti Kleopatry download MOBI, Stažení Paměti Kleopatry IPad, Číst Paměti Kleopatry MOBI, Číst Paměti Kleopatry DOC, Zdarma Paměti Kleopatry AWZ, Download e-kniha Paměti Kleopatry iPad , Zdarma Paměti Kleopatry DJVU, Download Paměti Kleopatry e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Paměti Kleopatry DVD, Číst Paměti Kleopatry TXT, Book Paměti Kleopatry stažení DJVU, Paměti Kleopatry stažení kniha zdarma, Paměti Kleopatry stažení kniha pdf zdarma, Paměti Kleopatry pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Paměti Kleopatry pdf zdarma, Paměti Kleopatry stažení kniha epub zdarma, Paměti Kleopatry ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply