Pan Tau a tisíc zázraků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pan Tau a tisíc zázraků Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pan Tau a tisíc zázraků Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pan Tau a tisíc zázraků


PAN TAU je malý panáček s buřinkou a deštníkem, který umí splnit každé dětské přání. Ale PAN TAU je také pán s buřinkou a deštníkem, který nikdy nepromluví, ale přece rozumí dětským ( a nejen dětským ) snům a dovede je proměnit ve skutečnost. Je k nerozeznání podobný svému malému neživému dvojníkovi a umí být, jak říkají děti, chvíli malý a chvíli velký ". Ale PAN TAU je především zhmotněním snů z dětství, které v sobě po celý život nosí i mnozí dospělí.
Postavička pána s buřinkou se stala díky filmovému a televiznímu seriálu režiséra Jindřicha Poláka známou a oblíbenou nejen u nás, ale i v řadě dalších zemí, filmy sklízely oficiální uznání vážných " porot, ale hlavně spontánní nadšení a ocenění těch, jimž byly určeny – mladých diváků. Jejich snům a touhám je PAN TAU zvlášť blízký a oni také dobře rozumějí jeho řeči beze slov.
Nyní dostávají naši čtenáři už po čtvrté knižní podobu příběhu PANA TAU, kterou pro ně napsal autor námětu a scénáře, spisovatel Ota Hofman. Snad budou na první pohled překvapeni, PAN TAU je trochu jiný, než jako ho znají z televize nebo filmu, prožívá také jiné příběhy. Všechno začíná jako ve správné detektivce : pátráním po záhadném muži s buřinkou. A tohle detektivní pátrání provází známou postavu celou knížkou. Najde tedy o pouhý přepis filmu, ale o samostatný, poutavý a napínavý příběh. Jistě si ho přečtou rádi ti, kteří alespoň některý z řady filmů o PANU TAU viděli, ale i ti, kteří se s postavou pána s buřinkou setkávají poprvé. Knížka zaujme čtenáře hned od první stránky a věříme, že se stejným zaujetím budou číst až do konce. Mladí i ti o něco starší. PAN TAU je brzy přesvědčí, že tisíc zázraků se dá prožít i nad knížkou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pan Tau a tisíc zázraků zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pan Tau a tisíc zázraků (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pan Tau a tisíc zázraků zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pan Tau a tisíc zázraků.pdf (EUR-0.00)

  Pan Tau a tisíc zázraků.epub (EUR-0.00)

  Pan Tau a tisíc zázraků.doc (EUR-0.00)

  Pan Tau a tisíc zázraků.txt (EUR-0.00)

  Pan Tau a tisíc zázraků.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pan Tau a tisíc zázraků.PDF – (EUR 0.00);

  Pan Tau a tisíc zázraků.MOBI – (EUR 0.00);

  Pan Tau a tisíc zázraků.EPUB – (EUR 0.00);

  Pan Tau a tisíc zázraků.DOC – (EUR 0.00);

  Pan Tau a tisíc zázraků.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Pavelpi

  30.01.2014

  Já jsem panu Tau nikdy nepřišel moc nachuť asi proto,že jsem ho neznal z dětství.Moje děti taky nijak moc nebavil,takže proto jen tři hvězdičky.

  Marčullkas

  27.01.2014

  naše oblíbená dětská kniha, která nás pobaví i dnes!

  tyzik.cejka

  22.04.2013odpad!

  ahoj lidi jak je pan Tau je super panáček vidím ho rád malého i velkého ale vetší je přece jenom lepší ale zas jako malého si ho člověk dá do kapsy jako veliký by se asi do kapsy nevešel to bych ho tam musel opravdu hodně rvát nebo bych musel mít obr kapsu to bych to udělal takhle naměřil bych si ho pak bych si to napsal do notýsku letěl bych ke švadleně a ukázal bych jí ti veliké kapsy ona by si to taky namalovala a i kdyby trvalo třeba 3 roky nebo bych za to dobu musel projet třeba 70 vlaky stálo by to za to pak bych šel ke švadleně ta by mi je dala a já bych si tam dal pana Tau a ten by se mnou byl klidně i v kině nebo divadle já bych ho z té kapsy vyndal on by se usmál řekl by Bimbo nebo Tau a sundal by buřinku a sedl by si už na sedačku. proč tohle píšu lehké vysvětlení chápu že někdo si říká co ten chlap píše to je snad blázen to je fakt blázen tady má lidem něco doporučit a ne tady řikat že je hroznej šikula a že by všechno vyřešil ne to lidi fakt ne ale já bych si Taua kakt dal do kapsy tak já 2 a 3 sérii mam rád ale bohužel ke mě nikdy 1 série nepřišla tak hezky v dobrém což vysvětluje i tato kniha NUDNÉ doporočuju jenom milovníkům první série ahoj lidi

  Mikiem

  09.02.2012

  Super to bylo ta kniha i film:o)

  Arvis

  28.01.2012

  kdo by neznal pana Tau z televize? děti si někdy rády i počtou, proto přichází i tato knížka s fotkama ze seriálu 🙂  TAGS:

  Online Pan Tau a tisíc zázraků ebook, Kniha Pan Tau a tisíc zázraků FB2, Download Pan Tau a tisíc zázraků PDF , Download Pan Tau a tisíc zázraků MOBI, Online Pan Tau a tisíc zázraků kniha, Zdarma Stažení Pan Tau a tisíc zázraků IPhone, Online kniha Pan Tau a tisíc zázraků PDF, Zdarma Pan Tau a tisíc zázraků DJVU, Zdarma Stažení Pan Tau a tisíc zázraků TXT, Stažení Pan Tau a tisíc zázraků RTF, Online Pan Tau a tisíc zázraků FB2 , e-kniha Pan Tau a tisíc zázraků stažení TXT, Zdarma Pan Tau a tisíc zázraků stažení kniha, e-kniha Pan Tau a tisíc zázraků download MOBI, Stažení Pan Tau a tisíc zázraků IPad, Číst Pan Tau a tisíc zázraků MOBI, Číst Pan Tau a tisíc zázraků DOC, Zdarma Pan Tau a tisíc zázraků AWZ, Download e-kniha Pan Tau a tisíc zázraků iPad , Zdarma Pan Tau a tisíc zázraků DJVU, Download Pan Tau a tisíc zázraků e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pan Tau a tisíc zázraků DVD, Číst Pan Tau a tisíc zázraků TXT, Book Pan Tau a tisíc zázraků stažení DJVU, Pan Tau a tisíc zázraků stažení kniha zdarma, Pan Tau a tisíc zázraků stažení kniha pdf zdarma, Pan Tau a tisíc zázraků pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pan Tau a tisíc zázraků pdf zdarma, Pan Tau a tisíc zázraků stažení kniha epub zdarma, Pan Tau a tisíc zázraků ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply