Pan učitel a jiné povídky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pan učitel a jiné povídky Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pan učitel a jiné povídky Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pan učitel a jiné povídky


Kniha obsahuje nejznámější povídky z pera B. Němcové. Děj povídky Pan učitel začíná tím, že Bětušku pošlou rodiče ke kmotře do Chvalína, kde začne chodit do vesnické školy. Zpočátku se jí tam vůbec nechtělo, bála se, ale nakonec si ale školu zamilovala především díky oblíbenému panu učiteli, který byl pro děti velkým vzorem. Vodil je do přírody, motivoval je kučení a poznávání okolí. Věnoval se jim i ve svém volném čase. Ve vesnici se těšil vážnosti a velké oblibě i mezi dospělými. Do školy chodila Bětuška celých šest let a když už jako mladá žena přijela pana učitele navštívit, zjistila, že již zemřel.
V povídce Pan učitel se, tak jako v dalších dílech Němcové, objevuje postava tzv. dobrého člověka. Typickými rysy ,,dobrého člověka" jsou přívětivost, srdečnost, vstřícnost a mírnost. Pan učitel ovlivňuje vztahy mezi lidmi ve vesnici, působí i na rodiče
.Němcová věřila v lidskou dobrotu. Hlavním hrdinou (hrdinkou) jejích povídek je prostý, dobrý člověk, nesobecký, užitečný, optimistický, odhodlaný a usilující o blaho druhých.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pan učitel a jiné povídky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pan učitel a jiné povídky (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pan učitel a jiné povídky zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pan učitel a jiné povídky.pdf (EUR-0.00)

  Pan učitel a jiné povídky.epub (EUR-0.00)

  Pan učitel a jiné povídky.doc (EUR-0.00)

  Pan učitel a jiné povídky.txt (EUR-0.00)

  Pan učitel a jiné povídky.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pan učitel a jiné povídky.PDF – (EUR 0.00);

  Pan učitel a jiné povídky.MOBI – (EUR 0.00);

  Pan učitel a jiné povídky.EPUB – (EUR 0.00);

  Pan učitel a jiné povídky.DOC – (EUR 0.00);

  Pan učitel a jiné povídky.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Gustav Petrů
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Cusco

  03.05.2015

  Dr. Q. M. Vyskočil: Božena Němcová. Literarní medailon.
  II. Poznámky k literárnímu odkazu Boženy Němcové (1926):

  "… V portrétních obrázcích "Baruška", "Rozárka" a "Karla" mistrně vykreslila tři dívčí typy.
  Povídka "ROZÁRKA", otištěná r. 1855 v Poutníku (časopis) z Prahy, vypravuje o ubohé souchotinářce, živořící se slepým hochem, mrzáckou sestrou a schromlou matkou a přece konající horlivě svoji lidskou povinnost. .. "

  ".. , nebo málo známý, ale vtipný "VÝKLAD HISTORIE", (povídka) .."
  " .. a ve vídeňské, silně národnostně zabarvené črtě (povídce) "DOMÁCÍ NEMOC". .."  TAGS:

  Online Pan učitel a jiné povídky ebook, Kniha Pan učitel a jiné povídky FB2, Download Pan učitel a jiné povídky PDF , Download Pan učitel a jiné povídky MOBI, Online Pan učitel a jiné povídky kniha, Zdarma Stažení Pan učitel a jiné povídky IPhone, Online kniha Pan učitel a jiné povídky PDF, Zdarma Pan učitel a jiné povídky DJVU, Zdarma Stažení Pan učitel a jiné povídky TXT, Stažení Pan učitel a jiné povídky RTF, Online Pan učitel a jiné povídky FB2 , e-kniha Pan učitel a jiné povídky stažení TXT, Zdarma Pan učitel a jiné povídky stažení kniha, e-kniha Pan učitel a jiné povídky download MOBI, Stažení Pan učitel a jiné povídky IPad, Číst Pan učitel a jiné povídky MOBI, Číst Pan učitel a jiné povídky DOC, Zdarma Pan učitel a jiné povídky AWZ, Download e-kniha Pan učitel a jiné povídky iPad , Zdarma Pan učitel a jiné povídky DJVU, Download Pan učitel a jiné povídky e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pan učitel a jiné povídky DVD, Číst Pan učitel a jiné povídky TXT, Book Pan učitel a jiné povídky stažení DJVU, Pan učitel a jiné povídky stažení kniha zdarma, Pan učitel a jiné povídky stažení kniha pdf zdarma, Pan učitel a jiné povídky pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pan učitel a jiné povídky pdf zdarma, Pan učitel a jiné povídky stažení kniha epub zdarma, Pan učitel a jiné povídky ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply