Panoptikum Města pražského Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Panoptikum Města pražského Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Panoptikum Města pražského Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Panoptikum Města pražského


Soubor Panoptikum Města pražského je poslední knihou z třídílné série spisovatele Jiřího Marka, kterou doplňují Panoptikum starých kriminálních příběhů a Panoptikum hříšných lidí. Soubor povídek obsahuje případy rady Vacátka a členů mordparty, inspektorů Bouše a Brůžka, kterým občas zaskočí poradit a vypomoci nyní už penzista Mrázek. V každém příběhu díky jemnému humoru a jazykovému mistrovství Jiřího Marka opět ožívá nostalgický svět prvorepublikové Prahy a jejích tehdejších periferií, spolu s řadou osobitých postav, které prožívají všední dramata s nešťastnými, ale někdy i se šťastnými konci. Všechny povídky z tohoto souboru se dočkaly seriálové podoby v rámci televizního cyklu, jenž nese stejný název jako knižní předloha.Kniha v českém jazyce!


Stažení Panoptikum Města pražského zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Panoptikum Města pražského (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Panoptikum Města pražského zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Panoptikum Města pražského.pdf (EUR-0.00)

  Panoptikum Města pražského.epub (EUR-0.00)

  Panoptikum Města pražského.doc (EUR-0.00)

  Panoptikum Města pražského.txt (EUR-0.00)

  Panoptikum Města pražského.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Panoptikum Města pražského.PDF – (EUR 0.00);

  Panoptikum Města pražského.MOBI – (EUR 0.00);

  Panoptikum Města pražského.EPUB – (EUR 0.00);

  Panoptikum Města pražského.DOC – (EUR 0.00);

  Panoptikum Města pražského.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Panoptikum (3.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Sandik

  21.12.2017

  Lehkost s níž Marek své detektivky píše je pouze zdánlivá, neboť je za nimi výborná znalost prvorepublikových reálií a také fakt, že příběhy vycházejí ze skutečných případů. Zajímavá je ovšem ještě jedna okolnost. Marek rozhodně nemá potřebu výrazněji torpédovat tehdejší společenské zřízení, to nejnápadněji vynikne ve srovnání s filmovými adaptacemi, v nichž je ideologická linka daleko vyhrocenější (Otec Goriot ze Záběhlic, z předchozího dílu). Naopak se místy dočteme o jakési základní touze po pravdě a spravedlnosti. Zda-li v tom je prozření prvorepublikového komunisty který si uvědomuje, že reální socialismus přinesl jen málo z toho co nabízel, a navíc mnohé zničil, nebo prostě jen sentiment stárnoucího muže, neumím říct. Čte se to ale výborně.

  Morgause

  19.11.2017

  Moc oceňuji krásný popis meziválečné Prahy, autor dokázal čtenáře přenést do jiné doby, kde bylo všechno tak nějak jednodušší, nebo se to tak alespoň zdálo. Policejní vyšetřování mi sice zavání pohledem Hurvínka na válku, ale jako skoro pohádkové příběhy uvádějící čtenáře do nekonečného škádlení policejního oddělení vražd a temné pražské galerky to bylo moc hezké čtení "na dobrou noc".

  iška

  11.04.2017

  Mám ráda jak ty knižní příběhy, tak jejich filmové zpracování. Je pravdou, že jsem je četla již před lety, ale díky knižní výzvě jsem se k některým vrátila a dobrý.

  Bumeso

  13.07.2016

  Kvalita

  trudoš

  07.07.2016

  Oproti předchozím dvěma sbírkám o trochu slabší, především z toho důvodu, že většina povídek je postavená na stejné osnově. Ta trochu shazuje to, co bylo dosud v Panoptiku napsáno, protože vrchní policejní rada Vacátko najednou všechno ví, všechno zná a dává tím mimoděk najevo, jak jsou ostatní kriminalisté neschopní. Přitom každý z jeho detektivů je osobnost sama o sobě a své kvality už mnohokrát prokázali nám i zločincům. Navíc Vacátkova genialita není nijak ohromujícího ražení, spíše se projevuje jako ostřílený znalec lidských duší a většinu „záhad“ by tak mohl odhalit prakticky kdokoliv, kdo strávil nějaký čas mezi pražskou galerkou.
  Jiří Marek tentokrát své texty pojal trochu rozmáchle a tam, kde jsem dřív obdivoval jeho umění krátkého příběhu, už občas vystrkuje růžky nezbedná vatařina. Ovšem závěrečné povídky dokazují, že mistr se prostě nezapře a všichni kritici mu mohou být leda pro smích. Klobouk dolů, rozhodně jedna z nejvýraznějších osobností československé detektivky.

  Lasti

  28.06.2015

  Škoda, že takových knížek není víc.

  Filatov

  03.07.2014

  Povídky v této knize mají vysokou úroveň a případy "čtyřky" v čele s Vacátkem a ostatními rady jsou velmi zajímavé. Bouše a Brůžek ve svých případech také excelují a z celé knihy opravdu sálá ona krása prvorepublikové Prahy s onou roztomilostí. Nejlepší byly případy roztomilých místních chmatáků, které stejně vyšetřovatelé znají, protože obvod byl přeci jen malý a policisté si pro své lapky chodí na jistotu. 🙂

  mgeisselreiter

  01.04.2013

  Třetí kniha z trilogie Jiřího Marka je stejně dobrá jako předchozí dva díly. Některé povídky jsou více úsměvné, jiné zase víc ze života, celkově ale podávají moc pěkný obraz o prvorepublikové Praze a jejích lidech, psány čtivě a zajímavě. 90% a 5*, 1.4.2013. Přečetl jsem v souborném vydání Panoptikum.  TAGS:

  Online Panoptikum Města pražského ebook, Kniha Panoptikum Města pražského FB2, Download Panoptikum Města pražského PDF , Download Panoptikum Města pražského MOBI, Online Panoptikum Města pražského kniha, Zdarma Stažení Panoptikum Města pražského IPhone, Online kniha Panoptikum Města pražského PDF, Zdarma Panoptikum Města pražského DJVU, Zdarma Stažení Panoptikum Města pražského TXT, Stažení Panoptikum Města pražského RTF, Online Panoptikum Města pražského FB2 , e-kniha Panoptikum Města pražského stažení TXT, Zdarma Panoptikum Města pražského stažení kniha, e-kniha Panoptikum Města pražského download MOBI, Stažení Panoptikum Města pražského IPad, Číst Panoptikum Města pražského MOBI, Číst Panoptikum Města pražského DOC, Zdarma Panoptikum Města pražského AWZ, Download e-kniha Panoptikum Města pražského iPad , Zdarma Panoptikum Města pražského DJVU, Download Panoptikum Města pražského e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Panoptikum Města pražského DVD, Číst Panoptikum Města pražského TXT, Book Panoptikum Města pražského stažení DJVU, Panoptikum Města pražského stažení kniha zdarma, Panoptikum Města pražského stažení kniha pdf zdarma, Panoptikum Města pražského pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Panoptikum Města pražského pdf zdarma, Panoptikum Města pražského stažení kniha epub zdarma, Panoptikum Města pražského ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply