Panoptikum Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Panoptikum Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Panoptikum Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Panoptikum


Panoptikum měšťáků, byrokratů a jiných zkamenělin.
Málo známé humoristické povídky a záběry z let 1901-1922.
Je zde zachycena maloměšťácká atmosféra c. k. Rakouska, ale útočí i proti reakci z počátků první republiky, jejíž příslušníci jsou Haškovým terčem.

Výbor z Haškových humoresek naps. za soumraku Rakousko-Uherska a poč. 1. rep. ´Právě a teprve dnes můžeme s úsměvným porozuměním sledovat tento Haškův dějepis, líčící nám s dobrou mírou žluči a smíchu, jak zvolna hynula mocná kdysi monarchie se svými četnými služebníky a málopočetnými stoupenci, jak při tom nastávaly poslední dnové celých sociálních tříd, jak padaly a musily padat jejich obranné bašty v hospodářském zřízení, v politice, v kultuře. Je tedy Haškovo ´Panoptikum´ nejen kusem dějepisu našeho lidu a národa, ale také kapitolou přírodovědeckou, smíme-li se tak vyjádřit. Jar. Hašek nám předvádí typy zajímavějších živočichů, propadnuvších neodvolatelnému zániku: měšťáků, maloměštáků, byrokratů, aristokratů, nacionálních štváčů, policejních stvůr c.k. režimu, korupčníků, vykořisťovatelů, císařů a králů i knížat a jejich ponížených ministrů, politických stran, které dovedly velkolepě zachraňovat kapitalismus předstíranou láskou k národu, demokracii, svobodě či socialismu atd.Kniha v českém jazyce!


Stažení Panoptikum zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Panoptikum (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Panoptikum zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Panoptikum.pdf (EUR-0.00)

  Panoptikum.epub (EUR-0.00)

  Panoptikum.doc (EUR-0.00)

  Panoptikum.txt (EUR-0.00)

  Panoptikum.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Panoptikum.PDF – (EUR 0.00);

  Panoptikum.MOBI – (EUR 0.00);

  Panoptikum.EPUB – (EUR 0.00);

  Panoptikum.DOC – (EUR 0.00);

  Panoptikum.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Práce
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  maryzka

  20.04.2012

  sice nic mo ale kritika českých měštaku porhlých ještě rakouskou monarchii docela ujde  TAGS:

  Online Panoptikum ebook, Kniha Panoptikum FB2, Download Panoptikum PDF , Download Panoptikum MOBI, Online Panoptikum kniha, Zdarma Stažení Panoptikum IPhone, Online kniha Panoptikum PDF, Zdarma Panoptikum DJVU, Zdarma Stažení Panoptikum TXT, Stažení Panoptikum RTF, Online Panoptikum FB2 , e-kniha Panoptikum stažení TXT, Zdarma Panoptikum stažení kniha, e-kniha Panoptikum download MOBI, Stažení Panoptikum IPad, Číst Panoptikum MOBI, Číst Panoptikum DOC, Zdarma Panoptikum AWZ, Download e-kniha Panoptikum iPad , Zdarma Panoptikum DJVU, Download Panoptikum e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Panoptikum DVD, Číst Panoptikum TXT, Book Panoptikum stažení DJVU, Panoptikum stažení kniha zdarma, Panoptikum stažení kniha pdf zdarma, Panoptikum pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Panoptikum pdf zdarma, Panoptikum stažení kniha epub zdarma, Panoptikum ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply