Paradox moci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Paradox moci Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Paradox moci Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Paradox moci


Stručný a přehledný model, jak změnit naše počínání v našem každodenním životě – od kanceláře k jídelnímu stolu, z dětského hřiště do ložnice.

Machiavelistický pohled na moc jako vynucování si vliv sílou je jedním z nejzakořeněnějších proudů v naší kultuře, ale nový psychologický výzkum ukazuje, že tato vize je překonaná. Vliv si lze získat i prostřednictvím spolupráce a empatie – i když to svádí k myšlence, že budeme naopak slabší a zranitelnější. Doktor Keltner vysvětluje tento „paradox moci“ na případových studiích, které tyto staré mýty spolehlivě zboří. Odhaluje nám, jak si počínat nejen v práci, ale i v každodenním životě, partnerských vztazích nebo dokonce jak najít nový smysl svého života.Kniha v českém jazyce!


Stažení Paradox moci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Paradox moci (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Paradox moci zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Paradox moci.pdf (EUR-0.00)

  Paradox moci.epub (EUR-0.00)

  Paradox moci.doc (EUR-0.00)

  Paradox moci.txt (EUR-0.00)

  Paradox moci.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Paradox moci.PDF – (EUR 0.00);

  Paradox moci.MOBI – (EUR 0.00);

  Paradox moci.EPUB – (EUR 0.00);

  Paradox moci.DOC – (EUR 0.00);

  Paradox moci.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Omega
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Elyen

  03.06.2017

  Kniha nepřináší nic moc nového, ale je zajímavé, jak autor pohlíží na staré známé skutečnosti optikou moci – slova, které má i pro mě, jak autor poznamenává, pejorativní nádech. Znamená-li mocný člověk vlastně dobrý člověk, pak hurá do toho!
  Jednoduchá teze – moc získáváme od druhých tím, že se o ně zajímáme, že jsme štědří a přispíváme ke všeobecnému blahu, jakmile ji však získáme, máme tendenci stát se sebestřednými a přestat se o druhé zajímat, čímž moc zase ztrácíme – je ale zbytečně rozpitvávána a autor se často opakuje. Dopady moci a bezmoci navíc ukazuje na dvou extrémech – lidech opravdu chudých a opravdu bohatých, takže si z toho většinový průměr moc nevezme. Snad jen to, že nerovné podmínky v lidském světě rozhodně existují a každý z nás může svými drobnými životními činy přispívat k jejich vyrovnávání. A to není málo.  TAGS:

  Online Paradox moci ebook, Kniha Paradox moci FB2, Download Paradox moci PDF , Download Paradox moci MOBI, Online Paradox moci kniha, Zdarma Stažení Paradox moci IPhone, Online kniha Paradox moci PDF, Zdarma Paradox moci DJVU, Zdarma Stažení Paradox moci TXT, Stažení Paradox moci RTF, Online Paradox moci FB2 , e-kniha Paradox moci stažení TXT, Zdarma Paradox moci stažení kniha, e-kniha Paradox moci download MOBI, Stažení Paradox moci IPad, Číst Paradox moci MOBI, Číst Paradox moci DOC, Zdarma Paradox moci AWZ, Download e-kniha Paradox moci iPad , Zdarma Paradox moci DJVU, Download Paradox moci e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Paradox moci DVD, Číst Paradox moci TXT, Book Paradox moci stažení DJVU, Paradox moci stažení kniha zdarma, Paradox moci stažení kniha pdf zdarma, Paradox moci pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Paradox moci pdf zdarma, Paradox moci stažení kniha epub zdarma, Paradox moci ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply