Parníky vyplouvají Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Parníky vyplouvají Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Parníky vyplouvají Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Parníky vyplouvají


Vylíčit historii plavby v určité oblasti, ať je to třeba jen Vltava nebo nějaké moře, je vždy obtížný úkol, protože ji ovlivňovalo množství okolností. Přesto jsem se o to pro labskou plavební oblast pokusil, ovšem pouze se zaměřením na vlečnou paroplavbu, tedy do období, kdy nákladní čluny se zbožím byly přepravovány v závěsu kolesových vlečných parníků. K této nelehké práci mě přimělo vědomí, že toto historicky dlouhé a zajímavé období plavby nebylo českými historiky plavby ještě zpracováno, a také to, že v něm sehrály poměrně významnou roli soukromí loďaři, plavební podniky a loděnice sídlící v Čechách. Zaměřil jsem se především na vylíčení a zdůraznění českého přínosu labské paroplavbě.

Vedle kapitol o organizaci labské paroplavby a technickém vývoji jejích plavidel je do knihy pojato několik kapitol méně technických: o životě a plavbách českých soukromých loďařů, o třech parnících stejného jména a o barvách těles a komínových manžetách (nacionálkách) parníků několika velkých labských společností a rejdařství. Poslední kapitola knihy je věnována nákladní vlečné paroplavbě Československé plavební akciové společnosti Labské (ČPSL) od doby jejího založení v roce 1922 až do vyřazení parníků ze služby v 60. letech 20. století.Kniha v českém jazyce!


Stažení Parníky vyplouvají zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Parníky vyplouvají (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Parníky vyplouvají zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Parníky vyplouvají.pdf (EUR-0.00)

  Parníky vyplouvají.epub (EUR-0.00)

  Parníky vyplouvají.doc (EUR-0.00)

  Parníky vyplouvají.txt (EUR-0.00)

  Parníky vyplouvají.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Parníky vyplouvají.PDF – (EUR 0.00);

  Parníky vyplouvají.MOBI – (EUR 0.00);

  Parníky vyplouvají.EPUB – (EUR 0.00);

  Parníky vyplouvají.DOC – (EUR 0.00);

  Parníky vyplouvají.TXT – (EUR 0.00);
  TAGS:

  Online Parníky vyplouvají ebook, Kniha Parníky vyplouvají FB2, Download Parníky vyplouvají PDF , Download Parníky vyplouvají MOBI, Online Parníky vyplouvají kniha, Zdarma Stažení Parníky vyplouvají IPhone, Online kniha Parníky vyplouvají PDF, Zdarma Parníky vyplouvají DJVU, Zdarma Stažení Parníky vyplouvají TXT, Stažení Parníky vyplouvají RTF, Online Parníky vyplouvají FB2 , e-kniha Parníky vyplouvají stažení TXT, Zdarma Parníky vyplouvají stažení kniha, e-kniha Parníky vyplouvají download MOBI, Stažení Parníky vyplouvají IPad, Číst Parníky vyplouvají MOBI, Číst Parníky vyplouvají DOC, Zdarma Parníky vyplouvají AWZ, Download e-kniha Parníky vyplouvají iPad , Zdarma Parníky vyplouvají DJVU, Download Parníky vyplouvají e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Parníky vyplouvají DVD, Číst Parníky vyplouvají TXT, Book Parníky vyplouvají stažení DJVU, Parníky vyplouvají stažení kniha zdarma, Parníky vyplouvají stažení kniha pdf zdarma, Parníky vyplouvají pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Parníky vyplouvají pdf zdarma, Parníky vyplouvají stažení kniha epub zdarma, Parníky vyplouvají ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply