Peníze a manželství Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Peníze a manželství Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Peníze a manželství Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Peníze a manželství


Známý český psycholog PhDr. Tomáš Novák se zabývá konflikty v manželství souvisejícími s penězi, výdělkem a životním stylem, který vyžaduje vysoký příjem. Knihu věnuje především široké veřejnosti a postihuje všechny souvislosti mezi partnerským vztahem a financemi. Vedle psychologické části čtenáři jistě ocení i část právnickou, která obsahuje například i seznámení s obsahem předmanželské smlouvy. Nezapomíná však ani na otázky výživného dětem podnikatelů ve ztrátě, otázky výživného za trvání manželství a podobně.Kniha v českém jazyce!


Stažení Peníze a manželství zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Peníze a manželství (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Peníze a manželství zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Peníze a manželství.pdf (EUR-0.00)

  Peníze a manželství.epub (EUR-0.00)

  Peníze a manželství.doc (EUR-0.00)

  Peníze a manželství.txt (EUR-0.00)

  Peníze a manželství.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Peníze a manželství.PDF – (EUR 0.00);

  Peníze a manželství.MOBI – (EUR 0.00);

  Peníze a manželství.EPUB – (EUR 0.00);

  Peníze a manželství.DOC – (EUR 0.00);

  Peníze a manželství.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  1v8na

  07.10.2015

  Kniha je velmi poučná, dává cenné rady, rozebírá partnerské/manželské vztahy versus peníze a finanční situaci rodiny. Jsou zde i testy a možnosti dozvědět ses, jaký náhled máme mít na finance. Velmi se mi líbila a rozšířila moje obzory.

  vesirena

  17.02.2012

  Praktická příručka pro manžele, kteří jsou spolu méně jak 20 let…no řekla bych, že pak už ji nebudou potřebovat…ale?

  V knize je probrána otázka peněz a to nejen při soužití, ale i po rozvodu…a co mě zaujalo i otázka hospodaření s penězi, případně vedení "účetnictví " a jak z muže peníze vydolovat, když je to skrblík… no v dnešní době to již takový problém není, protože ženy již mají svá konta….ale, co když je pak žena na mateřské a stane se finančně závislou na partnerovi?
  No prostě kniha, která by měla být na nočním stolku všech mladých párů- nebo aspoň jejich něžných poloviček.  TAGS:

  Online Peníze a manželství ebook, Kniha Peníze a manželství FB2, Download Peníze a manželství PDF , Download Peníze a manželství MOBI, Online Peníze a manželství kniha, Zdarma Stažení Peníze a manželství IPhone, Online kniha Peníze a manželství PDF, Zdarma Peníze a manželství DJVU, Zdarma Stažení Peníze a manželství TXT, Stažení Peníze a manželství RTF, Online Peníze a manželství FB2 , e-kniha Peníze a manželství stažení TXT, Zdarma Peníze a manželství stažení kniha, e-kniha Peníze a manželství download MOBI, Stažení Peníze a manželství IPad, Číst Peníze a manželství MOBI, Číst Peníze a manželství DOC, Zdarma Peníze a manželství AWZ, Download e-kniha Peníze a manželství iPad , Zdarma Peníze a manželství DJVU, Download Peníze a manželství e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Peníze a manželství DVD, Číst Peníze a manželství TXT, Book Peníze a manželství stažení DJVU, Peníze a manželství stažení kniha zdarma, Peníze a manželství stažení kniha pdf zdarma, Peníze a manželství pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Peníze a manželství pdf zdarma, Peníze a manželství stažení kniha epub zdarma, Peníze a manželství ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply