Pepánek nezdara Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pepánek nezdara Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pepánek nezdara Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pepánek nezdara


Kniha v českém jazyce!


Stažení Pepánek nezdara zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pepánek nezdara (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pepánek nezdara zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pepánek nezdara.pdf (EUR-0.00)

  Pepánek nezdara.epub (EUR-0.00)

  Pepánek nezdara.doc (EUR-0.00)

  Pepánek nezdara.txt (EUR-0.00)

  Pepánek nezdara.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pepánek nezdara.PDF – (EUR 0.00);

  Pepánek nezdara.MOBI – (EUR 0.00);

  Pepánek nezdara.EPUB – (EUR 0.00);

  Pepánek nezdara.DOC – (EUR 0.00);

  Pepánek nezdara.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  babicka_amalka

  16.02.2017

  velmi oblíbená knížka – tedy pro mě; a jako městské dítě (navíc jen "pražskou" babičkou) jsem jim velmi záviděla vesnická dobrodružství, které jsme my děti ve městě takhle prožít nemohly 😉

  Eumenida

  16.07.2016

  Pepánka nezdaru jsem četla nedávno a líbila se mi víc jakožto dospělé osobě, než jako dítěti. Navíc, Pepánek je typicky klukovská knížka.
  Zajímavé na této knize je, že se dá číst i očima dospělého, protože ten víc než dítě dovede ocenit pravdivost příběhu (a věřím, že kniha byla sepsána podle vzpomínek na vlastní dětství, vlastně podobně jako Gabra a Málinka). Co se mi líbilo, z Pepánka nedělali žádného hrdinu, byl vlastně pěkný kvítko a vykuk. Přitom ale typ, co se ve světě neztratí, uměl se bránit a když věřil tomu, co dělá, uměl si stát za svým (viz jeho krádež Jakobových peněz, což bylo v jeho očích v pořádku, protože tím vlastně uhradil cenu hračky, kterou mu Jakub zničil).
  Přitom se dalo při čtení vysledovat nelehký život lidí v té době, vzpomínky na doby opravdu krušné (když dědeček dětem popisuje stavení a některé záznamy, které jsou na něm naznačeny). O novodobé pohádce, kterou jim vypráví vypráskaný dědeček, ani nemluvě – ta pohádka neuvěřitelně sedí i na dnešní moderní dobu. 🙂
  Knize bych dala takových 60-70%. Mimo jiné zajímavá sonda do života tehdejších lidí.

  malvosino

  29.06.2016

  Pepánek je takové trochu zlobivější dítě vyrůstající v rodině menšího sedláka (mají služku Madlu a čeledína Jakuba). Má bratra Vojtíška, dva dědečky, malého a velkého a ve vesnici to žije, protože dětí je tam jako smetí.

  Knihu považuji za dobrou, píše se v ní o světě dávno zašlém (jestli se nepletu tak epizodní událostí je bitva s Prusy u Hradce v r. 1867). Z knihy je cítit jakási autenticita, autor ten svět evidentně zažil z prvé ruky, což čtenáři to pomůže se do té doby přenést a zažít relativně idylický svět vesnice 19. století s ním.

  maryzka

  25.05.2012

  Kdysi jsem ji měla vypujčenou z knihovny- nevim jak mohla být populární. Kniha byla podle mého názoru nemastná, neslaná – dětský svět, který jsem nepochopila- člověk spíš pochopil Barunku od Zápotockého.  TAGS:

  Online Pepánek nezdara ebook, Kniha Pepánek nezdara FB2, Download Pepánek nezdara PDF , Download Pepánek nezdara MOBI, Online Pepánek nezdara kniha, Zdarma Stažení Pepánek nezdara IPhone, Online kniha Pepánek nezdara PDF, Zdarma Pepánek nezdara DJVU, Zdarma Stažení Pepánek nezdara TXT, Stažení Pepánek nezdara RTF, Online Pepánek nezdara FB2 , e-kniha Pepánek nezdara stažení TXT, Zdarma Pepánek nezdara stažení kniha, e-kniha Pepánek nezdara download MOBI, Stažení Pepánek nezdara IPad, Číst Pepánek nezdara MOBI, Číst Pepánek nezdara DOC, Zdarma Pepánek nezdara AWZ, Download e-kniha Pepánek nezdara iPad , Zdarma Pepánek nezdara DJVU, Download Pepánek nezdara e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pepánek nezdara DVD, Číst Pepánek nezdara TXT, Book Pepánek nezdara stažení DJVU, Pepánek nezdara stažení kniha zdarma, Pepánek nezdara stažení kniha pdf zdarma, Pepánek nezdara pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pepánek nezdara pdf zdarma, Pepánek nezdara stažení kniha epub zdarma, Pepánek nezdara ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply