Pět falešných stop Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pět falešných stop Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pět falešných stop Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pět falešných stop


Detektivní román, v němž vraždu nesnesitelného hašteřivého malíře vyšetřuje dobře známý výstředník lord Petr Wimsey.
V Galloway, ráji malířů a rybářů, je v místním potoce nalezen mrtev krajinář Campbell, protivný a militantní chlapík, kterého nikdo příliš nelituje. Přítomný lord Wimsey na jeho smrti s potěšením shledá podezřelé okolnosti a vytuší možnou vraždu. Případ je velmi složitý, jeho lordstvo se svým pověstným důvtipem (a za pomoci policie) však postupně vyloučí falešné stopy a dospěje ke konečnému správnému řešení. Tato detektivka se podobá rozkošné staré dámě: ač upovídaná a léty již poněkud zvetšelá, svým vtipem a stopami bývalého šarmu stále předčí i leckterou mladší soupeřku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pět falešných stop zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pět falešných stop (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pět falešných stop zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pět falešných stop.pdf (EUR-0.00)

  Pět falešných stop.epub (EUR-0.00)

  Pět falešných stop.doc (EUR-0.00)

  Pět falešných stop.txt (EUR-0.00)

  Pět falešných stop.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pět falešných stop.PDF – (EUR 0.00);

  Pět falešných stop.MOBI – (EUR 0.00);

  Pět falešných stop.EPUB – (EUR 0.00);

  Pět falešných stop.DOC – (EUR 0.00);

  Pět falešných stop.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Lord Petr Wimsey (7.)

  Originální název:

  The Five Red Herrings (1931)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , NLN – Nakladatelství Lidové noviny
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  woodward

  24.07.2015

  Je to klasika trochu ve stylu inspektora Frenche. Složité úhybné manévry pachatele skrze falešné alibi, odevzdané či neodevzdané jízdenky atd. Já mám detektivky rád především jako příběhy o pátrání a logických dedukcích, takže mi to až tak nevadilo, i když prodleva mezi odhalením vraha a jeho zatčením, protože lord Petr nejdřív musí prozkoumat všechny jeho kličky a posbírat důkazy, je zde přece jenom dost dlouhá. Tři hvězdy.

  juvelinokivi

  30.05.2014

  Zatím nejhorší detektivka od Sayersové, co jsem četla. Souhlasím s Trautenbergem – spousta komplikovaných konstrukcí a rekonstrukcí a žádné zajímavé situace. Myslela jsem si, že na tomhle románu se Sayersová teprve zaučovala – a pak jsem zjistila, že jde o její devátý (!) detektivní román. Asi u ní platí, že čím starší a zkušenější, tím horší. P.S. Vzkaz pro ty, kdo po přečtení téhle detektivky chtějí Sayersovou navždy zatratit: Nenechte se otrávit a sáhněte po knize "´Vražda potřebuje reklamu".

  Trautenberg

  08.12.2013

  Staromódní detektivka s lordem Wimseyem -kdo to má rád, tak si to asi užije, ale mně se zdála zápletka hodně komplikovaná – samá složitá vlaková spojení atd  TAGS:

  Online Pět falešných stop ebook, Kniha Pět falešných stop FB2, Download Pět falešných stop PDF , Download Pět falešných stop MOBI, Online Pět falešných stop kniha, Zdarma Stažení Pět falešných stop IPhone, Online kniha Pět falešných stop PDF, Zdarma Pět falešných stop DJVU, Zdarma Stažení Pět falešných stop TXT, Stažení Pět falešných stop RTF, Online Pět falešných stop FB2 , e-kniha Pět falešných stop stažení TXT, Zdarma Pět falešných stop stažení kniha, e-kniha Pět falešných stop download MOBI, Stažení Pět falešných stop IPad, Číst Pět falešných stop MOBI, Číst Pět falešných stop DOC, Zdarma Pět falešných stop AWZ, Download e-kniha Pět falešných stop iPad , Zdarma Pět falešných stop DJVU, Download Pět falešných stop e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pět falešných stop DVD, Číst Pět falešných stop TXT, Book Pět falešných stop stažení DJVU, Pět falešných stop stažení kniha zdarma, Pět falešných stop stažení kniha pdf zdarma, Pět falešných stop pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pět falešných stop pdf zdarma, Pět falešných stop stažení kniha epub zdarma, Pět falešných stop ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply