Phoenix Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Phoenix Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Phoenix Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Phoenix


Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. Darina již pomohla objasnit tajemství smrti Jonase, Arizony a Summer. Nyní ji čeká to nejtěžší… Odhalit okolnosti záhadné smrti Phoenixe. Krásný mrtvý Phoenix, Darinin kluk, její největší láska. Už je to skoro rok, co zemřel, a oficiální verze vypovídá o rvačce na benzínce, při které byl ubodán. Kdo je zodpovědný za jeho smrt? Darina ví, že to musí zjistit, a že pak Phoenixe ztratí navždy… Opouštějí ji síly, nenachází u nikoho pomoc. Dokonce samotný Phoenix jako by pravdu znát nechtěl. Neviditelná křídla tlučou a Krásní mrtví nenaleznou klid, dokud pravda nevyjde najevo. Čas běží…Kniha v českém jazyce!


Stažení Phoenix zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Phoenix (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Phoenix zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Phoenix.pdf (EUR-0.00)

  Phoenix.epub (EUR-0.00)

  Phoenix.doc (EUR-0.00)

  Phoenix.txt (EUR-0.00)

  Phoenix.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Phoenix.PDF – (EUR 0.00);

  Phoenix.MOBI – (EUR 0.00);

  Phoenix.EPUB – (EUR 0.00);

  Phoenix.DOC – (EUR 0.00);

  Phoenix.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Krásní mrtví (4.)

  Žánr:
  Fantasy, Pro děti a mládež
  Formáty eknihy: EPUB, PDF
  Vydáno: , Fragment (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  Jája92

  předevčírem

  Zdárné zakončení celé série, které vám nic nepřidá ani neubere.

  hellena1523

  16.07.2017

  Sice jsem ten konec tak nějak čekala už od prvního dílu, ale dobré zakončení. Trochu teatrální, ale budiž. Taky mi trochu vadila anatomická nesmyslnost té situace, ale dobře, autorka to mohla v duchu vidět ještě trochu jinak…
  Trochu jsem se obávala nějakého patetického závěru v duchu Romea a Julie, který zaplať pánbůh nepřišel, namísto toho autorka využila docela rozumné řešení pro hlavní hrdinku.
  I další dějová linie Darina & Hunter mě nepatrně zklamala, protože jsem podobné rozuzlení čekala, ale doufala jsem, že to bude pojaté trochu lépe.
  Nicméně je to fajn YA se správně pubertálně protivnými postavami v městečku, kde se to hemží náctiletými harlejáři a každý puberťák má samozřejmě svou vlastní mašinu nebo alespoň vozítko.
  Za mě je to fajn zakončení průměrně dobré série. 🙂

  kklepkaa

  05.06.2017

  Nebudu hodnotit každou knihu zvlášť, ale ohodnotím celou sérii jako celek. Námět to je zajímavý, je to opravdu trochu něco jiného v tom moři upírů což na mě působí jako závan čerstvého vzduchu. Kniha je napsána celkem dospěle. Není přeslazená a všeho je tam tak akorát. Detektivní linka je zajímavá a udržuje čtenáře napnutého. Knihy jsem přečetla v podstatě za pár dní… mé nadšení bylo způsobeno hlavně tím, že jsem chtěla vědět, jak to dopadne s Phoenixem a Darinou. Konec byl takový… není to klasický happy end, ale asi to tak mělo být. Knihy jsou napsány velmi čtivě, občas je děj malinko předvídatelný, ale autorka dokáže překvapit. Tohle rozhodně není četba na zlepšení nálady. Totálně to z vás vycucá emoce… snad u každé knihy jsem brečela jak želva a poslední byla pro mě nejsmutnější a nejdepresivnější. Autorka skvěle zachytila to, když vám odejde někdo blízký. Nepůsobí to strojeně a nechce se vám bouchat hlavou o zeď. Snad jedna z mála knih, kdy sympatizuji s hlavní hrdinkou.

  PeM

  11.12.2016odpad!

  Mám z celé série spíš negativní pocit…..Darina mě štvala už od prvního dílu, víc než by pomáhala, tak co šlo, to zkonila….nakonec si to stejně každý vyřešil v podstatě sám díky cestování v čase a přesně jak jí řekl Brandon "já, já, já"……nápad na knihu dobrý, ale realizace katastrofa….

  KateChatt

  24.06.2016

  Další úžasná kniha téhle série, docela mě mrzí že už je konec.

  Danielle22

  31.01.2016

  Tato kniha se mi velmi moc líbila. Nemůžu uvěřit, jak moc jsem se vžila do Dariny.. Každou vteřinu jsem se snažila vnímat vše jako ona. Nikdy se mě kniha tak nedotkla. Teď můžu říct, že tato série knih patří k nejlepším ze všech, které jsem kdy četla.
  "Vždy a všude?" X "V mžiku."

  zuzana13

  10.12.2015

  Budu hodnotit celou knižní sérii. každá kniha byla skvělá. Doporučuji.

  Davina

  17.11.2015

  Asi nejlepší kniha z celé série, ale i tak to byl průměr. Asi to hodně ovlivnila Darina, snažila jsem se jí celou sérii přijít na chuť, ale nešlo to. Hodně mě zajímala smrt Phoenixe a vrah mě opravdu překvapil. Bylo mi jich v tu chvíli tak líto.
  V závěru stačí asi jen říct, že ke knihám se už nevrátím, ale nelituji jejich přečtení. Je to spíše pro nenáročné čtenáře, kteří to budou určitě hltat. Já jím nejsem, tak mi ty příběhy přišli v celku nudné, někdy jsem měla fakt chuť přeskočit až na konec knihy, ale to bych si neodpustila. Loučím se s vámi Krásní mrtví, odpočívejte v pokoji…

  Niky1981

  01.08.2015

  Tak já jelikož nejsem náročný čtenář a jsem romantička mě se celá serie líbila a to tak,že jsem ráno začla číst a večer jsem měla každy díl přečtený.Takže jeden den jeden díl. Akorát jsem čekala jiný konec pořád jsem do poslední stranky doufala a proto jsem si vymyslela svuj štastný konec a jsem spokojena a mé srdičko není smutné. Moc jsem ten poslední díl oplakala Pišete tady,že tam měl byt dodan epilog co se stalo s Darinou za 20 let no jak by to mohlo skončit,to jak byla popsána láska mezi nimi taková navěky až za hrob no nevím pokud něco takového zažila,že si najde jiného kluka a bude žít dál já bych měla pocit že jsem Phoenixe zradila na druhou stranu chápu,že je mladá a nemohla by zustat do konce života sama ale taková láska jakou měli mezi sebou je jen jedna 😀 a proto jsem si vymyslela ten štastný konec a je to chapu,že v životě taky všechno nekončí jen Hapy endem

  *Pájuše*

  13.07.2015

  Celou sérii bych zhodnotila slovy – totální výstřel do tmy!
  Nebylo by to špatné, jen kdyby to nebylo tak děcky naivní, předvídatelné a místy nudné. Vůbec se sama sobě divím, že jsem se do knih pustila. Každopádně poslední díl bych zhodnotila o stupínek výš, než předcházející tři.

  lenka608

  27.06.2015

  Poslední díl se mi zdál poněkud chaotický. Oproti ostatním lehce slabší. Nijak extra mě kniha nenadchla, nicméně nelituji, že jsem si ji přečetla.

  Sarri

  25.06.2015

  Přijde mi, že se autorka mohla s dějem více pomazlit. Podle mého byl konec docela odflinknutý, já chci po něčem takovém bulet jako želva a ještě dlouho si podobné scény pamatovat. Tady nic moc – konec prostě a jednoduše vyústil v tom samém stylu, v jakém plynuly všechny díly, je to trochu škoda, ale Maguireová to prostě pojala takhle jednoduše a odlehčeně a tečka. Na to, že to byl poslední a závěrečný díl, kdy má všechno vygradovat a být velkolepé, tak na to to nevypadá =/. Pro mě průměrná detektivka s romantickými prvky a tendencí tlačit čtenáři na city: zda-li povedeně, to posuďte sami =)

  kklepkaa

  06.05.2015

  Nebudu hodnotit každou knihu zvlášť, ale ohodnotím celou sérii jako celek. Námět je zajímavý, je to opravdu trochu něco jiného v tom moři upírů což na mě působí jako závan čerstvého vzduchu. Kniha je napsána celkem dospěle. Není přeslazená a všeho je tam tak akorát. Detektivní linka je zajímavá a udržuje čtenáře napnutého. Knihy jsem přečetla v podstatě za pár dní… mé nadšení bylo způsobeno hlavně tím, že jsem chtěla vědět jak to dopadne s Phoenixem a Darinou. Konec byl takový… není to klasický happy end, ale asi to tak mělo být. Knihy jsou napsány velmi čtivě, občas je děj malinko předvídatelný, ale autorka dokáže i překvapit. Tohle rozhodně není četba na zlepšení nálady. Totálně to z vás vycucá emoce… snad u každé knihy jsem brečela jak želva a poslední byla pro mě nejsmutnější a nejdepresivnější. Autorka skvěle zachytila to, když vám odejde někdo blízký. Nepůsobí to strojeně a nechce se vám bouchat hlavou o zeď. Snad jedna z mála knih, kdy sympatizuji s hlavní hrdinkou.

  Mishak

  23.04.2015

  Po dlouhé době jsem se konečně rozhodla dočíst tuhle sérii, protože mi Darina vůbec nepřirostla k srdci a neskutečně mě štvala…

  Nu, v celku byla každá kniha "na stejné brdo", lišily se jen okolnosti smrti Krásných mrtvých. Upřímně: tenhle poslední díl, ačkoliv se četl velice dobře, pro mě byl zklamáním… =/ Docela jsem se těšila na závěr, kdy se konečně zjistí, jak umřel Phoenix a nakonec jsem z toho měla dost rozporuplné pocity. Za prvé byla pro mě kniha jednoznačně nejslabší z celé série a za druhé bych uvítala nějakou kapitolu či epilog s odstupem času, kde bychom se dozvěděli, jak se se vším a hlavně odchodem Phoenixe Darina vyrovnala… Jak žila dál…

  Přesto všechno měla série zajímavý nápad, knihy mají spád a vcelku pěkné zápletky, ale pro měl byl nejlepší druhý díl Arizona a žádný se mu nevyrovnal. Za mě "pouze" 3 hvězdičky…

  ElisR1

  10.01.2015

  Já nevím, ale přišlo mi to už stejný, jako minulé díly, tudíž to ztratilo originalitu. Ale pořád se to četlo dobře.

  Nicollet483

  14.08.2014

  Série byla prostě perfektní.

  Misa25

  10.06.2014

  V knížkách se pomalu rozplétá příběh, který končí touto knihou, čtenář se musí přes všechny prokousat až k tomu, co ho zajímá nejvíce….doporučuji 😀

  LilianVanRose

  10.04.2014

  Knihy se mi moc líbili ale tato poslední mi teda přišla už jako prostě napsaná honem,honem….Ke konci si prostě člověk řekne že to převtělování můžou provést kdykoliv a určit tak kdykoliv vraha….No ale jinak jsem ráda že knihy mám :))

  Barča 008

  17.12.2013

  Ze začátku se to vždycky táhne, ale jakmile se Darina dá do pátrání, nemůžu se odtrhnout – to ale neplatilo pro tuhle knížku, možná proto, že mě hrozně mrzelo, že to je už poslední díl… Musím ale říct, že v předchozích dílech to bylo zajímavější 🙂

  TerezkaV

  10.12.2013

  Úžasné zakončení celé série, knížku jsem přečetla jedním dechem 🙂

  andulka1406

  14.04.2013

  To nejlepší nakonec? ANO! Tenhle díl byl vážně super. Drogové podsvětí, napětí, akce. U tohohle dílu se snad ani nedá nudit. Musíte číst dál a dál až nakonec. Tady mě vrah překvapil nejvíc ze všech dílů, přeběhla mi husí kůže, otevřela jsem pusu a jen jsem řekla: cože? No prostě super díl.

  PiperW

  09.02.2013

  Nejlepší díl je samozdřejmě Arizona. Nemůžu říct, že by se mi tenhle díl nelíbil, ale s jistotou můžu říct, že pro mě byl z celé serie nejslabší. Zezačátku se to strašně táhlo a říkala jsem si, že se porád omýlá totéž. Nakonci to zase autorka moc rychle ukončila. Takže tahle kniha pro mě lepší průměr. Nic to ale nemění na tom, že jako serie jsou Krásní mrtví jedna z nejlepších serii co jsem četla

  trynitrix

  11.12.2012

  Mno pořád u mě vede díl Arizona ale tohle taky nemělo chybu na závěrečný díl rozporuplné pocity jak to všechno dopadne, ale akce tu byla veliká nechtěla bych bejt v Darinině kůži 😀 fajerka jako…. co se týká konce i když se to vyřeší nakonec to je takový všelijaký.

  Kate.S

  02.12.2012

  Na tento díl jsem se těšila, ale úplně nenaplnil mé očekávání. Ta zápletka nebyla tak složitá a hlavně jsem čekala, že se najde způsob, jak by Darina s Phoenixem mohla zůstat. Také mi tam chyběla kapitola, kde bychom se dozvěděli, co se s Darinou stalo v budoucnosti. A co se týče Phoenixova vraha…bylo to předvídatelné. Hned jak jsem se začetla, tipla jsem na toho správného a ni mě to nijak nepřekvapilo.

  muchomurka

  30.11.2012

  Líbila se mi víc než druhý či třetí díl, ale doufala jsem, že konec bude šťastný. I přesto, že to bylo smutné, nelituji, že jsem to dočetla až do konce.

  manau

  22.11.2012

  Úžasná knížka, moc se mi líbila jenom mě nemile překvapil konec, kde sem čekala, že Phoenix a Darina zůstanou nějak spolu… A že jsme se nedozvěděli, jak Darina žila v budoucnosti. Mně osobně by se velmi líbilo, kdyby autorka dala na konec ješte jednu kapitolu 10 nebo 20 let později a dozvěděli bychom se, co se s Darinou stalo jestli si našla nového přítele nebo jestli zůstala sama nebo něco jiného… Ale krom tohohle se mi knížka velice libila a jsem moc ráda, že sem si ji přečetla =D  TAGS:

  Online Phoenix ebook, Kniha Phoenix FB2, Download Phoenix PDF , Download Phoenix MOBI, Online Phoenix kniha, Zdarma Stažení Phoenix IPhone, Online kniha Phoenix PDF, Zdarma Phoenix DJVU, Zdarma Stažení Phoenix TXT, Stažení Phoenix RTF, Online Phoenix FB2 , e-kniha Phoenix stažení TXT, Zdarma Phoenix stažení kniha, e-kniha Phoenix download MOBI, Stažení Phoenix IPad, Číst Phoenix MOBI, Číst Phoenix DOC, Zdarma Phoenix AWZ, Download e-kniha Phoenix iPad , Zdarma Phoenix DJVU, Download Phoenix e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Phoenix DVD, Číst Phoenix TXT, Book Phoenix stažení DJVU, Phoenix stažení kniha zdarma, Phoenix stažení kniha pdf zdarma, Phoenix pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Phoenix pdf zdarma, Phoenix stažení kniha epub zdarma, Phoenix ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply