Plamenné oči Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Plamenné oči Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Plamenné oči Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Plamenné oči


V edici Harlequin: pod pseudonymem Heather Graham Pozzessereová
Samantha Carlyleová přichází tragicky o otce i nejlepšího přítele, kteří zahynuli při hledání podmořského pokladu. Proto si nepřeje nic jiného než žít v klidu a ponechat poklad pokladem. Nevysvětlitelné události však nemají konce. Bývalý milenec Samanthy Adam O´Connor – se znenadání objevuje na ostrově. Současně Samantha pochopí, že její hosté na ostrově nejsou těmi, za které se vydávají. adam, který samanthu stále miluje se strachuje o její život a jen on sám ví, že jeho obavy jsou oprávněné. Dokáže Adam svou lásku zachránit?Kniha v českém jazyce!


Stažení Plamenné oči zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Plamenné oči (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Plamenné oči zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Plamenné oči.pdf (EUR-0.00)

  Plamenné oči.epub (EUR-0.00)

  Plamenné oči.doc (EUR-0.00)

  Plamenné oči.txt (EUR-0.00)

  Plamenné oči.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Plamenné oči.PDF – (EUR 0.00);

  Plamenné oči.MOBI – (EUR 0.00);

  Plamenné oči.EPUB – (EUR 0.00);

  Plamenné oči.DOC – (EUR 0.00);

  Plamenné oči.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  Eyes of Fire (1995)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Harlequin
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  havrmoni

  03.05.2017

  Tak nesympatickou hrdinku už jsem dlouho neviděla nebo spíš nečetla o ní. Příběh byl takový zmatený,nikdo nebyl tím kým měl být. A to já nemusím i když nebýt Sam,tak bych to i skousla. Takhle jsem pasáže s ní nebo její myšlenky trochu přeskakovala.

  PomněnkaPrvní

  26.03.2014

  Myslím, že to bylo příliš překombinované, nikdo není, za koho se vydává. Zajímavé, že zrovna tato jedna turistická skupina se sešla za účelem najít dávno potopenou loď Beldonu. Knížku hodnotím lehce podprůměrnou, vadila mi hlavní hrdinka – lehce zmatená, lehce hysterická, nesmyslně zbrklá. Raději mám knihy, které autorka píše pod jménem Shannon Drake, než pod jménem Heather Graham.

  Terinka1982

  22.05.2012

  Příjemné čtení, vztahový propletenec….dobrá zápletka  TAGS:

  Online Plamenné oči ebook, Kniha Plamenné oči FB2, Download Plamenné oči PDF , Download Plamenné oči MOBI, Online Plamenné oči kniha, Zdarma Stažení Plamenné oči IPhone, Online kniha Plamenné oči PDF, Zdarma Plamenné oči DJVU, Zdarma Stažení Plamenné oči TXT, Stažení Plamenné oči RTF, Online Plamenné oči FB2 , e-kniha Plamenné oči stažení TXT, Zdarma Plamenné oči stažení kniha, e-kniha Plamenné oči download MOBI, Stažení Plamenné oči IPad, Číst Plamenné oči MOBI, Číst Plamenné oči DOC, Zdarma Plamenné oči AWZ, Download e-kniha Plamenné oči iPad , Zdarma Plamenné oči DJVU, Download Plamenné oči e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Plamenné oči DVD, Číst Plamenné oči TXT, Book Plamenné oči stažení DJVU, Plamenné oči stažení kniha zdarma, Plamenné oči stažení kniha pdf zdarma, Plamenné oči pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Plamenné oči pdf zdarma, Plamenné oči stažení kniha epub zdarma, Plamenné oči ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply