Planéta Alti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Planéta Alti Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Planéta Alti Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Planéta Alti


Píše sa rok 2312. Ľudia žijú v Zjednotenom svete. Vládnu fantastickou technikou, lietajú na susedné planéty Zeme, usilujú sa prekonať rýchlosť svetla, obklopení sú všemožnými výdobytkami civilizácie. Akí sú však ľudia tohto veku? Na túto otázku hľadá odpoveď aj francúzsky spisovateľ Christian Grenier vo svojom fantastickom románe Planéta Alti. Podáva svoju predstavu o budúcnosti ľudstva i mnoho podnetov na premýšľanie. Vychádza z aktuálnej situácie – éry kozmických letov – a posúva ju i človeka do budúcnosti. So záujmom sledujeme autorovu predstavu o živote v roku 2312 a vymoženosti vedy a civilizácie sa nám nezdajú byť nedosiahnuteľné. Hrdina románu – Lio – mladý výskumník, objavuje život na planéte Alti, na ktorej veda a úroveň civilizácie prekročila tie najsmelšie predstavy pozemšťanov. S úžasom vidí, že Alťania, dávni potomkovia Zeme, žijú v naozajstnom bratstve, priateľstve, bez sporov a zločinov a dávajú všetky svoje sily a schopnosti pre rozvoj planéty. Sledujú zároveň život Zeme a udržujú kontakt s jej kultúrou, zachytávajúc zemské signály. Príchod Lia je pre nich príležitosťou, pri ktorej sa odvážia nadviazať kontakt so Zemou. Lio sa vracia na Zem plný nádeje a viery v zmenu sveta, stáva sa však zajatcom intríg a len za pomoci priateľov i vyslanca z planéty Alti sa mu podarí podať dôkaz o svojej nevine a čestných úmysloch.Kniha v českém jazyce!


Stažení Planéta Alti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Planéta Alti (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Planéta Alti zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Planéta Alti.pdf (EUR-0.00)

  Planéta Alti.epub (EUR-0.00)

  Planéta Alti.doc (EUR-0.00)

  Planéta Alti.txt (EUR-0.00)

  Planéta Alti.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Planéta Alti.PDF – (EUR 0.00);

  Planéta Alti.MOBI – (EUR 0.00);

  Planéta Alti.EPUB – (EUR 0.00);

  Planéta Alti.DOC – (EUR 0.00);

  Planéta Alti.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  La Machination

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Mladé letá
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)  TAGS:

  Online Planéta Alti ebook, Kniha Planéta Alti FB2, Download Planéta Alti PDF , Download Planéta Alti MOBI, Online Planéta Alti kniha, Zdarma Stažení Planéta Alti IPhone, Online kniha Planéta Alti PDF, Zdarma Planéta Alti DJVU, Zdarma Stažení Planéta Alti TXT, Stažení Planéta Alti RTF, Online Planéta Alti FB2 , e-kniha Planéta Alti stažení TXT, Zdarma Planéta Alti stažení kniha, e-kniha Planéta Alti download MOBI, Stažení Planéta Alti IPad, Číst Planéta Alti MOBI, Číst Planéta Alti DOC, Zdarma Planéta Alti AWZ, Download e-kniha Planéta Alti iPad , Zdarma Planéta Alti DJVU, Download Planéta Alti e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Planéta Alti DVD, Číst Planéta Alti TXT, Book Planéta Alti stažení DJVU, Planéta Alti stažení kniha zdarma, Planéta Alti stažení kniha pdf zdarma, Planéta Alti pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Planéta Alti pdf zdarma, Planéta Alti stažení kniha epub zdarma, Planéta Alti ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply