Podfuk na Korsice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podfuk na Korsice Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podfuk na Korsice Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Podfuk na Korsice


Podfuk na Korsice, volné pokračování knih Podfuk jako víno a Podfuk v Marseille, je ryzím potěšením v provensálském stylu, při jehož čtení se vám budou sbíhat sliny v ústech a zároveň se budete skvostně bavit. Peter Mayle je opět ve výborné formě – jeho spolehlivý stopař Sam Lewitt jako obvykle uspokojuje své hrdlo, žaludek a milostné touhy na jihu Francie, a přitom luští případ smrtelných intrik uprostřed společenské smetánky Riviéry.

Miliardář Francis Reboul si hoví na zahradě svého paláce nad Marseille a očekává příjezd dobrých přátel, Sama Lewitta a Eleny Moralesové, když náhle zpozoruje olbřímí jachtu, jejíž pasažéři jeví více než běžný zájem o jeho majetek. Majitelem jachty je hrabivý ruský magnát Oleg Vronsky, který má o Reboulovu rezidenci takový zájem, že se nezastaví před ničím. Když ji Reboul odmítne prodat, Vronsky se uchýlí k nechutným metodám. Načež přijde řada na Sama, který Reboulovi již v minulosti vytáhl nejeden trn z paty. Sam najde spojence mezi nájemnými žoldnéři z podsvětí, dokonce i z korzické mafie, a zajistí, aby se jeho přítel nestal obětí „ruské diplomacie“’ vzor Vronsky.

Hrozivé okolnosti však nezabrání Samovi a Elene účastnit se nablýskaných večírků, kde jiskří jak šampaňské, tak i filmové hvězdičky, a pochutnávat si na francouzské kuchyni – okázalými pokrmy počínaje a skromnými lahůdkami konče, jako například prvním chřestem sezóny, při jehož konzumaci je třeba něco si tajně přát. Avšak jak se Sam blíží k řešení případu, uvědomí si, že Reboul se může snadno ocitnout mezi těmi, kdo se už ze života nebudou těšit dlouho.Kniha v českém jazyce!


Stažení Podfuk na Korsice zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podfuk na Korsice (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Podfuk na Korsice zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Podfuk na Korsice.pdf (EUR-0.00)

  Podfuk na Korsice.epub (EUR-0.00)

  Podfuk na Korsice.doc (EUR-0.00)

  Podfuk na Korsice.txt (EUR-0.00)

  Podfuk na Korsice.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Podfuk na Korsice.PDF – (EUR 0.00);

  Podfuk na Korsice.MOBI – (EUR 0.00);

  Podfuk na Korsice.EPUB – (EUR 0.00);

  Podfuk na Korsice.DOC – (EUR 0.00);

  Podfuk na Korsice.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Sam Levitt (3.)

  Originální název:

  The Corsican Caper (2014)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  karel0684

  24. ledna

  Tyhle knihy se Samem Lewitem se čtou samy a. velmi dobře. Oddychovka na delší cestu vlakem či autobusem, vtipná, napínavá… A nedoporučuji číst nalačno!

  TeaPeter

  15.08.2016

  Opravdová humoristická jednohubka.

  niknikita

  10.05.2016

  Nehledejte tady srovnání s Rokem v Provence, ale přesto vás může pobavit mafiánská zápletka. Je jako vystřižená z některých praktik našeho století.

  hanča34

  11.01.2016

  No, komentář k přečtené knize není přesný, protože jsem ji nedočetla. Z knih od Mayleho se mi zdála nejslabší.

  mariva

  07.08.2015

  Mám ráda knížky Petera Mayle a miluji Korsiku, takže tahle knížka pro mě byla úžasným bonbonkem. Jediným jejím nedostatkem je, že není delší o:((

  ewi

  29.07.2015

  cista oddychovka, predvidatelna od zaciatku do konca, no vyborne sa cita na dovolenke, urobi vam prehliadku francuzskej gastronomie 😉

  alnahu

  21.04.2015

  Opět v provensálském stylu, příjemná oddechovka.  TAGS:

  Online Podfuk na Korsice ebook, Kniha Podfuk na Korsice FB2, Download Podfuk na Korsice PDF , Download Podfuk na Korsice MOBI, Online Podfuk na Korsice kniha, Zdarma Stažení Podfuk na Korsice IPhone, Online kniha Podfuk na Korsice PDF, Zdarma Podfuk na Korsice DJVU, Zdarma Stažení Podfuk na Korsice TXT, Stažení Podfuk na Korsice RTF, Online Podfuk na Korsice FB2 , e-kniha Podfuk na Korsice stažení TXT, Zdarma Podfuk na Korsice stažení kniha, e-kniha Podfuk na Korsice download MOBI, Stažení Podfuk na Korsice IPad, Číst Podfuk na Korsice MOBI, Číst Podfuk na Korsice DOC, Zdarma Podfuk na Korsice AWZ, Download e-kniha Podfuk na Korsice iPad , Zdarma Podfuk na Korsice DJVU, Download Podfuk na Korsice e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Podfuk na Korsice DVD, Číst Podfuk na Korsice TXT, Book Podfuk na Korsice stažení DJVU, Podfuk na Korsice stažení kniha zdarma, Podfuk na Korsice stažení kniha pdf zdarma, Podfuk na Korsice pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Podfuk na Korsice pdf zdarma, Podfuk na Korsice stažení kniha epub zdarma, Podfuk na Korsice ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply