Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender


Rodina Rouxova má pošetilou lásku ve vínku, což nevěští nic dobrého pro její nejmladší členku, Avu Lavender. Ava – skoro ve všech ohledech normální dívka – se narodila s křídly.
Ve snaze pochopit tuto svou zvláštnost a s rostoucí touhou zapadnout mezi své vrstevníky se šestnáctiletá Ava odváží do světa, naprosto nepřipravená na to, co ji může čekat, a naivní vůči zvráceným pohnutkám ostatních lidí. Lidí, jako je třeba zbožný Nathaniel Sorrows, který si Avu splete s andělem a jehož posedlost dívkou s křídly vygraduje v noci oslav letního slunovratu.
Tu noc se nebe roztrhne, vzduchem se mezi poletujícím peřím řinou provazce vod a osud Avy i její rodiny nabírá na ničivé kadenci….

Magický realismus, lyrická próza, bolest i vášeň a soužení – to vše v jedné knize!Kniha v českém jazyce!


Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.pdf (EUR-0.00)

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.epub (EUR-0.00)

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.doc (EUR-0.00)

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.txt (EUR-0.00)

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.PDF – (EUR 0.00);

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.MOBI – (EUR 0.00);

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.EPUB – (EUR 0.00);

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.DOC – (EUR 0.00);

  Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Strange and Beautiful Sorrows of Ava Lavender (2014)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , CooBoo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (59)

  Přidat komentář

  lulein

  28.12.2017

  Popis života jedné rodiny, který končí u Avy. Podivné, krásné a jemné jako její křídla

  kofee

  19.11.2017

  Slova této knihy vydechují vůně noční zahrady, kreslí vilu opředenou rodinným tajemstvím a dotýkají se srdcí všech, kteří znají drásajicí chuť lásky. Ta zlomí rodové prokletí, vstane jako Fénix z popele a roztáhne křídla. Láska je magická.

  parvitas

  17.10.2017

  Za takouto jednoduchou obálkou sa skrýva veľa. Je to román, o ktorom som nevedela okrem anotácie nič…
  Za prvé, je tam veľa vášne, hlavne tej potláčanej. A je tam aj kus mystiky a magického realizmu vtesnaného do príbehu štyroch generácií. Je to rozprávanie o Ave, dievčati s krídlami, o jej babičke a mame, o súrodencoch a všetkých ľuďoch okolo, o všetkých tých prízrakoch a o láske, ktorá bola a nie je, ale možno bude…
  Užívala som si čítanie, vážne som si knihu zamilovala. Tá krutá, príšerná časť príbehu nakoniec prišla, aj keď som sa ju snažila nevnímať, že k nej dôjde, aj keď ju naznačovali, snažila som sa nevnímať ten nárast paniky, keď k tomu skutočne došlo. Po dočítaní si však pamätám viac to krásne, ako to bolestivé. Je to smutnokrásny príbeh.

  bubblebut

  17.08.2017

  Velmi zvláštní kniha, která mě ale tak pohltila a okouzlila, že jsem ji okamžitě zařadila do mého seznamu nejoblíbenějších knih, a to jsem dost kritická. Naprosto krásné, pořizuju domů.

  Kao

  15.07.2017

  I přes to, že mě ten název příliš nelákal a bála jsem se, že to bude plytký teen román, jsem se do této knihy s pěknou obálkou pustila. A neudělala jsem chybu. Uchvátil mě spisovatelčin styl, její slovní spojení a celkové podávání příběhu.
  Jsem tak ráda, že tento příběh nekončí pohřbem hlavních postav, protože mám za to, že poslední dobou autoři neví jak jinak ukončit knihu, aby měla úspěch.
  Krásný příběh, ve kterém mě spisovatelka přesvědčila, že ještě existují lidé, kteří neodsuzují, a kteří mohou milovat vaši osobnost a ne jen váš zevnějšek.

  MíšaS.

  01.05.2017

  Vynikající, přečteno jedním dechem. Fantaskní román, který má vše.

  fruitbueno

  15.12.2016

  Souhlasím se všemi komentáři, které zde již byly vyřčeny, kniha je zvláštní, pozoruhodná, divná, jiná… Ženské postavy jsou hybatelky děje i emocí, nechybí pořádná porce neskutečného a snového, vše napsáno poměrně příjemným jazykem. Že bych přesto po knize sáhla znovu, to se asi říci nedá.

  HankaHail

  18.10.2016

  Tahle knížka je podivuhodně krásně divná :-).

  Samira

  18.07.2016

  Už jen pro způsob a styl psaní stojí tato podivuhodná, ale překrásná kniha za to. Je jako krásný obraz, jen vyvedená v temných barvách. Soužení a zavřených srdcí bylo v této mnohogenerační melancholické pohádce opravdu hodně.
  Nebude pro každého, ale koho si získá jistě se nechá unést na jejích "křídlech".
  Doporučuji!

  vikimi

  20.06.2016

  Knížku jsem rozečetla, ale nedočetla. Nezaujala mě ani příběhem ani svým stylem.
  Možná už jsem na takovéhle knížky moc stará 😀

  šneki

  15.06.2016

  Ze začátku mi vadilo vyprávění o ostatních postavách, ale rychle jsem se začetla a pak jsem si skoro všechny zamilovala… Hrál tam velkou roli tzv. efekt motýlích křídel či jak se tomu nadává, protože kdyby Emilienne nedala Marigold olíznout polevu, tak by se příběh vyvíjel úplně jinak. Dala bych 3* protože knihy není nijak nadpozemsky úžasná, ale pro podivíny a vyvrhely mám v srdci zvláštní místo 🙂

  noral

  12.06.2016

  Musím říct, že tento příběh mě velmi zaujal. Dobře napsaný a čtivý.

  petrzel

  13.05.2016

  Zajímavá kniha a moc se mi líbila.

  Emma8

  10.04.2016

  Ano, velice PODIVNÉ, ale přesto krásné…

  Týnka31

  10.02.2016

  Kniha je velmi zajímavá a zanechala ve mě spoustu zvláštních pocitů. Maličko mi připomínala 100 roků samoty. Člověk věci, které se v knize dějí, musí brát, že to tak je a nepřemýšlet nad tím, jak je to možné nebo nemožné. Kniha také umožňuje nahlédnout do koutů lidské duše až do těch nejbláznivějších koutů a představ.

  Smiley96

  12.01.2016

  Opravdu podivuhodný příběh, líbil se mi. Kniha ve Vás zanechá takový zvláštní dojem o kterém ještě dlouho přemýšlíte.

  Aléda

  28.12.2015

  Skvělá knížka!! Už dlouho mě lákalo téma magický realismus. Očekávání: velká. Realita: nezapomenutelný, ohromující a hodně netypický příběh podivuhodné rodiny. Autorce smekám.

  Ivka2003

  11.12.2015

  Kniha se mi velmi líbila. Zasadila ve mně něco jiného, co od normální knihy neočekávám. Nějaký jiný pocit. Tato kniha se podle mě liší od jiných, které jsem přečetla. Doporučuji všem!

  AdélaV.

  02.12.2015

  Docela zvláštní příběh… vlastně – NĚKOLIK docela zvláštních příběhů. Líbily se mi charaktery postav (o kterých by někdo mohl říct, že jsou příliš přehnané), které byly dané jejich prožitky a životem, líbilo se mi, že v každém tom příběhu můžu "za oponou" vidět metaforu ze života okolo sebe. Připadala jsem si u čtení nějak jako povzneseně a krásně…

  Lenka.Vílka

  04.11.2015

  Podivuhodný a krásný příběh zabalený v podivuhodné a krásné obálce. Obávala jsem se, že kniha bude nakonec nuda, protože byl úvod zdlouhavý (ale dávalo to smysl), jenže tenhle příběh vystihuje něco úplně jiného. Ono mi při čtení bylo tak nějak krásně a dobře. A klidně. Celý text je krásný a děj sice podivuhodný, ale dokonalý. Doporučuji.

  Neme

  03.11.2015

  Jedna z nejlepších knih jakou jsem kdy četla a naprosto jedinečná. Nebudu si hrát na drsňáka 😀 brečela jsem u ní 😀 ale nádherný příběh. Nádherná a nezapomenutelná kniha 🙂

  EthaneAlquane

  04.10.2015

  Je to úžasný příběh a já po knize vždy ráda šáhnu. Skutečně krásné čtení a ten konec…

  Nicol González

  21.07.2015

  Kniha byla velmi zajímavá a příběh této rodiny mě velmi zaujal. Je to krásné čtení a ke konci určitě budete zatajovat dech- jinak to ani nejde.

  Pistácie

  19.07.2015

  Dost zajímavý příběh, u kterého se mi při posledních stránkách neskutečně tajil dech. Neřadila bych ho k nejlepším, ale nelituji, že jsem měla možnost příběh objevit a přečíst do konce. Je to něco jiného, něco zvláštního a určitě i k zamyšlení.

  Prim.

  09.07.2015

  Tenhle příběh je hluboce fascinující, nedokázala jsem se od začátku odtrhnout a hodně
  mě to bavilo. Doporučuji všem.

  Honey19

  08.07.2015

  Tato kniha mne vůbec nenadchla. Příběh nezajímavý, nečtivý, děj se rozběhl až na posledních pár stránkách. Při čtení jsem měla pocit, že některé pasáže jsem již četla někde jinde. Absolutně mne neoslovila. Nicméně obálka knihy je krásná.

  Gooverka

  03.07.2015

  Od knihy jsem nic moc nečekala, a to se mi vrátilo v plné síle. Úžasný překlad od nakladatelství a příběh, který mě chytl a já musela stále číst dál a dál. Magický prostor, ve kterém se dějí zcela všední příhody. Moc se těším až tato nadějná spisovatelka vydá další knihu. Řadím ji k tomu nejlepšímu co jsem tento rok četla a určitě bude vždy patřit mezi knihy, které budu doporučovat 🙂

  Jass

  22.06.2015

  Hodnotit tuhle knihu je pro mě těžké, když jsem ji začala číst přišla mi celkem nudná, začátek byl rozvláčný a ta kniha mi přišla prostě divná, ale pak jsem se do té podivnosti zamilovala. Postavy byly naprosto skvělé, ať už ty staré, jako René nebo Pierette, tak Gabe, který se připojí až v prostřed příběhu, tak Rowe(aspoň doufám, že si to jméno pamatuju správně…). Příjemně mě překvapilo, že to nebyla kniha stylem holka potká kluka a žijí spolu šťastně až do smrti, i když se potkali na střední. Líbila se mi nevysvětlenost některých částí, jako třeba proč se Ava narodila s křídly, proč Emilliene vidí duchy, proč má Viviene tak dobrý čich, nebo proč je Henry takový jaký je (další skvělá postava…). Celkově z mám z téhle knížky vážně dobrý pocit.

  Clara del Valle

  13.06.2015

  Při čtení knihy jsem měla neodbytný pocit, že už jsem něco podobného četla tolikrát … příběh i styl psání mi silně připomíná Sto roků samoty, většinu knih Isabell Allende nebo krásnou, ale tady poměrně neznámou knihu Andělé nad Teheránem. Schéma stejné… ženské hrdinky nadané nadpřirozenými schopnostni a samozřejmě márquézovský styl vypravování. Ve chvíli, kdy se malá Pierette proměnila na ptáčka jsem to chtěla i odložit. Nakonec jsem knihu přečetla, je pěkná, čtivá, ale z mého pohledu už bohužel silně neoriginální.

  anibeni

  06.06.2015

  Tahle kniha byla pro mne překvapením, velmi milým překvapením…. Tak nějak jsem po přečtení anotace čekala něco trochu andělského, trochu zamilovaného a trochu normálně psaného… Ale dostalo se mi něčeho překvapivého – krásný příběh několika generací jedné rodiny a jejich přátel, psaný zvláštním stylem, přitom ale deroucí se pod kůži… při čtení jsem se usmívala, plakala, vnímala všechny ty podivnosti různých lidí a hlavně jsem měla pocit, že jsem tam s nimi…
  Nádherná kniha, opravdu nádherná..
  TAGS:

  Online Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender ebook, Kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender FB2, Download Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender PDF , Download Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender MOBI, Online Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender kniha, Zdarma Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender IPhone, Online kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender PDF, Zdarma Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender DJVU, Zdarma Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender TXT, Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender RTF, Online Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender FB2 , e-kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender stažení TXT, Zdarma Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender stažení kniha, e-kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender download MOBI, Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender IPad, Číst Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender MOBI, Číst Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender DOC, Zdarma Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender AWZ, Download e-kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender iPad , Zdarma Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender DJVU, Download Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender DVD, Číst Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender TXT, Book Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender stažení DJVU, Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender stažení kniha zdarma, Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender stažení kniha pdf zdarma, Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender pdf zdarma, Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender stažení kniha epub zdarma, Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply