Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pohádky a pověsti z Rychlebských hor Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pohádky a pověsti z Rychlebských hor


Tajemné, opuštěné, krásné. Takovými slovy popisuje Karel Jedonek Rychlebské hory. Nejsevernější pohoří českého Slezska má prochozené jak své boty. Toulával se jím, když chodíval pěšky z Ramzové za svým kamarádem do Vidnavy.

Rychlebské hory jej inspirovaly k sepsání knížky pohádek a pověstí z tohoto kraje. Ve své publikaci sebral pět pověstí, k nim doplnil dalších sedm příběhů pro děti, jichž je sám autorem.

Čtenáři se tak v knížce Karla Jedonka dočtou o vidnavském balvanu, zámku Jánský vrch, Venušáncích z Venušiných misek, porodní bábě z Uhelné nebo o hradu Rychleby.

Zdroj: http://sumpersky.denik.cz/kultura_region/okouzlily-jej-rychleby-tak-o-nich-napsal-knihu-pro-deti-20150211.htmlKniha v českém jazyce!


Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pohádky a pověsti z Rychlebských hor (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.pdf (EUR-0.00)

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.epub (EUR-0.00)

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.doc (EUR-0.00)

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.txt (EUR-0.00)

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.PDF – (EUR 0.00);

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.MOBI – (EUR 0.00);

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.EPUB – (EUR 0.00);

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.DOC – (EUR 0.00);

  Pohádky a pověsti z Rychlebských hor.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Pohádky, Pověsti
  Vydáno: , vlastním nákladem
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  tomas8334

  21.07.2017

  Krásná knížka pohádek a pověstí – čteme s holkama před spaním. Jsou nadšené, protože ta místa znají, ale doteď nevěděly nic o jejich historii – ani já ne.
  Ještě musím pochválit krásné obrázky! Tato knížka by si zasloužila dostat se do běžné distribuce!  TAGS:

  Online Pohádky a pověsti z Rychlebských hor ebook, Kniha Pohádky a pověsti z Rychlebských hor FB2, Download Pohádky a pověsti z Rychlebských hor PDF , Download Pohádky a pověsti z Rychlebských hor MOBI, Online Pohádky a pověsti z Rychlebských hor kniha, Zdarma Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor IPhone, Online kniha Pohádky a pověsti z Rychlebských hor PDF, Zdarma Pohádky a pověsti z Rychlebských hor DJVU, Zdarma Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor TXT, Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor RTF, Online Pohádky a pověsti z Rychlebských hor FB2 , e-kniha Pohádky a pověsti z Rychlebských hor stažení TXT, Zdarma Pohádky a pověsti z Rychlebských hor stažení kniha, e-kniha Pohádky a pověsti z Rychlebských hor download MOBI, Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor IPad, Číst Pohádky a pověsti z Rychlebských hor MOBI, Číst Pohádky a pověsti z Rychlebských hor DOC, Zdarma Pohádky a pověsti z Rychlebských hor AWZ, Download e-kniha Pohádky a pověsti z Rychlebských hor iPad , Zdarma Pohádky a pověsti z Rychlebských hor DJVU, Download Pohádky a pověsti z Rychlebských hor e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pohádky a pověsti z Rychlebských hor DVD, Číst Pohádky a pověsti z Rychlebských hor TXT, Book Pohádky a pověsti z Rychlebských hor stažení DJVU, Pohádky a pověsti z Rychlebských hor stažení kniha zdarma, Pohádky a pověsti z Rychlebských hor stažení kniha pdf zdarma, Pohádky a pověsti z Rychlebských hor pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pohádky a pověsti z Rychlebských hor pdf zdarma, Pohádky a pověsti z Rychlebských hor stažení kniha epub zdarma, Pohádky a pověsti z Rychlebských hor ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply