Pohřbení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pohřbení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pohřbení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pohřbení


Když jsou jizvy na duši hlubší než ty na těle… Je tomu už osmnáct let, co se z lesa vynořil Chris Jacobs. Jediný ze školního autobusu plného dětí, které byly uneseny neznámo kam. Vyhublý, zmrzačený, bez vzpomínek na to, co se stalo. Když se nyní najde masový hrob jeho spolužáků, jeden mezi nimi chybí – bratr reportéra Michaela Brodyho. Zoufalý novinář má jedinou možnost, jak odhalit pravdu: nalézt Chrise Jacobse, o němž ale nikdo netuší, kde by mohl být. Neví to ani Chrisova sestra Jamie, která se rozhodne Brodymu v pátrání pomoci. Po Chrisových stopách se však nevydávají jen oni – odhalení pohřbených těl přiměje vraha, aby se i po tolika letech zbavil posledního žijícího svědka svého hrůzného činu… Dokážou Michael a Jamie nalézt Chrise a přiznat jeden druhému, co k sobě cítí, dřív než bude pozdě?Kniha v českém jazyce!


Stažení Pohřbení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pohřbení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pohřbení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pohřbení.pdf (EUR-0.00)

  Pohřbení.epub (EUR-0.00)

  Pohřbení.doc (EUR-0.00)

  Pohřbení.txt (EUR-0.00)

  Pohřbení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pohřbení.PDF – (EUR 0.00);

  Pohřbení.MOBI – (EUR 0.00);

  Pohřbení.EPUB – (EUR 0.00);

  Pohřbení.DOC – (EUR 0.00);

  Pohřbení.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Tajemství kostí (3.)

  Originální název:

  Buried (2013)

  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Thrillery
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Mystery Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (26)

  Přidat komentář

  pipa36

  25. ledna

  Kriminální zápletka – výborná. Milostná zápletka – úsměvná a naprosto zbytečná. Autorka si asi nestačila ujasnit, jestli chce psát thriller nebo napínavý román pro ženy. Byl by to výborný a super dotažený thriller, ale milostná dějová linka mi tam opravdu nesedí, proto hvězda dolů.

  Kerberos

  25.09.2017

  Začínalo to tak slibně,ale změnilo se to v přeslazenou telenovelu.Nedoporučuji čtenářům trillerů.

  skubby

  29.07.2017

  Tohle byla zatím nejúžasnější kniha, kterou jsem četla….napětí, emoce, vášeň, strach, bolest, tajemno….dokonalé

  zazvorka

  08.07.2017

  Přečetla jsem jen za cenu velkého úsilí – natolik mne odpuzovala pseudoromantická linka v knize. Vůbec by mi nevadila dobře napsaná občasná šťavnatější scéna, ale pořád číst informace o tom, jak ji Michael otlapkává, jak ona na něm či on na ní spočívá vilným pohledem – nepočítám chlípné pohledy ostatních kolemjdoucích, no – rušilo to, protože to bylo hloupě napsané. Jak má člověk číst takové výplody – viz strana 101: "Pohyboval se suverénně, jako by každý sval v jeho těle měl přesně určený smysl, a všechny dohromady vytvářela energii, která ho obklopovala." Myslím, že kdyby autorka na začátku sdělila, že Jamie a Michael jsou děsně nadržení a co nejdříve na to skočí – a pak už se zabývala napínavou částí knihy, udělala by lépe.

  lifeoptimist

  07.07.2017

  Vzhledem k tomu, že mám moc ráda knihy Nory Roberts, kde je právě romantická linka spojená s detektivní zápletkou, jsem po knize sáhla a i když oproti Noře je vidět, že ta romantika se tolik nedařila, nicméně detektivka super, navíc s gradujícím dějem a docela napínavým koncem. Docela by mě zajímaly i další díly serie, protože další postavy z knihy byly také zajímavé a zároveň mě štve, že se u nás knihy vydávají cik cak (stejně jako R. Crais a jeho serie Cole a Pike, taky začaly až pátým dílem) nebo nejsou vydávány dál (opět např. Evanovich serie Nick a Kate, také už je vydáno 8 knih, ale u nás pouze dvě) prostě to zamrzí….. snad se dočkám
  Pro mě dobrý 🙂 🙂 🙂

  bookcase

  06.06.2017

  Nebylo to špatné, ale za mě určitě nemíchat napětí a romantiku dohromady.

  luciefeix

  29.05.2017

  čtivé , do konce jsem netušila kdo by za tím vším mohl stát , pro mě velice dobře propracované

  PetraBery

  20.04.2017

  Kniha je rozhodně čtivá, co se mi shodně s některými ostatními čtenáři úplně nelíbilo, byl zbytečně rozsáhlý milostný vztah mezi Jamie a Michaelem – tam autorka mohla ubrat. Kdo stál za vraždami se dalo uhodnout během četby, ale až tak mi to nevadilo a zážitek z četby nezkazilo. Hodnotím mezi 3 a 4.

  veronika4918

  12.04.2017

  Přečteno hodně rychle, protože jsem přeskakovala tu hrůzostrašnou romantickou linku. Mi povězte, kdo může tak rychle přeskakovat mezi tím, jak se trápí nad zmizením svého bratra (který byl pravděpodobně zavražděn) a tím, jakou má chuť na sex. Část závěru jsem tušila velice brzo a musím říct, že konečný závěr mi přišel dost ubohý … Díky téhle knize přestávám mít ráda slovo "princezna" 😀

  JankaV80

  10.04.2017

  Knížka se mi líbila, nechyběl ji náboj. Četla se dobře, nerada jsem ji odkládala a to i přes to, že jsem celkem brzy tušila, kdo za tím vším stojí (náznaků tam bylo hodně). Romantická linka příběhu mi nevadila, brala jsem to jako zpestření celého příběhu (i když dokonalost těch dvou osob nenechá nikoho na pochybách, že je to mírně přitažené za vlasy). Na stranu druhou, na obálce knihy je napsáno "romantika a napětí", tak těžko očekávat jen detektivku bez romantiky. Rozhodně super čtení na dovolenou či relaxační víkend.

  Lokina

  31.03.2017

  Má první kniha od této autorky a asi i poslední. Ne že by kniha byla špatně napsaná, to ne, čte se dobře, je srozumitelná, napínavá, zápletka tam byla. Ale já prostě nemusím tyhle knihy, kde je romantika, napětí a akce. Jistě v hodně knihách to bývá propojené, jak romantika a napětí, ale tady mi ta romantická linka přišla vynucená, taková nereálná. Asi pro mě by bylo lepší, kdyby ti dva hrdinové na to šli pomalu, tak jako zlehka do toho vztahu vstoupit. Tohle podání se mně prostě nelíbilo.

  ina77

  30.03.2017

  Já dávám 5 hvězdiček,protože knihy byla supr.Byla tam zápletka,měla spád a celkově byla zajímavá.No a princezna se dala zkousnout,bylo to v pohodě.Určitě si přečtu i další knihy

  biki

  25.03.2017

  Já bych nebyla tak přísná. Mě se knížka docela líbila – domnívám se, že motiv úvodního činu byl vysvětlen dostatečně, že způsob jeho provedení byl důsledkem osobnosti podřízeného padoucha (hlavní padouch s tím asi tak docela nepočítal, však mu to taky dal najevo). Nevadí mi, že onoho hlavního padoucha jsem rovněž odhadla hodně brzo. A vůbec mi nevadí, že o zážitcích unesených tam nic bližšího nebylo – stačily náznaky v podobě nočních můr Chrise, fotky z polaroidu či "vybavení" úkrytu. Musím ale souhlasit, že romantická linka působí v celé atmosféře příběhu trochu rušivě – některé jiné autorky, např. S.Brown, L.Howard či již zmiňovaná stará dobrá Nora Roberts, to mají zvládnuté lépe. Snad si na to dá autorka v jiných knihách pozor, protože příběh jako celek se mi jinak líbil.
  Jedinou opravdovou výhradu mám k tomu (jak už zde dříve uvedeno), že Chris i v úkrytu vystupoval pod "vlastním" jménem, protože při jeho IT schopnostech by neměl být problém toto vyřešit.

  alzbeta4340

  09.03.2017

  Pohřbení lákají zajímavým námětem a krásnou obálkou, takže jsem se na čtení těšila. Přes svoji čtivost mi ale tahle kniha nepadla do noty. Rušila mě romantická přeslazená linka příběhu, která jakoby nezapadala do zbývajícího děje. Ještě víc mi ale vadila nereálnost příběhu týkající se Chrise. Tohle by těžko zvládl nějaký agent Jejího Veličenstva, rozhodně ne traumatizované dítě.

  DominaCZ

  04.03.2017

  Game to v podstatě vyjádřila.
  Vyjmenovala vše zlé, co tam bylo.
  Nepromyšlené, debilně přeťaté tou princess linkou, která otravovala, ne vzrušovala.
  Naivně ženské, rádoby hrůzné, přičemž se ale nedovídáme, proč se to stalo.
  (SPOILER: vážně by měl Senátor zájem na autobusu malých děcek, který by nechal týrat svým albínovským řidičem..? A jaký asi tak ?!!!! )
  Nedovídáme se nic o těch chvílích unesených, pouze náznakové věty o tom, co se dělalo ve tmě nebo když měli hlad. Nepotřebuju být úchyl na to, abych jako čtenář, který čte knihu o unesených děckách, chtěla znát bližší fakta o kom jiným než těch unesených.
  Prostě …. nic moc.

  game

  01.03.2017

  nečítajte, keď ste ju ešte nečítali, malým spoilerom som sa nevedela vyhnúť. to proste nejde.

  Škoda. Mohol to byť dobrý thriller, keby ho napísal dobrý a invenčný autor. Námet a nápad boli dobré, všetko ostatné zlé. Tá princovská-princeznovská linka je to najhoršie, čo som v podobnom žánri kedy čítala, päsť na oko.
  Autorka sa zjavne hrá na J.D.Robb… ale keď dvaja robia to isté, nie je to nikdy to isté.
  Zvraty, deje, postavy, prvé strany dobre, potom až do konca celé zle – amatér vypátra za deň to, čo zlý zlý profesionál za celé roky nie, obeť celá vydesená sa skrýva o kúsok ďalej pod vlastným menom, hlavný zločinec je jasný od prvej chvíle, ako sa mihne v pozadí kdesi na začiatku, za tridsať rokov nikto nezbadá, že človek s nápadnou poruchou je človek s nápadnou poruchou, rodičia nespoznajú vlastné dieťa, namiesto varovania človeka v smrteľnom ohrození sa princ a princezná vrhnú do sexu…
  Je to hrozná bieda, zmätená celá kniha, nie len koniec.

  ADAMILA

  24.02.2017

  Kniha byla napínavá,bála jsem se drastických scén,ale vyvážil to romantický vztah hlavních hrdinů.Děj rychle gradoval ale konec byl zmatený a nepřirozený,konec mě zklamal.

  JanaDor

  17.02.2017

  V knize bylo několik zvratů, které mě překvapily. Výsledek pátrání vám samozřejmě neřeknu, ale působil na mě divně. Hlavně pointa, co odstartovalo zlo. Vynahradil mi to epilog, který se vrací k hrdinům po dvou měsících od vyřešení zločinu. Zde se dozvím, jaké to mělo dopady na jejich životy a tak nějak mě to potěšilo. Prostě mám ráda uzavřené konce. Myslím, že si to čtenář zaslouží. To, že si někdo myslí, že je fajn otevřený konec a domyslí si to dle svého, není pro mě.
  Celkově se mi to líbilo a kdo má rád propojení romantiky a napětí, určitě si knihu přečtěte.

  Paja1974

  16.02.2017

  Velmi dobře čtení. Zapletka,drama ,romantika i když ta mi až moc do děje nešla. Proto o hvězdičku min.Ale tema pribehu super.Možná kdyby se autor drzel detektivniho pribehu tak by to bylo top.Knihu doporučuji přečíst stojí za to.

  veronika9143

  15.02.2017

  To neobvyklé propojení romantiky a thrilleru mě docela při čtení rušilo. Kniha byla napínavá, ale milostný románek mě tolik nezajímal, jako samotné pátrání po zmizelých dětech. Nebýt toho, jednalo by se o skvělou knihu s neotřelým tématem. Proto jednu hvězdičku ubírám.

  zuzana2599

  13.02.2017

  Nezvyklé propojení romantiky a thilleru jsem přečetla velmi rychle, čtivost se příběhu upřít nedá. Možná tímto mixem žánrů mi knížka přišla vhodná spíš pro mladší ročníky, možná je to jen můj pocit při dočtení knihy. Přebal knihy je také velmi povedený a ani romantiky se mi nezdálo příliš, docela se vše hezky skloubilo. Ráda si někdy přečtu i další knihy z této série.

  kneslova

  11.02.2017

  Zajímavý a dobrý námět knihy dost kazí přehnaně obsáhlý popis vztahu mezi hlavními hrdiny. Takže je to zamíchaný thriller s románem pro ženy, což žádnému z těchto žánrů nepřidalo. A ta závěrečná scéna je trochu mimo – překombinovaná- málo uvěřitelná. Jak zde pode mnou už bylo napsáno, myslím, že mnohem lepšího výsledku by se dosáhlo zminimalizováním popisu milostného vzplanutí hlavních aktérů. Tak mezi 3 a čtyřmi hvězdičkami. Na hodnocení přidávám za dobrou čtivost knihy

  sona8058

  09.02.2017

  Pohřbení není špatná kniha, jen mi tam určité věci neseděly. Milostná zápletka mi přišla dost přitažená za vlasy a musím se přiznat, že tyhle stránky jsem spíše jen tak přelétla.
  Naopak detektivní příběh byl dobře vymyšlený!
  Možná, kdyby se autorka více věnovala téhle linii a jen mimochodem zmínila, že se do sebe Michael a Jamie zamilovali, tak by to bylo fajn.
  Chvilku jsem přemýšlela, kolik hvězdiček vlastně dám…3-4? Nakonec vyhrály 4, i když jsem už v polovině knihy věděla, kdo za tím vším je

  mmmisulka.r

  07.02.2017

  Co se napětí a detektivní linky týká, tak super! S tou romantikou jsem měla ale krapet problém. Nic to ovšem nemění na tom, že se Mystery Press opět vyznamenalo! Více v recenzi v záložkách. – Knižní deníček!

  martina1199

  05.02.2017

  Opravdu dobrý thriller. Zajímavá zápletka, napětí postupně eskalováno až do závěrečné pointy. Dala bych čtyři hvězdy, ale mám dvě výhrady.
  Ta hlavní – milostná linka mi ani tak nevadila, i když to šlo mezi Michaelem a Jamie podle mě až moc rychle vzhledem k okolnostem, za jakých se setkali. Co mi ale vadilo více, byl jejich popis. Jsem prostě trošku vysazená na to, když on je nádherný a neodolatelný a ona je krásná jako princezna. Přišli by mi reálnější, kdyby neměli až tak perfektní vlasy, oči, smyslná ústa, "vysportované" postavy apod. Ať jsou hezcí a přitažliví, ale ne dokonale.
  No a ta druhá – už někde v polovině knihy jsem uhádla hlavního padoucha. Motiv mi až tak úplně nedošel, ale postava ano. Čímž jsem byla trochu ochuzená o překvapení v pointě.

  Jana77

  26.01.2017

  Opět tleskám!! Skvěle propracovaný příběh. Od začátku sice tušíte, kdo je pachatel, ale nevíte, kdo za ním stojí. Napětí jak má být!  TAGS:

  Online Pohřbení ebook, Kniha Pohřbení FB2, Download Pohřbení PDF , Download Pohřbení MOBI, Online Pohřbení kniha, Zdarma Stažení Pohřbení IPhone, Online kniha Pohřbení PDF, Zdarma Pohřbení DJVU, Zdarma Stažení Pohřbení TXT, Stažení Pohřbení RTF, Online Pohřbení FB2 , e-kniha Pohřbení stažení TXT, Zdarma Pohřbení stažení kniha, e-kniha Pohřbení download MOBI, Stažení Pohřbení IPad, Číst Pohřbení MOBI, Číst Pohřbení DOC, Zdarma Pohřbení AWZ, Download e-kniha Pohřbení iPad , Zdarma Pohřbení DJVU, Download Pohřbení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pohřbení DVD, Číst Pohřbení TXT, Book Pohřbení stažení DJVU, Pohřbení stažení kniha zdarma, Pohřbení stažení kniha pdf zdarma, Pohřbení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pohřbení pdf zdarma, Pohřbení stažení kniha epub zdarma, Pohřbení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply