Pokušení A-ZZ Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pokušení A-ZZ Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pokušení A-ZZ Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pokušení A-ZZ


Kniha v českém jazyce!


Stažení Pokušení A-ZZ zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pokušení A-ZZ (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pokušení A-ZZ zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pokušení A-ZZ.pdf (EUR-0.00)

  Pokušení A-ZZ.epub (EUR-0.00)

  Pokušení A-ZZ.doc (EUR-0.00)

  Pokušení A-ZZ.txt (EUR-0.00)

  Pokušení A-ZZ.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pokušení A-ZZ.PDF – (EUR 0.00);

  Pokušení A-ZZ.MOBI – (EUR 0.00);

  Pokušení A-ZZ.EPUB – (EUR 0.00);

  Pokušení A-ZZ.DOC – (EUR 0.00);

  Pokušení A-ZZ.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Sci-fi
  Vydáno: , Práce
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Isew

  předevčírem

  Četla jsem před maturitou. Vzpomínám si, jak jsem se měla učit maturitní otázky a já raději četla tuhle knížku. Moc hezké vzpomínky.

  Hamec

  02.10.2017

  Hodně dobrý…
  Vtipný moment odkazující k době vzniku románu: I v době přileb pro zvýšení IQ, mikroelektroniky, mezihvězdných letů a elektro-aut se vám může stát, že vám zmizí stěrače.

  jindra-svita

  18.09.2017

  Připadá mi, že se v poslední době a explozi stále nových knih a autorů na Vladimíra Párala a jeho vizionářské knihy trochu zapomnělo, a je to škoda. Tuhle knihu už jsem párkrát četla a když jsem si ji znovu vzala teď do ruky, uvědomila jsem si, jak je stále současná. Právě nedávno mluvili někde o tom, co bychom dělali, kdyby teroristé například v Praze hrozili otrávením vody. A přesně tenhle modelový případ tam vlastně Páral má. A hle, po pár desítkách let, a může to být i skutečnost. Ale hlavně – v téhle knize, ale i v jeho jiných, mě fascinuje, jak dokáže vystihnout charaktery a jak se snaží objevit v každém zárodek slušného člověka. A tenhle optimismus v době, plné tv násilí, vražd a mnoha detektivních seriálů, mi velmi lahodí.

  Dandulka

  02.07.2017

  Už je to sice nějakou dobu, co jsem tuhle knihu četla, ale moc se mi líbila. Mám autora moc ráda, v knihovničce mi stojí mnoho jeho knih.

  Pajina68

  14.07.2016

  Jedna z těch hodně povedených knih od Párala.

  beluca

  27.04.2016

  Sci-fi žánr vůbec nevyhledávám, ale tato kniha mně velice pozitivně a mile překvapila a navíc od českého autora :-).

  woodward

  17.10.2015

  Dost netradiční česká scifi, fakt mě potěšila.

  Emule

  05.05.2015

  Páral – a s filozofickým přesahem. Byla jsem příjemně překvapená.

  p.stranska

  19.12.2014

  Při hodnocení jsem trošku váhala…na toto téma už jsem četla silnější příběhy(Pán much), ale Páralův styl mám ráda a krom toho posledních několik stránek příběhu mi šel až mráz po zádech, s jakou bravurou autor trefil podstatu lidské povahy. Dílo si 4 hvězdy určitě zaslouží.

  hoopoo

  28.09.2014

  Klasické dovolenkové čtení (nechť autor promine) – knihu jsem četl aspoň třikrát. Čtyři postavy (2 manželé, studentka a "starší" manažer) jsou pod lákáním od mimozemšťanů z Agaly – dostávají dárky, zážitky, lepší pracovní uplatnění… Kniha je psaná postupně z pohledu všech 4 osob, ak se postupně poddávají případně odporují vábením. Ale jak se říká, nic není zadarmo a nic není tak růžové, jak se na první pohled zdá.
  Velmi čtivé. Asi se kouknu po další knize od Párala 🙂

  Ječmínek

  15.06.2013

  Zpočátku jsem se u téhle knihy trochu nudil, ale pak … Párala nemusím, ale tahle se mu povedla.

  maximka

  10.11.2012

  Námět mě velice zaujal, zamýšlela jsem se nad tím, čeho všeho je člověk schopen k dosažení svých zájmů. forma se mi už tolik nelíbila.

  jprst

  19.11.2011

  Na většinu lidských vlastností nemá žádný vliv technický pokrok, pocit blahobytu a pohody je navíc dost subjektivní pocit. Autor prostě opět ukázal, že má naše povahové rysy dobře přečtené, a i když jde o sci-fi, nic lidského nebude v budoucnosti lidem cizí.  TAGS:

  Online Pokušení A-ZZ ebook, Kniha Pokušení A-ZZ FB2, Download Pokušení A-ZZ PDF , Download Pokušení A-ZZ MOBI, Online Pokušení A-ZZ kniha, Zdarma Stažení Pokušení A-ZZ IPhone, Online kniha Pokušení A-ZZ PDF, Zdarma Pokušení A-ZZ DJVU, Zdarma Stažení Pokušení A-ZZ TXT, Stažení Pokušení A-ZZ RTF, Online Pokušení A-ZZ FB2 , e-kniha Pokušení A-ZZ stažení TXT, Zdarma Pokušení A-ZZ stažení kniha, e-kniha Pokušení A-ZZ download MOBI, Stažení Pokušení A-ZZ IPad, Číst Pokušení A-ZZ MOBI, Číst Pokušení A-ZZ DOC, Zdarma Pokušení A-ZZ AWZ, Download e-kniha Pokušení A-ZZ iPad , Zdarma Pokušení A-ZZ DJVU, Download Pokušení A-ZZ e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pokušení A-ZZ DVD, Číst Pokušení A-ZZ TXT, Book Pokušení A-ZZ stažení DJVU, Pokušení A-ZZ stažení kniha zdarma, Pokušení A-ZZ stažení kniha pdf zdarma, Pokušení A-ZZ pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pokušení A-ZZ pdf zdarma, Pokušení A-ZZ stažení kniha epub zdarma, Pokušení A-ZZ ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply