Pokušenie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pokušenie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Pokušenie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Pokušenie


Žena. Jej vôňa, podoba, tajomstvo lákajú rovnako chlapca, ktorého mätú vlastné inštinkty, ako i zrelého muža s pohasínajúcou energiou. Kým pre dieťa je vzrušenie z obnaženého tela ešte nepochopiteľné, pre muža, ktorý už neočakáva nič ani od seba samého, môže oneskorené vzplanutie znamenať hotovú pohromu.

S hrdinom Holkovho najnovšieho románu sa v prvej časti stretávame ako s päťročným chlapcom citovo pripútaným k matke. Malý Peter chce poslúchať, no neveľmi sa mu to darí a po traumatizujúcom nočnom zážitku ho prenasledujú ešte aj jachtanie a nočné pomočovanie. Jeho detský svet je plný záhad, tajomstiev, pokušenia a objavov.

V druhej časti rozprávania je to už muž na hranici staroby, zunovaný stereotypným životom, znechutený chorobami a dôchodkom. Jedného dňa do jeho života vstúpi mladučké dievča. Netrvá dlho a život šesťdesiatnika prevráti naruby, omámi ho nečakaným záujmom i mladým telom. Manželka Magdaléna sa bráni, ako vie, jej zbrane partnera dráždia a vyháňajú z domu. Peter však uteká najmä sám pred sebou, pretože nech sa rozhodne akokoľvek, ani jedna z možností mu nezaručí to, po čom túži – stratenú mladosť a silu. Alebo naozaj existuje zázračný elixír? Pokušenie je obrovské!

Aj v tejto knihe Petra Holku si čitatelia vychutnajú jeho bravúrny rozprávačský talent, humor, iróniu i sebairóniu. S pokušením prečítať si tento smutnosmiešny, no istým spôsobom i dojímavý príbeh naozaj netreba bojovať.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pokušenie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Pokušenie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Pokušenie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Pokušenie.pdf (EUR-0.00)

  Pokušenie.epub (EUR-0.00)

  Pokušenie.doc (EUR-0.00)

  Pokušenie.txt (EUR-0.00)

  Pokušenie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Pokušenie.PDF – (EUR 0.00);

  Pokušenie.MOBI – (EUR 0.00);

  Pokušenie.EPUB – (EUR 0.00);

  Pokušenie.DOC – (EUR 0.00);

  Pokušenie.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Ikar (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  SilviaKovacikov

  28.06.2017

  Peter Holka píše krásnym jazykom, jeho knihy si vždy rada prečítam, najradšej pred spaním.

  zuzulique

  21.02.2013

  Mám rada autorovu sebairóniu, humor, jeho vyjadrovanie a atmosféru jeho kníh.
  Kniha Pokušenie je rozdelená na dve časti, musím povedať, že tá prvá sa mi páčila o niečo viac. Stretávame sa v nej s hrdinom detským, ktorý sa snaží vyrovnávať s mnohými vecami, ktoré sa dejú mimo jeho vôle (zlé sny, koktanie, nočné pomočovanie). Trošku som zapochybovala o tom, či 5ročný chlapec dokáže vnímať ženu tak, ako to vykreslil samotný autor, keďže chlapci v tom veku skôr dievčatami pohŕdajú a začínajú si ich všímať až trochu neskôr. Neviem, ťažko povedať, nebola som chlapec 🙂 Ja ako dievča som si síce všímala od škôlky, ale nevedela som posúdiť niekoho "krásu."

  V druhej časti sa prehupneme o niekoľko desiatok rokov dopredu, Peter je už dospelý a tápa. Má za sebou vzťahy, rozvod, smrť dcéry, prežíva druhé manželstvo, ktoré nie je ani zďaleka ideálne.

  Do života románového hrdina Petra vstupuje mladé dievča. Trochu klišé, trochu výčitka, náramná zhoda okolností, dievčina miluje knihu, ktorú miluje aj Peter. Má niečo po 20tke a miluje muža, ktorý už má väčšinu života za sebou, pretože…Dozviete sa v románe samozrejme :-)) Toto jediné by mi prišlo relatívne možné, no znovu som zapochybovala pri takej blbosti ako je napríklad to, že si slečna po skončení VŠ dokáže v BA platiť dvojizbový byt, aby tam mal aj Peter vlastný priestor. Ja viem, kravina, banalita, ale niekedy je to o detailoch, ale nepočula som ešte o žene, ktorá má taký plat, že môže takto žiť, pokiaľ máte predstavu o tom, aké sú ceny za byty v Bratislave 😛
  Ako to celé skončí a ako to vôbec môže skončiť, keď sa starší muž zamiluje do žaby?

  Celkovo sa mi kniha páčila, oceňujem rozprávačský talent a schopnosť zaujať. Osobne odporúčam knihy : Biele noci, čierne dni , Prekliatie a Nezabudnuteľná vôňa zrelej pšenice.  TAGS:

  Online Pokušenie ebook, Kniha Pokušenie FB2, Download Pokušenie PDF , Download Pokušenie MOBI, Online Pokušenie kniha, Zdarma Stažení Pokušenie IPhone, Online kniha Pokušenie PDF, Zdarma Pokušenie DJVU, Zdarma Stažení Pokušenie TXT, Stažení Pokušenie RTF, Online Pokušenie FB2 , e-kniha Pokušenie stažení TXT, Zdarma Pokušenie stažení kniha, e-kniha Pokušenie download MOBI, Stažení Pokušenie IPad, Číst Pokušenie MOBI, Číst Pokušenie DOC, Zdarma Pokušenie AWZ, Download e-kniha Pokušenie iPad , Zdarma Pokušenie DJVU, Download Pokušenie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Pokušenie DVD, Číst Pokušenie TXT, Book Pokušenie stažení DJVU, Pokušenie stažení kniha zdarma, Pokušenie stažení kniha pdf zdarma, Pokušenie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Pokušenie pdf zdarma, Pokušenie stažení kniha epub zdarma, Pokušenie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply