Ponožky pred odletom Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ponožky pred odletom Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Ponožky pred odletom Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Ponožky pred odletom


Pamäť má veľa čakární. Dá sa do nich nakuknúť, zalistovať v živote, prepašovať zopár historiek a spomienok – z hlavy na papier. Písanie je jediný dovolený spôsob kradnutia: človek okráda sám seba. Pamäť je vývojka. Písanie je ustaľovač. A zrazu sú pred nami fotografie spomienok.

Dušan Dušek aj v tejto knižke kradne zo života. No nielen sebe, kradne všade, kde sa dá, zapisuje si za uši každú dobrú vetu, ktorú začuje. Ponúka nám svoj obdiv k hovorovému jazyku, k viere, že to najlepšie vždy zaznie v rozhovoroch ľudí. Neskôr tieto vety votkáva do príbehov, pomocou ktorých mapuje svoje dôverne známe prostredia: Piešťany, Bratislavu, Šaštín. Navlieka ich na nitky ako koráliky, ktoré sa pri čítaní môžu zmeniť napríklad na lastovičky, usadené v jeseni na elektrických drôtoch pred cestou do teplých krajín, alebo aspoň na ponožky, sušiace sa vo vetre, prichytené štipcami o šnúru, ktoré sa takisto chystajú odletieť. Pri čítaní sa dá krásne lietať: z vety do vety, zo spomienky do spomienky, z jednej poviedky do druhej, či do tretej. Platí to aj pre túto novú poviedkovú knižku Dušana Dušeka.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ponožky pred odletom zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Ponožky pred odletom (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Ponožky pred odletom zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Ponožky pred odletom.pdf (EUR-0.00)

  Ponožky pred odletom.epub (EUR-0.00)

  Ponožky pred odletom.doc (EUR-0.00)

  Ponožky pred odletom.txt (EUR-0.00)

  Ponožky pred odletom.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Ponožky pred odletom.PDF – (EUR 0.00);

  Ponožky pred odletom.MOBI – (EUR 0.00);

  Ponožky pred odletom.EPUB – (EUR 0.00);

  Ponožky pred odletom.DOC – (EUR 0.00);

  Ponožky pred odletom.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Povídky, Literatura česká
  Vydáno: , Slovart (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Gracian1964

  02.04.2016

  Moje prvé stretnutie s Dušekom. Útla kniha, ktorá sa dá bez problémov prečítať na posedenie. Spomienky na detstvo, mladosť, pocity zo začínajúcej staroby. Dýchla z toho na mňa nostalgická atmosféra. Občas inzitná, bukolická. V jednej chvíli som si uvedomil, že raz aj ja vydýchnem naposledy. Šialené. Mierne ma to vydesilo. Ale nič sa s tým nedá urobiť. Buď ostať vydesený, alebo radšej myslieť na niečo iné. Neviem, či siahnem aj na ďalšie knihy od Dušana. Uvidíme. Knižka je nominovaná na cenu Anasoft litera. Či ju dostane, to je zatiaľ vo hviezdach. Má dosť výraznú konkurenciu. Želám autorovi veľa šťastia a plno inšpirácie. Dúfam, že sem pribudne viac komentárov.  TAGS:

  Online Ponožky pred odletom ebook, Kniha Ponožky pred odletom FB2, Download Ponožky pred odletom PDF , Download Ponožky pred odletom MOBI, Online Ponožky pred odletom kniha, Zdarma Stažení Ponožky pred odletom IPhone, Online kniha Ponožky pred odletom PDF, Zdarma Ponožky pred odletom DJVU, Zdarma Stažení Ponožky pred odletom TXT, Stažení Ponožky pred odletom RTF, Online Ponožky pred odletom FB2 , e-kniha Ponožky pred odletom stažení TXT, Zdarma Ponožky pred odletom stažení kniha, e-kniha Ponožky pred odletom download MOBI, Stažení Ponožky pred odletom IPad, Číst Ponožky pred odletom MOBI, Číst Ponožky pred odletom DOC, Zdarma Ponožky pred odletom AWZ, Download e-kniha Ponožky pred odletom iPad , Zdarma Ponožky pred odletom DJVU, Download Ponožky pred odletom e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Ponožky pred odletom DVD, Číst Ponožky pred odletom TXT, Book Ponožky pred odletom stažení DJVU, Ponožky pred odletom stažení kniha zdarma, Ponožky pred odletom stažení kniha pdf zdarma, Ponožky pred odletom pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Ponožky pred odletom pdf zdarma, Ponožky pred odletom stažení kniha epub zdarma, Ponožky pred odletom ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply