Porota Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Porota Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Porota Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Porota


Kniha v českém jazyce!


Stažení Porota zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Porota (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Porota zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Porota.pdf (EUR-0.00)

  Porota.epub (EUR-0.00)

  Porota.doc (EUR-0.00)

  Porota.txt (EUR-0.00)

  Porota.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Porota.PDF – (EUR 0.00);

  Porota.MOBI – (EUR 0.00);

  Porota.EPUB – (EUR 0.00);

  Porota.DOC – (EUR 0.00);

  Porota.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  The Runway Jury (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (11)

  Přidat komentář

  baterka.gs

  předevčírem

  Velmi napínavý a kvalitní příběh, bohužel vysoké množství postav a jmen zapříčinilo, že mi kniha hůře četla. Chápu, že to pozadí kolem všech porotců a právníků bylo nutné, avšak díky tomu se čtení táhlo. Čeká mě film a nepochybuji, že bude velmi příjemným doplněním.

  Kunki

  01. ledna

  První Grisham. Děj zaplněn postavami (vypsal jsem si přes 30 jmen), ale zvědavost, jak to celé dopadne mne nutila číst dál a dál. S nadšením jsem si poté pustil stejnojmenný film, na který odkazuje i obálka knihy, ale ten jsem otrávený po 20 minutách vypnul. Hlavní zápletka filmu se vyměnila asi za v tu dobu ožehavější téma a já jsem konečně pochopil, proč je v popředí obálky pistole, ačkoliv děj knihy opravdu žádný akční thriller není.

  RenkaB

  10.12.2017

  Přečteno v polštině – Ława przysięgłych, ISBN 978-83-241-3105-1, r. 2008. Knihu jsem dostala dárkem a nezklamala. V češtině ji už ale číst nejspíš nebudu. Jednou stačilo.

  Metroušek

  16.06.2017

  S posledními knihami Johna Grishama mám docela problém. Hodně zhuštěné, přehlcené fakty, postavami, jmény, plné dialogů… Nevím, proč se rozhodl – podle mého názoru – změnit styl, ale k lepšímu to podle mne není. Radši si přečtu vícekrát jeho již dnes klasické věci, než jedenkrát či dvakrát ty novější.

  ses3

  03.04.2017

  Upřímně jsem celou dobu čekala, že se dozvím něco šokujícího o Marlee, ale nakonec byl ten konec spíš takový suchý mi přišlo. Takže za mě pěkná čtivá kniha, ale mezi své favority ji asi nezařadím.

  tulip131

  23.07.2015

  Zápletka poutavá, avšak toto není klasicky Grisham, dost pasáží, kde se dlouho jen popisovalo. Kdyby tam nebyly, vůbec by nechyběly, kniha by mela o několik malo stran min, ale rychlejší spád, tak jak to Grisham umí.

  feex8

  05.12.2014

  Dobra kniha, aj ked clovek vie vytusit, ako asi dopadne.

  Moje hodnotenie: 80%

  aneleh18

  11.02.2014

  Naprosto super zápletka i když na naše poměry trochu sci-fi. Ale tak krásné vykreslení postav jsem už dlouho nečetla. John Grisham to prostě mistrně ovládá.

  BeruškaB

  12.11.2013

  Naprosto mě to dostalo, přečetla jsem to za 3 večery.
  Moc dobře napsaná kniha která vás okamžitě vtáhne do děje. :-))

  LG73

  09.06.2013

  Nikdy bych neveřila, že mě tato kniha dokáže, tak silně zasáhnout. Poprvé jsem ji četla před dvanácti lety, ale stále mi při vzpomínce na ni naskakuje husí kůže.

  IamTaiPan

  13.03.2012

  Výborná kniha výborného spisovatele a vypravěče, vřele doporučuji !  TAGS:

  Online Porota ebook, Kniha Porota FB2, Download Porota PDF , Download Porota MOBI, Online Porota kniha, Zdarma Stažení Porota IPhone, Online kniha Porota PDF, Zdarma Porota DJVU, Zdarma Stažení Porota TXT, Stažení Porota RTF, Online Porota FB2 , e-kniha Porota stažení TXT, Zdarma Porota stažení kniha, e-kniha Porota download MOBI, Stažení Porota IPad, Číst Porota MOBI, Číst Porota DOC, Zdarma Porota AWZ, Download e-kniha Porota iPad , Zdarma Porota DJVU, Download Porota e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Porota DVD, Číst Porota TXT, Book Porota stažení DJVU, Porota stažení kniha zdarma, Porota stažení kniha pdf zdarma, Porota pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Porota pdf zdarma, Porota stažení kniha epub zdarma, Porota ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply