Posel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posel Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posel Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posel


Představte si, že vám jednoho dne začnou do dopisní schránky chodit hrací karty se zašifrovanými úkoly – máte vstoupit do života úplně cizím lidem a najít způsob, jak jim pomoci v jejich nelehkém osudu. Nevíte, kdo vám karty posílá ani proč si vybral zrovna vás. Jasné je jenom to, že ví o každém vašem kroku a nenechá vás na pokoji, dokud sám nebude chtít přestat. Má vás zkrátka v hrsti. Přesně v této situaci se ocitá Ed Kennedy, devatenáctiletý taxikář, který až doposud dělil svůj čas mezi kamarády Marva, Ritchieho a Audrey (do které je beznadějně zamilovaný), věrného psa Portýra, hraní karet a svou práci, a má pocit, že se už na nic dalšího nezmůže. Ed na svých záchranných misích schytá spoustu bizarních výprasků, ale s každým úkolem roste jeho schopnost poradit si se vším sám a také vědomí, co musí udělat, aby jeho život za něco stál. Vyprávění vás upoutá situačním humorem a trefnými komentáři dospívajícího hrdiny.Kniha v českém jazyce!


Stažení Posel zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Posel (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Posel zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Posel.pdf (EUR-0.00)

  Posel.epub (EUR-0.00)

  Posel.doc (EUR-0.00)

  Posel.txt (EUR-0.00)

  Posel.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Posel.PDF – (EUR 0.00);

  Posel.MOBI – (EUR 0.00);

  Posel.EPUB – (EUR 0.00);

  Posel.DOC – (EUR 0.00);

  Posel.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  I am the Messenger (2002)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Formáty eknihy: EPUB, MOBI, PDF
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (223)

  Přidat komentář

  jittik

  22. ledna

  Zajímavé, k zamyšlení se nad vlastním životem

  ronniejohns

  27.12.2017

  Poté, co jsem přečetla Zlodějku knih, jsem se dozvěděla, že existuje i Posel. I Posla jsem přečetla jedním dechem. Přijde mi, že většina autorů má svůj specifický styl psaní. Mě však přijde, že Zlodějka knih a Posel by nemohli být odlišnější. Jiný styl psaní, zcela jiné téma, pohled a situaci, psychologie postav… Přesto mě bavily obě knížky. Nerada je srovnávám, protože se opravdu zdá, že jde o knihy od jiných spisovatelů. Určitě bych ale Posla ke čtení doporučila. Krásná oddechovka, na jejímž konci je třeba se trochu zamyslet.

  Paulus.1987

  12.12.2017

  Krásná kniha, která čtenáře může motivovat k tomu, aby vyšli ven a někomu pomohli. Stačí akorát nějaké popíchnutí. Třeba v podobě karty ve schránce… nebo knihy samotné. Nepatrnou vadou na kráse může být celkem nejasná pointa, ale je to skutečně detail.

  Evaho73

  12.12.2017

  P omoc.
  O hľaduplnosť.
  S pása.
  O beta.
  L áska.

  …aj toto sú niektoré z posolstiev tejto knihy, ktorých odosieľateľom je sám život.
  Posol je kniha, ktorá znovu nastavuje zrkadlo nášmu svedomiu.
  Posol je kniha, ktorá je veselá aj smutná, bolestná aj radostná.
  Posol je kniha, ktorá nám ukazuje cestu, akou máme ísť.
  Posol je kniha, ktorá nie je prvoplánová, tak ako sám život.
  Posol je kniha, ktorú odporúčam prečítať.

  slunicko1958

  10.12.2017

  Přečetla jsem několik stránek a řekla si, že tohle tedy opravdu ne. Nespisovná čeština v psané formě, to ale opravdu ne. Ale pak to přišlo. Najednou jsem se nechala vtáhnout do děje a ani nevím, jestli autor začal psát spisovně. Bylo mi to jedno nebo jsem to nevnímala? Příběh je krásný. Smála jsem se i potají utírala slzy.
  Neumím si představit, že by tento skvost četl žák 6. třídy. Možná deváťáci by pochopili, ale nebylo by jich mnoho. Takže bych s tou "cílovou skupinou" byla opatrnější.

  l0st-g1rl

  03.12.2017

  Krásná kniha. Zajímavý, tajuplný děj se zvraty, příjemné postavy. Markus Zusak mě uchvátil už jednou se Zlodějkou knih a teď se mu to povedlo znovu s Poslem. Avšak obě knihy jsou úplně rozdílné, takže porovnávat je nejde. Ale obě ve mě zanechaly stejný pocit, kdy prostě nemám slov.
  Co se mi líbilo nejvíce na této knize, byla ta poselství. Každá byla jiná, ale zároveň svým způsobem stejně silná. Ale nejlepší na tom všem je ta myšlenka, že to svede i "obyčejný" člověk.
  Kniha Posel je vlastně sama poselstvím.

  Gaeberys

  02.12.2017odpad!

  Mé hodnocení hvězdičkama není až tak plnohodnotné, neboť jsem se nedostala dál, než na stranu 3. Je to k zblití. Nedá se to číst. Autor si asi myslí, že když vypravěč bude mluvit über cool trapně jako dement, tak mě to k němu přiblíží. Ale opak je pravdou. Jsem vysloveně alergická na to, když je nějaká knížka psaná nespisovně. V přímé řeči mají lidi mluvit jako dementi, aby se to přiblížilo nějaké oblasti, ve které se děj odehrává, nebo prostě proto, že dneska v mluveném slově lidi na spisovnost zapomněli (ano, jsem z kraje, kde se ještě před cca 10-15 lety mluvilo spisovně, ale už tomu tak není ani u nás..), to není podstatné. Podstatné je to, že autor tímto postojem ničí dnes již tak tenkou hranici mezi češtinou spisovnou a hovorovou, a že mi tím prakticky zabránil si přečíst jinak tolik vychvalovaný a asi zajímavý příběh…

  julika

  24.11.2017

  Úplně obyčejný kus papíru ležící na stole a k jakému skvostu mě dovedl!
  Pro mě to byla knížka, kdy jsem si alespoň na chvíli připadala, že v tom nejsem sama, že je normální, občas nevědět, co od života chtít, hledat se a být za "ňoumu ". Ed si mě získal, protože byl obyčejný, pardon, měli jsme si to myslet podle jeho práce a využití volného času. Přitom to vůbec nebyla pravda. Líbí se mi tito "obyčejní " lidé, protože mě pokaždé překvapí svou laskavostí a vůbec nezáleží, jaké mají vzdělání nebo kde pracují. Věřte mi, sem tam se najde někdo, kdo Vás ocenění a v duchu obdivuje! 🙂

  DracoMalfoy

  05.11.2017

  Když jsem Posla otevřela a přečela prvních pár vět, zarazila jsem se, protože nespisovná čeština vážně není můj šálek kávy. Ale po pár desítkách stránek jsem si zvykla a vyřešila svůj jediný problém s knížkou. Protože tento román je nádherný. Měl vše; zajímavou zápletku, okamžiky kde se mi tajil dech i momenty, kdy mě kniha donutila ke smíchu. Postavy jsem si zamilovala a prožívala knihu s nimi.

  A to je to nejlepší, co vám kniha může dát.

  Majkrofon

  04.11.2017

  Silná kniha, plná lasky a dobra, ktorá ma neskutočne zasiahla. A nie len pre to, že v Edovy vidím tak trochu seba. treba žiť svoj život na plno a nepremárniť ani sekundu!

  clariana

  27.10.2017

  Asi nejlepší kniha, co jsem za poslední dobu četla. Četla se úplně sama, líbil se mi nápad a to, jak postavy v průběhu děje dospěli. Konec jsem sice musela přečíst vícekrát a pořád mi vše není jasné, ale jinak pecka. 🙂

  stovice

  25.10.2017

  Vtipná, laskavá, strhující, dokonalá.

  GraceC

  22.10.2017

  Posel, knížka, která se mnou pěkně zacloumala. Po prvních pár stránkách mě dokázala naprosto pohltit svým humorem, napětím, nečekanými zvraty a tajemstvím, kterým byly opředené životy všech postav.
  Nevěřila bych, že autor dokáže vymyslet tolik různých příběhů a naspat je do všech těch poselství, přičemž každé z nich je jiného charakteru a vzájemně se dost liší.
  Líbil se mi autorův styl psaní a to, že čtenáři přímo nevnucuje nějaká "životní moudra". Bohatě stačily krátké věty, ve kterých dokázal jedním slovem popsat širokou škálu myšlenek.
  Tato kniha na mě zapůsobila snad každou svou stránkou. Je úderná, pravdivá, ukazuje spoustu lidských mindráků a chyb, kterých se lidé dopouští. Zároveň hezky podtrhuje myšlenku toho, že každý z nás může něco udělat nejen se svým životem, ale nějakým způsobem pomáhat i ostatní a popostrčit je správným směrem.
  Opravdu mě pobavily nenucené rozhovory, u kterých vlastně vůbec nechápete, jak k nim došlo. Samozřejmě narážím na loupežné přepadení, Daryla a Keitha a naprosto skvělého kněze.
  Dál mě fascinovaly takové momenty, jako například když na konci Ed Kennedy říká, že by o tom měl napsat knihu a ta by začínala asi takhle: "Pistolník – je nemožnej.", což je první věta této knihy. Kniha je bohatá i na takové momenty, kdy autor zasáhne do čtenářovy mysli, a to naprosto plynule a nenuceně, takže vás pravděpodobně jenom donutí na chvíli knihu zavřít a vnímat ten pocit pochopení celku.
  Knihu určitě doporučuji každému, kdo má rád nepředvídatelé zvraty a čtivé příběhy.

  piittii

  28.09.2017

  Povedená knížka, zajímavý příběh, pěkně se čte. Můžu jen doporučit 🙂

  zvěřinec

  22.09.2017

  Na tohle moje vyjadřovací schopnosti nestačí – úchvatná, napínavá, milá, dojemná, poučná . . .

  duhovabublina

  12.09.2017

  Je mi trochu líto, že lidé často porovnávají Posla se Zlodějkou knih, byť to jsou dvě naprosto rozdílné knížky, ať už se jedná o samo téma či třeba styl psaní. A právě tenhle rozdíl je možná to, co by se naopak mohlo vyzdvihnout. Že Zusak dokáže napsat tak naprosto rozdílné knihy, které jsou ale obě docela kouzelné a napínavé, že se od nich prostě nedá odtrhnout.
  Četla jsem Posla už několikrát a vždycky jsem si našla něco nového, co se mi vrylo hluboko pod kůži. Těším se, co v něm objevím příště! 🙂

  Kíťovec

  09.09.2017

  Posla jsem četla až po Zlodějce knih a je to možná škoda, protože Zlodějce knih se nic nevyrovná.
  Nicméně musím říct, že Edův příběh mě strhl a musela jsem to přelouskat za pár hodin. Člověk má až chuť vstát a jít někomu pomoci, jen tak, protože může. Možná v tomto ohledu kniha zabrala, je to prostě poselství 🙂

  Pett

  01.09.2017

  Dostal mě… zas a znova se mi jeho písmenka zavrtala až do nejzazšího kouta levé komory a pravá ani nedutala… z Markuse se stal můj osobní srdcový král! Vyprávění tak plné života, že vámi zatřese absolutně bez pardónu a tak trochu pohne pohledem na okolní svět… dočtete a běžíte do schránky… co kdyby? Ale kdeže, stačí přeci jen otevřít oči a vidět… nebýt slepý! Ano, poselství bylo doručeno a pečlivě si ho střežím ve své vlastní schránce… pusťte ho i do té své, stojí totiž vážně za to!

  iam_librarian

  27.08.2017

  Posel nezklamal…své Poselství mi doručil…a dál je jen na mě, jak s ním naložím…

  jelad

  23.08.2017

  Devatenáctiletému zoufalci a lenivci Edu Kennedymu jakási neznámá „vyšší síla“ podstrkuje karetní esa, v nichž se skrývají poslání, která mladík musí naplnit, a dovést tak mnohdy absurdní a nelogické úkoly do očekávaného konce. Ed tuto misi přijímá bez protestů, automaticky se smiřuje se statutem posla – novodobého mesiáše – jenž neznámým lidem mění jejich ubíjející životy a dává jim nový směr – a to všechno skrze drobnosti, na které pečlivým pozorováním vytyčených osob, cílů, přichází sám. Hlavní hrdina spolu s nudnou a necílevědomou skupinkou přátel představuje prototyp člověka v rozpuku – s šancemi a možnostmi v nekonečnu – paradoxně uvízlého ve vlastním vyhoření, nepotřebnosti a v úporném přežívání mladických let. Svou netečností, pohodlností, otráveností a vzájemnou uzavřeností vůči sobě i celému světu (která je autorem nadbytečně dramaticky zvýznamněna a zvětšena), jsou členové této „loser party“ nezajímaví a nehodní následování čtenářovy pozornosti. Jejich vztahy a charakteristiky tvoří pomyslné jeviště, na kterém se odehrává příběh samozvaného Posla – taxikáře Eda Kennedyho. Jeho skutky, spočívající ve velké většině v darování „trochy štěstí“ smolařům a životním potížistům (jejichž osudy jsou ale na druhou stranu vypravěčsky silné a originální), autor popisuje přespříliš sentimentálně a utápí je v patosu přebytečných slov. Z nich nejčastější je výraz „děkuji“, prostřednictvím něhož osoby, které díky Edovi prozřely, vyjadřují absolutní důvěru v Poslovy kroky a v jeho neomylnost – někdy až božskou sílu. Zusak se až přespříliš snaží vnutit čtenáři dobro, které jeho hlavní knižní postava činí a příběh z toho vychází sentimentálně pokřivený a přeslazený. Ani naturalistické metafory a personifikace tísnivých pravd, které dominují v Zlodějce knih nebo v příbězích bratrů Wolfových (Roky pod psa, Smečka rváčů) autorovo tlačení na pilu nezjemňují. Zusak chce udělat dojem, chce uchvátit a rozesmutnit publikum – a vytváří líbivý kýč. V něm se ale, přesto přese všechno, objevují momenty, jež jsou „posly“ jedinečnosti Zlodějky knih, pro kterou byl příběh Eda Kennedyho průměrně vydařenou rozcvičkou.

  „Byla sama, udělala si večeři a seděla, jedla a pila čaj. Myslím, že měla salát a nějakou polívku.
  A samotu.
  Tu taky musela spolknout.“

  Sunday

  25.07.2017

  Tak jo…
  Je vám 19, 20, řídíte svůj život
  Ale chce to někdo vůbec poslouchat?
  Otočit knoflíkem autorádia
  Cvak. Ticho.
  A co ty Ede?
  Ede???!!!

  nika124

  19.07.2017

  Knihu jsem přečetla za dovolenou, četla se velice dobře a tematicky byla celkem netradiční. Pokud se čtenář děj této knihy snaží promítnout do reálného života, pravděpodobně usoudí, že se dějově jedná o poměrně za uši přitaženou blbost. Pokud však nebudeme přemýšlet o reálnosti tohoto příběhu a vezmeme knihu jako "čtenářské zpestření z jiného soudku", pak si myslím, že hodnocení bude pozitivní a budeme se těšit na každou další kapitolu. Rozhodně se však nedá srovnávat se Zlodějkou knih.

  Tylluan

  12.07.2017

  Když jsem byl v půlce knížky, už jsem plánoval, jak tady napíšu, že je to dobré, ale Zlodějce knih se to nevyrovná. Teď jsem mírně zmatený a napsat to nemůžu. Ač je zlodějka knih možná čtivější, příběh propracovanější a kdovíco ještě, musím říct, že posel mě svým poselstvím oslovil mnohem víc než jak to dokázala smrt při popisu válečného Německa.

  Romžiry

  11.07.2017

  Po přečtení Zlodějky knih, trochu zklamání. Až od půlky se dala číst.

  LittleNightOwl

  20.06.2017

  Kniha mě docela překvapila. Nebylo to úplně podle mých očekávání. Chvílemi mi přišlo, že se to žánrově blíží k magickému realismu. Ale líbilo se mi, že ten konec nebyl víceméně metaforický, i když zůstalo dost prostoru pro představivost.
  Edovy rozhovory s Portýrem byly naprosto bezchybné. 🙂

  e-fox_slow

  08.06.2017

  Markus Zusak mě zaujal Zlodějkou knih a tak jsem si chtěla přečíst něco dalšího. Podle anotace jsem si nebyla jistá, jestli to bude kniha pro mě, pár prvních stránek tahle nejistota přetrvávala, ale nakonec byla knížka příjemným překvapením. Posel mě donutil prožívat chvíle radosti i smutku, štěstí, bolesti, osamění, odvahy i vděčnosti. Krásný zážitek!
  PS: Při první příležitosti jsem si dala mátovou zmzlinu s kousky čokolády (bohužel mučenkouvou neměli 😉 )

  Klára90

  08.06.2017

  Kniha, která mě chvilkama trochu nebavila, chvilkama hodně dojímala, občas i rozesmála, ale rozhodně kniha, kterou jsem prostě chtěla dočíst a stálo to za to. Doporučuji přečíst, i kdyby se vám zezačátku do ní nedařilo začíst…třeba vám předá nějaké to své "poselství" 🙂

  " Lidi jsou někdy krásný.
  Ne tím, jak vypadaj.
  Ne tím, co říkaj.
  Jenom tím, co jsou."

  pajaroh

  04.06.2017

  Po Zlodějce knih je to další dobrá kniha od M. Zusaka (i když samozřejmě nesrovnatelná), ty ostatní mě bohužel zklamaly.
  Zajímavý příběh, výtky by nějaké byly, ale pes Portýr je umlčuje a získává 2* navíc.

  claudiecarmen

  02.06.2017

  Jedním slovem super. I když zdaleka nepatřím do cílové skupiny čtenářů( jak jsem se dozvěděla níže), kniha se mi víc než líbila. Vřele doporučuji čtenářům všech věkových skupin.

  Shui-Xian

  01.06.2017

  Posel mě vtáhl do děje hned od první kapitoly – a vracím se k němu v myšlenkách i řadu dní po dočtení… Není třeba rozvlekle komentovat to, co je zjevné: Zusak má vynikající nadání psát poutavě a autenticky; námět je neotřelý a zajímavý. Postavy si čtenář zákonitě oblíbí, anebo jej aspoň přitahují. To vše dohromady vytváří čtivý román s poněkud líbivým vyzněním. Osobně mám důvod, proč nehodnotit tu řemeslnou obratnost a účelnost s přezíravým odsudkem – a tím je konec knihy.
  — (SPOILER: ) Přiznávám, že si jím nejsem jistá. Líbí se mi ale ta možnost, že zadavatelem nebyl Osud, ŽIvot, nebo někdo podobný, ale Autor: a finální rozhovor je popřením literárního rytu – spisovatel tady hovoří se svým výtvorem… Pak by byla ospravedlněna snaha o výrazné poselství (Ed je prostě zhmotnění myšlenky), vysvětlena návodná řešení, zadavatelova vševědoucnost aj. Pochopitelné by bylo i smířlivé přiřknutí happy endu zamilované dvojici. (KONEC SPOILERU) —
  Tak, či onak, Posel je kniha výrazně dobrá a bude vás bavit. Zvláště pokud nevíte, co s vlastním životem. 😉

  "Čekám."
  "Na co?"
  "Na další eso."
  "Jsi na něj připravenej?"
  "Ne, ale dostanu ho stejně."
  TAGS:

  Online Posel ebook, Kniha Posel FB2, Download Posel PDF , Download Posel MOBI, Online Posel kniha, Zdarma Stažení Posel IPhone, Online kniha Posel PDF, Zdarma Posel DJVU, Zdarma Stažení Posel TXT, Stažení Posel RTF, Online Posel FB2 , e-kniha Posel stažení TXT, Zdarma Posel stažení kniha, e-kniha Posel download MOBI, Stažení Posel IPad, Číst Posel MOBI, Číst Posel DOC, Zdarma Posel AWZ, Download e-kniha Posel iPad , Zdarma Posel DJVU, Download Posel e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Posel DVD, Číst Posel TXT, Book Posel stažení DJVU, Posel stažení kniha zdarma, Posel stažení kniha pdf zdarma, Posel pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Posel pdf zdarma, Posel stažení kniha epub zdarma, Posel ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply