Posledné želanie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posledné želanie Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Posledné želanie Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Posledné želanie


Prvá poviedková kniha jedného z najlepších autorov fantasy na svete!

Andrzej Sapkowski vdychuje život Geraltovi z Rivie, postave nájomného zaklínača, majstra meča s magickými schopnosťami, osobnosti z pradávneho sveta plného mýtických bytostí, čarodejov, gnómov, elfov, ale aj ľudských intríg, zloby a nenávisti. Geralt žije na okraji spoločnosti, so zápalom bojuje proti desivým netvorom, ktoré ohrozujú ľudí, nie je však chladnokrvný zabijak. Jeho nadprirodzené schopnosti a nemilosrdné skutky vykonávané v mene spravodlivosti však vyvolávajú v ľuďoch strach a odpor napriek tomu, že ich chráni.

Vďaka rozprávačskému majstrovstvu autora sugestívne príbehy s čarom fantázie a dobrodružstva upútajú čitateľov bez obmedzenia veku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Posledné želanie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Posledné želanie (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Posledné želanie zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Posledné želanie.pdf (EUR-0.00)

  Posledné želanie.epub (EUR-0.00)

  Posledné želanie.doc (EUR-0.00)

  Posledné želanie.txt (EUR-0.00)

  Posledné želanie.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Posledné želanie.PDF – (EUR 0.00);

  Posledné želanie.MOBI – (EUR 0.00);

  Posledné želanie.EPUB – (EUR 0.00);

  Posledné želanie.DOC – (EUR 0.00);

  Posledné želanie.TXT – (EUR 0.00);

  Série:

  Zaklínač (1.)

  Originální název:

  Ostatnie zyczenie (1993)

  Žánr:
  Povídky, Fantasy
  Vydáno: , Plus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (297)

  Přidat komentář

  Nomia

  25. ledna

  Výborný výběr povídek, který funguje skvěle jako úvod do světa Zaklínače, přičemž se člověk seznámí s Geraltem a jeho světem. Nicméně přímo Sága o Geraltovi a Ciri je pak ještě o ligu výš.

  Desmond04

  22. ledna

  Ke knize jsem se dostal prostřednictvím herní série, která mne skutečně uhranula. Poslední přání ve mě bohužel tolik nadšení nevyvolalo a musel jsem se k němu po pauzách dvakrát vracet. Později jsem se do knihy už začetl a příběhy mi přišly zajímavé, ale stoprocentní zážitek jsem z toho neměl. Pravděpodobně za to mohl i formát knihy, která je vedena spíše jako sborník povídek, což mě moc nevyhovuje a raději mám ucelený příběh, na který se navazuje.

  To rozhodně neznamená, že patří knižní zaklínač, podle mého, do braku. Naopak. Jen jsem se s ním už setkal prostřednictvím videoher a jeho svět plný slovanských příšer a atmosféry už znám a prvotní uhranutí mam už za sebou. Poslední přání mě tedy ničím nepřekvapilo, nicméně doufám, že v sérii budu pokračovat a dostanou ještě nějakou nadhodnotu.

  jani.ruzicko

  20. ledna

  Jsem vážně ráda, že jsem na tuhle knížku narazila. Skvělé!

  Peťulka3

  18. ledna

  Co k tomu napsat….jdu na další díl. 🙂

  Enlighted267

  16. ledna

  úvodník, seriózny, nezaostávajúci, detailný….. subjektívne však nie najlepšia Sapkowského publikácia (y) bezkonkurenčne výborný a nedeliteľný kus stredoeurópskej fantasy literatúry, avšak nie jej vrcholom, odporúčam prečítať všetkým vekovým kategóriám

  Ondrášeček

  15. ledna

  Milované osobě, která mi tuto knihu svěřila do ruky, musím vskutku poděkovati.

  Jedná se o dílo velmi poutavé, na němž si dle mého názoru mnoho lidí najde svoje. Zaujme zde totiž nelítostný a realistický svět, který si žije vlastním životem. Pozadí příběhu zde dotváří různé zvěsti a báchorky, které kolují světem kupříkladu ohledně zaklínačů, což na věrohodnosti velmi přidává. Dále jsou některé povídky vskutku podařenou parodií na známé pohádky.

  V neposlední řadě jsem ocenil řadu nestereotypních příšer a barvitě popsaných postav. Očekávejme zde zásadně lstivé a povýšené čaroděje, sebestředné panovníky, hulvátské rytíře či rasistické elfy.
  Postava Geralta z Rivie mně osobně velice vyhovovala. Geralt v sobě má totiž špetku z cynismu, sarkasmu, odevzdanosti osudu i vypočítavosti, což jde ovšem ruku v ruce s jeho smyslem pro spravedlnost, který mu umožňuje až brilantní řešení různých problémů. Díky této kombinaci je pro mě snad jednou z nejméně klišé postav, na které jsem narazil.

  Kdo má chuť na trochu filozofie, dočká se jí také, zaklínače totiž na jeho cestě čekají mnohá morální dilemata a nejednoznačné situace. Oblíbil jsem si například citát "Mám-li však volit mezi dvěma zly, nevolím raději vůbec…“ z povídky, která se jmenuje Menší zlo.

  Co se týče samotné chronologie příběhu, musím říci, že mne překvapila. Povídky by totiž šly chápat i jako samostatný celek; většinou na sebe ovšem velmi hluboce navazují a doplňují se a to i přes fakt, že na sebe časově příliš nenavazují. Velmi zajímavým zpestřením byl potom Hlas rozumu, což byla vlastně povídka, která byla rozložena mezi ostatními. Dle mého názoru dodala knize jakýsi narativní nádech.

  V některých kapitolách se možná děj vyvíjel trochu pomaleji, i tak je do dle mého názoru strhující kousek, který splňuje vše, co by fantasy literatura splňovati měla.

  jablunka198

  05. ledna

  Perfektní kniha.Bezvadný a poutavý příběh, skvěle napsaný. Přečteno za 2 dny.

  kaca3606

  04. ledna

  skvělé

  piquillio

  03. ledna

  Jak jsem mohl zapomenou, že je to knížka plná humoru? Po letech znovu přečteno a do poslední stránky vychutnáno.

  BizaL

  03. ledna

  Asi nejleší slovanská fantasy. Těší mne kam až se později serie dostala.

  KlariN

  28.12.2017

  Bez debat výtečná věc!

  krausmary

  22.12.2017

  Zaklínač je číslo 1 v žebříčku mých nejoblíbenějších fantasy, moje srdeční záležitost.
  Doporučuji!

  fusinka

  21.12.2017

  Počátek mé lásky k celé této knižní sérii. Doporučuji!

  Plague

  17.12.2017

  Očekávání plodí zklamání, tak bych asi popsal svoje pocity. Než jsem se do knihy pustil, viděl, slyšel, hrál jsem mnoho věcí na téma Zaklínače. Velké plus je originální svět plný originálních nestvůr a humanoidů. I když se jedná o fantasy, tak jsou příběhy psané velmi reálně a dovedu si představit jejich zasazení do našeho středověku. Charaktery postav jsou správně pokřivené – žádní šlechetní elfové, králové a rytíři, ani čarodějky snažící se o spásu světa a bojující za veškeré dobro. Zklamáním byl pro mě Geralt – čekal jsem většího drsňáka a zákeřňáka. Jeho odhodlání v boji za spravedlnost a ušlechtilost mě chvilkama dost otravovalo. Ale i tak, velmi dobré čtení. doporučuji.

  aetos

  17.12.2017

  Nemám rád fantasy, ale už asi mám! Kniha mě velmi překvapila. Líbí se mi, jak autor řeší motivy jednotlivých postav.

  martina1199

  14.12.2017

  Tušila jsem to, ale teď to vím jistě. Tohle bude láska na celý život 🙂

  PawlušQa

  27.11.2017

  Zaklínač mě v začátcích mé lásky – čtení, úplně minul, ale jsem ráda že jsem se k němu dostala. Tyto povídky mě opět vtáhly do jeho světa, neboť jej znám z hry. Musím říct, že postupně byly povídky lepší a lepší a poslední se mi asi líbila nejvíce. Rozhodně patří ke knihám, které jsem nečetla jen jednou!!

  Lie

  20.11.2017

  Většina fantasy knih poslední doby je jednoduchá, naivní a úplně nerealistická. To však neznamená, že by fantasy nemohla být dobrá a hodnotná. Musíte si jen vybrat. Zaklínače čtu již podruhé a považuji ho za velmi hodnotou knihu, která svou hloubkou a přemýšlivostí předčí leckterého klasika. Postavy jsou neskutečně realistické, žádné Mary-Sue, které se v moderních fantasy objevují dosti často. To je neskutečné plus této knihy. Není to ani konflikt dobra a zla, kniha nás učí že nic není černobílé. Zároveň je psaná s humorem, často jsem se nahlas rozesmála. Jsou v ní odkazy na naši společnost, řeší se v ní otázky morálky a má také lehký antirasistický podtext, hlavně v pozdějších dílech. Pokud bych měla něco vytknout, nevěděla bych co.

  slaska77

  19.11.2017

  Těšila jsem se dle ostatních komentářů na poutavé a napínavé vyprávění, což i místy bylo. Jinak ale ve mně převládl pocit, že se pořád snažím zapamatovat si desítky postav, u každé povídky se znovu zpočátku marně snažím vpravit do děje a po jejím vyvrcholení se zase marně vpravuji do mezidějů. Má své kouzlo, ale to není pro každého, no, třeba s odstupem času zkusím nějaké to pokračování.

  LynnGunn

  19.11.2017

  Vážně super, dala jsem na radu od kamaráda a nelituju, těším se na další díl 🙂

  pink_unicorn

  19.11.2017

  O Zaklínači už jsem toho slyšela mnoho a tak jsem se do této série pustila i já a zatím to vypadá, že nebudu litovat. Povídky jsou zajímavým úvodem do světa této fantasy a už se těším na další díly.

  Anoell

  17.11.2017

  Tohle je snad poprvé, co jsem sáhla po povídkách, a rozhodně toho nelituji. Na Zaklínače jsem zatím slyšela jen samou chválu a nemůžu jinak než souhlasit, fantasy mám ráda a tohle je navíc vtipné, napínavé a zajímavé, rozhodně jsem se ani jednou nenudila, nově příchozí postavy vždy ožijí s lehkostí a líbí se mi také narážky na některé pohádky, zkrátka a jednoduše se nemůžu dočkat, až se dostanu k dalším Geraltovým dobrodružstvím.

  Kamcatak

  12.11.2017

  Tak toto je pořádná dávka solidního fantasy 🙂

  Úžasně napsané povídky a mistrně sestavené do jedné knihy, kde tvoří jeden ucelený příběh.

  Emetiore

  08.11.2017

  Nejsem si jistý, jestli bych mluvil celou pravdu, kdybych řekl, že Zaklínač je mou nejoblíbenější fikční sérií. Kdysi dávno, ve vcelku útlém věku, když jsem se s Posledním přáním setkal poprvé, mě Sapkowski natolik uchvátil, že jsem běžel za mámou a řekl jsem jí: "Mami, mami, tohle je ta nejlepší knížka na světě!"
  A ona mi s úsměvem odpověděla: "To víš, že teď ano. Ale až vyrosteš, uvidíš, že je spoustu lepších a opravdovějších…"
  Jenomže, zcela výjimečně, se spletla. Kdybych Zaklínače nazval svou nejoblíbenější fikční sérií, nemluvil bych celou pravdu proto, protože celá sága jako celek je možná kus literatury, který se mi do srdce zaryl nejvíc ze všeho, co jsem četl.
  Ano, chápu, že s tím má nostalgie spoustu co do činění a že Geralt coby sám mnohdy tápající hrdina je ideální parťák pro pubertální snění, ale stejně si stojím za tím, že když ty knihy dnes po letech znovu otevřu, jejich kouzlo na mě dýchne. A není to takové to naivní, pohádkové kouzlo, které by kdekdo čekal od fantastického románu; je to kouzlo hmatatelné atmosféry a neuvěřitelně uvěřitelného, lidského přesahu. A to je něco, pro co jsem těm sedmi knihám velice snadno ochoten odpustit těch pár fantasy klišé, několik trapných hlášek a podobných drobností.
  Jestli Zaklínač neztělesňuje to nejlepší z klasického, plnokrevného (a nezanedbatelně dobrodružného) románu, nad jehož smyslem a poselstvím se dá i párkrát pořádně zamyslet a jehož příběh čtenáře donutí, aby postavy doopravdy poznal a zamiloval si je, tak nemám tušení, co potom ano.

  kacka29

  23.10.2017

  Knihu mi doporučil kamarád, který ji vychvaloval jako jednu z nejlepších fantasy, jakou kdy četl… Děj se mi velmi líbil, i když jsem se občas ztrácela v návaznostech jednotlivých příběhů. Byl napínavý, promyšlený a velmi vtipný. Jediné, co mi trochu vadilo, byly sprosté a místy velmi naturalistické pasáže… Aneb důvod, proč jsem nečetla a ani číst nebudu Hry o trůny… 😀

  trainmaster

  23.10.2017

  Pěkný rozjezd ságy Zaklínače. Povídky na sebe moc nenavazují a dávají první náhled, jak se bude Geralt vyvíjet do budoucna.

  Dragonian

  18.10.2017

  Po 15 návrat k Zaklínači. Měl jsem strach, že už mě nebude bavit a bude nudný. Ale je to pořád skvěle napsáno a nenudil jsem se ani chvilku.

  JirkaDitt

  15.10.2017

  Knížka se mi líbila, ale zase se nedá říct, že by mě nadchla. Mám raději romány, než povídky. Ale prý se to zhruba ve třetím díle má z povídek vymanit. Kdybych ovšem tohle nevěděl dopředu, asi bych v četbě téhle série nepokračoval.

  Jass

  10.10.2017

  Tak jsem se konečně dostala k tomu slavnému Zaklínači (provolejme "sláva" pražskému metru!). Přiznávám, že dlouho mě nějaká kniha takhle nenadchla, i když na času četby se to nijak neprojevilo, protože prostě nebyl čas… Knížka je pro mě ideálním mixem toho, co od "odpočinkové literatury" (bože, nesnáším tohle slovní spojení) očekávám. Akční příběh, zajímavá hlavní postava, tak akorát milostná linka, spousta nejrůznějších potvor, vtipné situace a krásné ilustrace. Možná by se hodilo napsat: "Jak jsem tuhle knížku mohla pomíjet tak dlouho? Měla jsem si ji přečíst už dávno!" Ale já jsem ráda… Teď na ni byl zkrátka ten správný čas. Doufám, že se někdy v dohledné době dostanu k dalšímu dílu.

  readah

  06.10.2017

  Sapkowski zvládá povídky mistrovsky. Hlavním kladem pro mě je, že jsou opravdu vtipné. Opravdu, několikrát jsem se nahlas smál, což se mi u tohoto žánru snad u žádného jiného autora nestalo.

  Geralt mě sice moc nebaví, ale ostatní postavy jsou perfektní. Všechny vedlejší postavy, které se třeba jenom na chvíli objeví v příběhu, jsou velice uvěřitelné a lehce si je čtenář zapamatuje.

  Dějově jsou povídky trošku slabší, ale ani trošku mi to nevadilo. Autorův jazyk, zábavnost a postavy z knihy vytvoří výborný zážitek. Český překlad je špičkový. 5* a doporučuji všem.
  TAGS:

  Online Posledné želanie ebook, Kniha Posledné želanie FB2, Download Posledné želanie PDF , Download Posledné želanie MOBI, Online Posledné želanie kniha, Zdarma Stažení Posledné želanie IPhone, Online kniha Posledné želanie PDF, Zdarma Posledné želanie DJVU, Zdarma Stažení Posledné želanie TXT, Stažení Posledné želanie RTF, Online Posledné želanie FB2 , e-kniha Posledné želanie stažení TXT, Zdarma Posledné želanie stažení kniha, e-kniha Posledné želanie download MOBI, Stažení Posledné želanie IPad, Číst Posledné želanie MOBI, Číst Posledné želanie DOC, Zdarma Posledné želanie AWZ, Download e-kniha Posledné želanie iPad , Zdarma Posledné želanie DJVU, Download Posledné želanie e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Posledné želanie DVD, Číst Posledné želanie TXT, Book Posledné želanie stažení DJVU, Posledné želanie stažení kniha zdarma, Posledné želanie stažení kniha pdf zdarma, Posledné želanie pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Posledné želanie pdf zdarma, Posledné želanie stažení kniha epub zdarma, Posledné želanie ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply