Poslední podání Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední podání Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední podání Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poslední podání


Léto, okresní město u řeky, někde tu je velká chemička, ale ta nijak nenarušuje idylu na tenisových dvorcích. Anebo to není idyla? Jsou vztahy mezi všemi lidmi našeho příběhu v pořádku? Jací lidé to vůbec jsou? Tyto a podobné otázky nás začnou apadat, když jednu z dívek, s nimiž jsme se seznámili, najdou v řece. Byla úspěšnou tenistkou, hvězdou klubu, měla před sebou slibnou sportovní budoucnost. A teď je mrtvá, a pochopitelně se neutopila, ale byla uškrcená…Rozbíhající se vyšetřování zkomplikuje zjištění, že fetovala…Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední podání zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poslední podání (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poslední podání zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poslední podání.pdf (EUR-0.00)

  Poslední podání.epub (EUR-0.00)

  Poslední podání.doc (EUR-0.00)

  Poslední podání.txt (EUR-0.00)

  Poslední podání.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poslední podání.PDF – (EUR 0.00);

  Poslední podání.MOBI – (EUR 0.00);

  Poslední podání.EPUB – (EUR 0.00);

  Poslední podání.DOC – (EUR 0.00);

  Poslední podání.TXT – (EUR 0.00);

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Lucek

  20.03.2017

  Bylo tam postav jak na orloji 😀

  AliStejsy

  08.02.2017

  Kniha mne bohužel zklamala.. hned na prvních čtyřech stránkách nám autoři představují snad 10 postav, a to jménem, příjmením a některé i přezdívkou, což mi hodně vadilo, protože jsem ztrácela orientaci, kdo je kdo (i těch detektivů tam bylo na můj vkus moc). Do knihy jsem se nemohla pořádně začíst..

  Filatov

  03.06.2014

  Dvojice Fořt – Havlíček se s touhle detektivkou moc nemaže, protože mrtvých přibývá a to docela brutálními způsoby. Líbilo se mi, že nezůstalo jen u jedné vraždy a že detektivka řešila více případů a do toho byla ještě dobře zamíchaná drogová linka. Nápad sepsat detektivku z tenisového sportovního prostředí byl také velmi dobrý, protože tím pro mě byla atraktivní. Takže shrnuto – super detektivka z parádního sportovního prostředí.  TAGS:

  Online Poslední podání ebook, Kniha Poslední podání FB2, Download Poslední podání PDF , Download Poslední podání MOBI, Online Poslední podání kniha, Zdarma Stažení Poslední podání IPhone, Online kniha Poslední podání PDF, Zdarma Poslední podání DJVU, Zdarma Stažení Poslední podání TXT, Stažení Poslední podání RTF, Online Poslední podání FB2 , e-kniha Poslední podání stažení TXT, Zdarma Poslední podání stažení kniha, e-kniha Poslední podání download MOBI, Stažení Poslední podání IPad, Číst Poslední podání MOBI, Číst Poslední podání DOC, Zdarma Poslední podání AWZ, Download e-kniha Poslední podání iPad , Zdarma Poslední podání DJVU, Download Poslední podání e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poslední podání DVD, Číst Poslední podání TXT, Book Poslední podání stažení DJVU, Poslední podání stažení kniha zdarma, Poslední podání stažení kniha pdf zdarma, Poslední podání pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poslední podání pdf zdarma, Poslední podání stažení kniha epub zdarma, Poslední podání ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply