Poslední pokušení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední pokušení Stažení (Download) pdf eBook (Přečtěte si online)

Poslední pokušení Stažení (Přečtěte si online.Download) zdarma kniha PDF, ePub, Kindle

Poslední pokušení


Kniha v českém jazyce!


Stažení Poslední pokušení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:Poslední pokušení (0.00 EUR)


Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto je nutné se zaregistrovat:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.
  Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!

  Stažení Poslední pokušení zdarma kniha:

  MIRROR-2

  Poslední pokušení.pdf (EUR-0.00)

  Poslední pokušení.epub (EUR-0.00)

  Poslední pokušení.doc (EUR-0.00)

  Poslední pokušení.txt (EUR-0.00)

  Poslední pokušení.mobi (EUR-0.00)

  Knihy o Cenách:


  Poslední pokušení.PDF – (EUR 0.00);

  Poslední pokušení.MOBI – (EUR 0.00);

  Poslední pokušení.EPUB – (EUR 0.00);

  Poslední pokušení.DOC – (EUR 0.00);

  Poslední pokušení.TXT – (EUR 0.00);

  Originální název:

  O Telefteos Pirasmos (1953)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Odeon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  ber-tram

  19.04.2016

  Každé náboženství musí být do té míry chimérou, do jaké Ježíš mohl být považován za člověka. Coby zapřísáhlý ateista se dodnes divím, jak splavně se to četlo. Jářku, není důležité, o čem, ale jak je to napsáno. 28/08

  Amadys33

  14.11.2013

  Už jsem četl, pro mě, zajímavější knihy o Ježíši… Tu mi je nesympatický, působí na mě jako slaboch. Také vykreslení Boha se mi tu nijak zvlásť nezamlouvá, takový by mi byl ukradený, i kdybych v něho věřil. Za posledních asi 100 stran přidávám hvězdičku navíc.

  Skip

  10.01.2013

  Kazantzakis sice vycházel z evangelií, ale celý ten příběh pořádně rozvinul, hodně si zafabuloval a přidal závěrečné pokušení mezi slovy Eli, Eli…lema sabachtani. Ježíšovo hledání cesty a smyslu toho, proč se narodil, kam míří, co má udělat, pochybnosti a prozření, to vše je podáno velmi hutně, místy hodně naturalisticky, až to působí docela silně na psýchu. Celkově je to ale napsané velmi dobře a čtivě. No a já se zas po dlouhé době znovu podívám na Scorseseho film Poslední pokušení Krista.

  Ládja

  12.12.2011

  Je zajímavé sledovat, co Ježíš mohl udělat a jak se mohl zachovat. Při čtení mi až pomalu docházelo, že Ježíš mohl být skutečným člověkem, který se musí rozhodnout mezi láskou a vírou bez lásky. V Posledním pokušení je Ježíš vyobrazen skutečně jen jako jeden z mnoha dalších lidí, kterým se nelíbí svět okolo a kteří s tím chtějí něco udělat. V hlubším kontextu by se skoro dalo i říci, že kniha není o Ježíši, ale spíše o jeho následovnících a přátelích. Jako jedna z nejsilnějších postav se jeví Jidáš. Odhodlávám se říci, že Poslední pokušení je vyjímečná kniha, která některým věřícím lidem určitě aspoň trochu zvedne tlak.

  nightlybird

  01.12.2010

  Místo komentáře:
  "Když Ježíš Kristus umíral na kříži, pocítil poslední pokušení v životě: tak rád by v té chvíli nebyl prožil těžké roky mesiášství a ještě hroznější hodiny mučení, utrpení a umírání. Místo odříkání a krušné dráhy proroka by se byl oženil, okusil rozkoší lásky i radosti otcovství, žil životem prostého, šťastného člověka." (anotace knihy)
  Snad vám těch několik slov umožní pochopit z jakého úhlu autor na osobu Ježíše a jeho život nahlíží.  TAGS:

  Online Poslední pokušení ebook, Kniha Poslední pokušení FB2, Download Poslední pokušení PDF , Download Poslední pokušení MOBI, Online Poslední pokušení kniha, Zdarma Stažení Poslední pokušení IPhone, Online kniha Poslední pokušení PDF, Zdarma Poslední pokušení DJVU, Zdarma Stažení Poslední pokušení TXT, Stažení Poslední pokušení RTF, Online Poslední pokušení FB2 , e-kniha Poslední pokušení stažení TXT, Zdarma Poslední pokušení stažení kniha, e-kniha Poslední pokušení download MOBI, Stažení Poslední pokušení IPad, Číst Poslední pokušení MOBI, Číst Poslední pokušení DOC, Zdarma Poslední pokušení AWZ, Download e-kniha Poslední pokušení iPad , Zdarma Poslední pokušení DJVU, Download Poslední pokušení e-kniha zdarma, Zdarma Stažení Poslední pokušení DVD, Číst Poslední pokušení TXT, Book Poslední pokušení stažení DJVU, Poslední pokušení stažení kniha zdarma, Poslední pokušení stažení kniha pdf zdarma, Poslední pokušení pdf kniha stažení zdarma, Stažení e-kniha Poslední pokušení pdf zdarma, Poslední pokušení stažení kniha epub zdarma, Poslední pokušení ePub kniha stažení zdarma.

  Leave a Reply